[Perły Architektury] Oferty z PR-ami do pereł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20269
  • Data rozpoczęcia

Czy to ma zostać dodane ?


  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser20269

Guest
Hej , wiem że pomysł mógł już kiedyś być , jednak spróbuję go przedstawić.
Pomysł dotyczy zapobiegania oszustwom w wymianach PR, ale najpierw przedstawię opcję na wymiany jednoświatowe( jak osoby wymieniające się są we 2-kę np. na Brisgard).
W zeszłym roku kalendarzowym dodano możliwość wysyłania ofert i reklamowania pereł poprzez wiadomości. Może więc dodać tam jeszcze czwartą funkcję - wysyłanie ofert PR do pereł.
Już mówię jakby to miało działać.
Osoba rządająca PR-ów wybierała by w panelu tejże wymiany swoją perłę oraz liczbę PR jaką chce , żeby strona przeciwna jej wrzuciła do tej perły. I później perłę tej 2-ugiej osoby i ilość PR jaką tamta osoba sobie wybierze uprzednio w trakcie wypisywania wiadomości lub na czacie. Po akceptacji drugiej strony danej oferty PR można by było dodawać w tej wiadomości w podobny sposób jak do pereł czli przyciskami : 1,10,100(czyli ten ipragniony osób zbierających setki PR dziennie którybteż można dodać) oraz wszystkie. Osoby wpłacałyby PR w wybranym przez siebie momencie , ale nie musiałyby wpłacać wszystkiego naraz.
Oferta znikałaby gdy wszystkie osoby wpłaciłyby ilość PR które rząda strona przeciwna.
I teraz zapobieganie oszustwom. Jeżeli osoba przez 10 dni nie wpłaci wszystkich PR, będą one wpłacane automatycznie i zabierane z konta osoby zadłużonej w tempie 1PR na godzinę( czyli jak ktoś ma zero PR , mija godzina pojawia się 1 PR bo tyle trwa tworzenie się PR-a, i zostaje on odrazu wpłacony do strony przeciwnej.
Te oferty PR można byłoby krzyżować z towarami. Istnieją bowiem wymiany "wpłać ileś tam PR na tą moją perłę , a dam ci tyle towaru na np. Arkę).
Ta oferta kończyła by się wtedy jak osoba która ma wpłacić PR wpłaci je wszystkie. I tak samo jak poprzedni - w 10 dni się nie wyrobisz =PR same zchodzą z konta tak jak w PR za PR. Po wpłaceniu wszystkich PR towary momentalnie trafiają na konto osoby wpłacającej PR.
Tak to się prezentuje o wymiany jednoświatowe.
Jeżeli chodzi o międzyświatowe to mam taki pomysł.
Jak się logujemy do gry i mamy ten panel gdzie mamy przycisk GRAJ to tam gdzie są te "przekierowania" czyli GŁÓWNA , GRA , FORUM, POMOC, MEDIA i WIKI można by dodać 7-mą MOJE WYMIANY.
I tam by się tworzyło wymiany między światowe w ten sam sposób co jednoświatowe.
Tylko tutaj nie można handlować już towar za PR. TYLKO PR ZA PR!
Piszcie co sądzicie i głosujcie.
 

DeletedUser11629

Guest
Znaczy, jak ktoś się nie wywiąże z wymiany 1500 PR, to mam czekać... zara, kalkulator... ponad 2 m-ce, żeby mi system je ściągnął w trybie windykacji?

O drugim zapomnij, tylko u nas dozwolone są wymiany miedzyswiatowe. Może jeszcze w Somalii.
 

kasia2389

Arcyksiążę
I teraz zapobieganie oszustwom. Jeżeli osoba przez 10 dni nie wpłaci wszystkich PR, będą one wpłacane automatycznie i zabierane z konta osoby zadłużonej w tempie 1PR na godzinę( czyli jak ktoś ma zero PR , mija godzina pojawia się 1 PR bo tyle trwa tworzenie się PR-a, i zostaje on odrazu wpłacony do strony przeciwnej.
Ale to naprawdę jest genialne, robisz 100 multikulti a potem ze wszystkich automagicznie się PR wpłacają.

Coś takiego mógł wymyślić tylko prawdziwy geniusz, szacun na dzielni.
 

DeletedUser20269

Guest
Znaczy, jak ktoś się nie wywiąże z wymiany 1500 PR, to mam czekać... zara, kalkulator... ponad 2 m-ce, żeby mi system je ściągnął w trybie windykacji?
Pamiętaj , że istnieje coś takiego jak słabsi gracze ,którzy nie wymieniają się 1500PR.
 

DeletedUser11629

Guest
Pamiętaj , że istnieje coś takiego jak słabsi gracze ,którzy nie wymieniają się 1500PR.
A Ty pamiętaj, że są tacy, którzy wymieniają się i po 3000 PR i wcale nie są rzadkością. Dla nich ten pomysł jest taki, że lepiej, żeby go nie było wcale.
 

DeletedUser19532

Guest
Pomysł super, gdzieś o tym chyba nawet kiedyś pisałem, Myślę, że można by to zrobić w formie giełdy pr. lista ofert jak z towarami na zasadzie:
perła---oferta miejsca---oferta za ile pr a na końcu znaczek "zdejmij ofertę". Zdjąć mógłby ją wrzucający i po zdjęciu miałby np minutę na wrzutkę inaczej oferta wróci na miejsce, albo wystawiający ofertę. Inaczej to oczywiście liczbowo podana ilość pr do wrzutki i klik+potwierdzenie = wrzutka. Pr wrzucane od razu w pakiecie nie pojedynczo
 
Do góry