odblokowanie I poziomu wypraw

Status
Zamknięty.

jerzy2806

Szlachcic zagrodowy
nie mogę odblokować I oziomu wypraw , nie mam nic do wpłacenia piszę doałozyciela gildi i czekam już kilka dni
 

Auraya

Hrabia
I poziom jest dostępny z automatu... kolejne odblokować może tylko osoba z uprawnieniami, być moze w twoim przypadku jest nieaktywna ewentualnie nieresponsywna i nie chce tego robić... w każdym z tych przypadków polecam zmienić gildię jak najszybciej bo zaraz się gpch zacznie
 

GEoMax

Baron
nie mogę odblokować I oziomu wypraw , nie mam nic do wpłacenia piszę doałozyciela gildi i czekam już kilka dni
Nie odblokujesz jeżeli nie masz uprawnień lidera , w ostateczności zrób tak jak pisze Yzma , po prostu zmień gildie :)
Nie wiem na jakim świecie grasz, ale jak coś zapraszam do mnie na Dinegu zawsze 4 poziomy odblokowane :)
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Po 1: Wyprawa jest dostępna od epoki żelaza. Jeśli wszedłeś do żelaza po rozpoczęciu wypraw, to musisz poczekać na kolejną.
Po 2: Jeśli dołączyłeś do gildii po rozpoczęciu wyprawy, to nie możesz wziąć udziału w tej, która się rozpoczęła wcześniej, musisz poczekać na kolejną.
edycja: Dalej proszę nie czytać, bo napisałem, jak się okazuje, bzdury. Nie można zostać wykluczonym z wypraw za brak aktywności.
Po 3: Jeśli gildia nie brała udziału w wyprawie, to mogła zostac wykluczona z rozgrywek - musi się od nowa zapisać i poczekać na kolejną.
Po 4: Jeśli rzeczywiście gildia jest tak aktywna, że została wykluczona z wypraw, to lepiej posłuchaj rad przedmówców i zmień gildię ;)
 
Ostatnia edycja:
Po 3: Jeśli gildia nie brała udziału w wyprawie, to mogła zostac wykluczona z rozgrywek - musi się od nowa zapisać i poczekać na kolejną.
Nie wprowadzaj w błąd. Wyprawy są zawsze dostępne, nie trzeba się zapisywać, tak, jak w przypadku GPC. Jedynie może nie być brana pod uwagę w rywalizacji gildii na WG.
 

Gozur

Wójt
Masz w gildii 3 osoby bez żadnej perły dającej surowce do skarbca.
Opłata za odblokowanie poziomów naliczana jest od wszystkich członków gildii i zależna od ich epok (wystarczy zapoznać się z zasadami WG). Jeśli oni nie robią żadnych wpłat, a podejrzewam, że nie robią, skoro nie mają pereł do tego, to po prostu w skarbcu nie masz żadnych surowców z ich epok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry