[Eventy] oferta specjalna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19532
  • Data rozpoczęcia

za czy przeciw

  • za

    Głosy: 5 62,5%
  • przeciw

    Głosy: 3 37,5%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser19532

Guest
Witam.
Niekiedy oferty specjalne są do przełknięcia np był zegar słoneczny, ptaszarnia (choć ta jak na swoją cenę i ilość miejsca, które zajmuje, nie spełnia moich oczekiwań).
Dziś widzę ofertę- za 995 diaxów można kupić 50pr. Ja nie kupiłbym takiej ilości pr nawet za 200 diaxów. Rozumiem, że to wielka promocja bo za 1pr trzeba zapłacić 50diax w górnym okienku (co jest totalną lichwą wg mnie). Rozumiem, że gracz, który wyciąga w porywach 30pr dziennie mógłby się skusić, ale jak przemyśli nieco sprawę w perspektywie eventów i możliwości wykorzystania 1k diaxów to na pewno zmieni zdanie.

Mój pomysł to dostosować trochę lepiej administracyjne ceny do możliwości graczy. Przeprowadzić jakąś analizę rynku i wyregulować te ceny oraz dostosować wielkość budynków do ich możliwości i zadowolenia graczy.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Mój pomysł to dostosować trochę lepiej administracyjne ceny do możliwości graczy. Przeprowadzić jakąś analizę rynku i wyregulować te ceny oraz dostosować wielkość budynków do ich możliwości i zadowolenia graczy.
Twój pomysł już dawno zrealizowano. Przeprowadzono analizę i wyregulowano ceny oraz dostosowano wielkość budynków, osiągnięto odpowiednie zadowolenie akcjonariuszy.
 

DeletedUser11629

Guest
Ptaszarnię akurat se byłam kupiłam. Gdyby to były tylko oferty budynków eventowych albo ewentualnie ulepszeń do nich, to pewnie bym skorzystała - ale te PRy za diamenty to musi być naprawdę oferta dla wyjątkowych... no, takich ludzi, co ich Lem znalazł w internecie.
 
Do góry