Odrestaurowywanie, a dekoracje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5506
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za wymienionymi zmianami?


  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser5506

Guest
Nie.
Dlaczego? Zaczynając grę przy szukaniu planów z motywacji w sąsiedztwie, gdzie w epoce brązu pół graczy nie loguje się regularnie jedynie restauracja kwiatów, krzaków czy innych bzdetów jest jedyną możliwością. Któryś przedmówca wspominał o polowaniu na perły z konkretnej epoki (motywacja krzaków niestety też jest wtedy jedyną opcją).

Po pierwsze, gracz z epoki brazu pewnie nie mialby tej opcji kliknietej, bo motywacja krzakow przeszkadza dopiero w pozniejszych epokach.
Po drugie, od zdobywania planow do perel sa perly postawione przez innych graczy
I po trzecie, system laczenia sasiedztw wywala nieaktywnych graczy i dodaje nowych aktywnych, wiec bez klikania krzakow mozna sie obejsc :)

Przyznaje ja rowniez klikam krzaki ale osobom ktore sa nieaktywne przez dlugi czas i nie ma juz nic do klikniecia. Mozna by ustawic zeby ta opcja wylaczala sie po jakiejs tam nieobecnosci wlasciciela miasta i mozna by klikac krzaki do woli o ile wczesniej byly zablokowane.
 

DeletedUser9567

Guest
Jesli chcemy kogoś powkurzać, to co mu będziemy wtedy motywowali, jak wyłączy opcje motywowania dekoracji?
 

Mikekun

Książę
witajcie

Pora i na mój post w tej dyskusji. Sądzę że dekoracje powinien mieć każdy szanujący się gracz przez pewien czas, tak aby mógł szybko i sprawnie zastąpić je budynkami kulturowymi które przynoszą znacząco dużo pkt zadowolenia. Nie mówię że dekoracje są złe, zue jakby ktoś chciałby się czepnąć jednakże i tak powinien pamiętać o ich limicie. W moim wypadku trzymam dekoracje po to aby moje miasta w sumie pięknie wyglądały, a nie tylko były zawalone budynkami. Trzymam również i te dekoracje które uzyskałem w czasie eventu bowiem zawsze można podnieść ich poziom do maksymalnej epoki w które się aktualnie znajdujemy za pomocą odnowienia. Dzięki czemu oszczędzam czas i miejsce na kolejny budynek kulturowy. Wracając natomiast do budynków kulturowych trzeba przy nich pamiętać że aby działały potrzebna jest do nich droga, jak i odpowiedni koszt monet oraz zaopatrzenia które mogą śmiało przekraczać ponad 100 tys sztuk. Natomiast koszt dekoracji jest znacząco niższy i nie wymagający żadnych dróg, aby mógł przynosić korzyści danej osobie. Dlatego też dla mnie dyskusja akurat tego typu powinna zawsze zawierać opcję "Wieje mi to i powiewa", a nie wymagać od razu decyzji "Tak" albo "Nie". W takim wypadku jestem na "NIE" i nie chciałbym blokady możliwości odnowienia danego typu dekoracji jeśli jest zbyt mała.

pozdrawiam Mikekun
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5506

Guest
No coz, rozwazania dosc obfite ale takie posty to rozumiem, wszystkie za i przeciw rozpatrzyl i to mi sie podoba !
 

DeletedUser8

Guest
Głos ludu zdecydował, pomysł odrzucony. Powody też były podane, wszystkie możliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry