OGNISTY a'ka ShadowU - hejo! :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10091
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10091

Guest
Dzień dobry wieczór wszystkim ;)

W FoE gram już przeszło 3 lata - moje konto na forum również datuje się mniej więcej na taki okres czasowy. Pewnie myślisz, że po takim szmacie czasu powinieneś chociaż "coś-tam" kojarzyć jakiegoś Ognistego z forum... nic bardziej mylnego! Nie powinieneś, bo jest to mój pierwszy post, który publikuję na tym forum - przygotowania do napisania go zajęły mi jakieś 40 miesięcy, więc pls, doceńcie to! :D

Poza światem wirtualnym - nazywam się Mateusz, 5 dni temu skończyłem 21 lat, studiuję sobie dziennikarstwo ogólne na III roku na UKSW w Warszawie :) Pracuję w radio uniwersyteckim jako realizator dźwiękowy, czasami prowadzę audycje, a na weekendach robię jako promotor w supermarketach :p Kiedyś dorabiałem sobie jeszcze na ulicznym grajkowaniu z gitarą w dłoni, ale rzuciłem ten piękny zawód ze względu na brak czasu, niestety. Nie chciałbym, by ten temat zamienił się w swoiste CV, które przedstawi mnie w samych superlatywach (zresztą, nienawidzę pisać o sobie), więc napomknę tylko, że dość dynamiczny i pozytywny ze mnie ludź ^^ No i podobno mam dość specyficzne poczucie humoru, również w takim rozumowaniu, że - mówiąc kolokwialnie - "kręcę sobie bekę" z każdej możliwej sytuacji. Jakby to powiedział Jon Lajoie, taki tam regular, everyday, normal guy.

NICK W GRZE: ShadowU, East Nagach! <3
 

DeletedUser

Guest
joł Ognisty ! ;)
fantastycznie , że do Teamu dołączył "kręconcy beki" już Cię polubiłem :)

Miłej i konstruktywnie owocnej pracy !
 

DeletedUser10091

Guest
Spokojnie, jestem dopiero stażystą :D Czas pokaże czy zostanę na dłużej, a mam nadzieję, że trochę tutaj zamieszam ;)
Pewnie przywitał się dlatego, że został stażystą. :D
Między innymi, choć przed wrzuceniem postu, nie miałem jeszcze rangi :p
wali po oczach krystalicznie krystalicznym językiem
Bez przesady :haha: No coś z tych studiów jednak wyniosłem, ale mimo wszystko celuję bardziej w radio, aniżeli w prasę czy ogólnie słowo pisane :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
(zresztą jak na dziennikarza przystało)
A byś się zdziwił jak pięknie (tyle, że po polskiemu) piszą Ci internetowi "dziennikarze" :D
Czasem trafię na jakiś artykuł takiej np. wyborczej, to aż "oczy krwawią" (wiem, że nie ma dwóch Miodków, ale mam na myśli takie błędy, które powinny się zdarzać ostatni raz w gimnazjum :D).
No coś z tych studiów jednak wyniosłem
Wydawało Ci się ;) :D.
;)
 

DeletedUser10091

Guest
Czasem trafię na jakiś artykuł takiej np. wyborczej, to aż "oczy krwawią" (wiem, że nie ma dwóch Miodków, ale mam na myśli takie błędy, które powinny się zdarzać ostatni raz w gimnazjum :D).

To Gazeta Wyborcza jest jakimś autorytetem światka dziennikarskiego? :p Każdy to wie, że wszystko co pojawia się w Wyborczej to dno i kilometr mułu, takie tam widzimisię Michnika ^^
 

DeletedUser

Guest
To Gazeta Wyborcza jest jakimś autorytetem światka dziennikarskiego? :p Każdy to wie, że wszystko co pojawia się w Wyborczej to dno i kilometr mułu, takie tam widzimisię Michnika ^^
w gazetach sa tylko 3 rodzaje wiadomości
prawdziwe
prawdopodobne
zmyślone

*prawdziwe , to nekrologi
*prawdopodobne , to prognoza pogody
* zmyślone , to te pozostałe :p
 

DeletedUser15643

Guest
To Gazeta Wyborcza jest jakimś autorytetem światka dziennikarskiego? :p Każdy to wie, że wszystko co pojawia się w Wyborczej to dno i kilometr mułu, takie tam widzimisię Michnika ^^

uuu... no i wyszło Szydło z wora... jak widać Dobra Zmiana wszędzie się wciśnie, nawet do gry przeglądarkowej :haha: - a niby miał być z niego taki "pozytywny ludź" ;/

- no cóż, wróżę szybką karierę w reżimowych mediach, powodzenia młody człowieku, pa
 

DeletedUser10091

Guest
uuu... no i wyszło Szydło z wora... jak widać Dobra Zmiana wszędzie się wciśnie, nawet do gry przeglądarkowej :haha: - a niby miał być z niego taki "pozytywny ludź" ;/

Przepraszam bardzo, a w którym momencie jakkolwiek zasugerowałem swoje polityczne sympatie, że z góry przykleiłeś mi jakąś łatkę? Wydawało mi się, że o Gazecie Wyborczej wypowiedziałem się jedynie w kontekście stricte dziennikarskim? Dzisiejsze artykuły w tym piśmaku to kompletny gniot, choć przyznam, że za czasów Jagielskiego, Kaczorowskiego czy chociażby Jachowicza faktycznie jeszcze jako-tako dało się to czytać :) Wskaż mi choć jednego, aktualnego felietonistę z Wyborczej, który pisze dobre teksty :) Pracowałem tam, nawet kilka moich tekstów zostało opublikowanych, więc wiem o czym mówię, bo znam tryb i schemat pracy w tejże instytucji.

Zresztą, do jakichkolwiek innych dzienników podchodzę sceptycznie i z tak wielkim dystansem, jaki tylko uda mi się nakreślić. Dzienniki to fabryki codziennych informacji. Jak wiadomo, nie zawsze jest o czym pisać, więc dosyć często sięga się po kontrowersję i prowokację, bo tak przecież można pisać bez końca - tylko teraz nasuwa się pytanie o jakość i wartość tak spreparowanych informacji. Prasa przechodzi do lamusa :) W niedalekiej przyszłości gazety będą swoistym antykiem, po który sięgać będą "starzy wyjadacze i koneserzy" - będzie tak samo, jak było w przypadku płyt winylowych.

Kończąc napiszę tylko, że zachowałeś się mega niefajnie. Nie znasz mnie, a już jestem dla Ciebie tym złym od Jarosława i spółki - no i z pewnością gdzieś tam odkładam jakieś pieniądze do skarpety, żeby w odpowiednim momencie zasilić konto wielmożnego ojca Rydzyka ;) Rozumiem, że jesteś przeciwnikiem obecnego rządu i w każdym widzisz potencjalnego wroga Polski i najeźdźcę, ale na forum to już byś sobie te cyrki odpuścił, hmm? :) Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za życzenia szybkiej kariery.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9824

Guest
Haha a miało być miło niby przywitanie itp. a pare postów niżej od razu wojna polityczna, a wydawałoby się że na forum jakieś tam gry przeglądarkowej, cięzko o to będzie. No trudno, takich już mamy obywateli, co więcej ich różni niż łączy, a co do wyborczej - zgodzę się, że to chłam i wcale nie jestem za PiSem wręcz przeciwnie, ale poziom artykułów sięga dna ;). Pewnie pojedzie mnie zaraz jakiś tam zwolennik, ale trzeba przyznać, mogliby się bardziej postarać w tej Wyborczej :D
 
Do góry