Oceaniczna Przyszłość część I - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli została znowu zachwiana proporcjonalność jak z LUKSUSOWYM APARTAMENTEM, który został zdegradowany, i z HOLOPARKIEM , którego bonus poprawiono na prawidłowy.... to czy zostanie to zmienione... ???????
To jest oczywiste, ale dopiero za jakieś dwa, trzy tygodnie, może miesiąc. Wzorem lat ubiegłych.

Obecnie oficjalny komunikat PAP jest:
Wszystko jest w porządku, bonusy są takie jakie mają być.

A dla kogo jest ten wywiad?
 

DeletedUser12524

Guest
Witam
1.Czy można usunąć w końcu pytanie czy chcesz pominąć zadanie powtarzalne skoro jest powtarzalne to po co pytać 2x jak ktoś już pominie to za chwile tez zadnie może mieć znowu wiec po co 2x pytać czy na pewno a może jeszcze będzie raz na pewno ?
2. Ładowanie PR widziałem jakiś projekt o nowym prostym okienku dodawania PR z inwentarza nie "+" paczka zatwierdzi i tak daklej tyle tego klikania jak mam 2kk pr do wrzucenia to juz szlak trafia do tego jeszcze w kółko zadnia powtarzalne które pomijam wybieram tylko potrzebne darujcie ma siedzenie i klikanie w próżnie bylebyśmy siedzieli i klikali coraz bardziej nużące i to by sie przydało w nowej juz epoce niech będzie 1 dzień później niech bezie tydzień później ale w końcu należy sie trochę przyjemności z gry
pozdrawiam
 

DeletedUser16544

Guest
o której startuje Ocean ? - bo się do roboty spóźnię ... ;)))))
 

DeletedUser15836

Guest
FoE team utopił się podczas wprowadzania ;)
#potwierdzoneinfo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
to będę rządał zwrotu towarów i poniesionych kosztów jeśli dzisiaj nie wejdzie epoka, bo miasto już pokasowane z budynków towarowych ;)
 

DeletedUser4614

Guest
aktualizacja juz jest wgrana :)

tylko muszą w Hamgurgu nacisnąć magiczny czerwony przycisk:)

We're doomed ! :)
 

Fifi2013

Rycerz
i po co się tak gorączkujesz ?
Epoka ostatnia, bezużyteczna
i jak zwykle nie będzie można nic zrobić z surowcami itd. itd.
 
Czyżby z nową epoką twórcy wrócili do dawania ludziom paczek PR? Zrobiłem 3 walkę, na 3 poziomie w wyprawach, trafiłem 10PR. W pasku ich nie mam, a w inwentarzu nie zwróciłem uwagi ile miałem wcześniej paczek.
 

DeletedUser15836

Guest
Masz przecież ikonę nowych rzeczy, ile jest dokładnie.
 

DeletedUser8110

Guest
A tak w ogóle to co kaman z tym dzieleniem epok przy wprowadzaniu nowych?
Pisaliśmy juz przy wprowadzaniu Arktycznej Przyszłości, iż taki system ma na celu dobro Graczy na końcu Drzewka - dzięki temu muszą oni krócej czekać na nowości w grze. :) Podzielone epoki możemy wydawać relatywnie szybciej.

czy możecie potwierdzić pogłoskę, ze jest inny (niezamierzony, bo pomylony) balans w zadaniach powtarzalnych miedzy odpłatnością za zadanie wydaj 500 000 monet i 500.000 zaopatrzenia , a nagrodą w postaci monet lub zaopatrzenia ?
Z tego co widzę zadanie to daje faktycznie mniej monet/zaopatrzenia niż musisz w nie zainwestować. Dzięki za zwrócenie uwagi, przekażę tę informację dalej. :)

Ładowanie PR widziałem jakiś projekt o nowym prostym okienku dodawania PR z inwentarza nie "+" paczka zatwierdzi i tak daklej tyle tego klikania jak mam 2kk pr do wrzucenia to juz szlak trafia do tego jeszcze w kółko zadnia powtarzalne które pomijam wybieram tylko potrzebne darujcie ma siedzenie i klikanie w próżnie bylebyśmy siedzieli i klikali coraz bardziej nużące i to by sie przydało w nowej juz epoce niech będzie 1 dzień później niech bezie tydzień później ale w końcu należy sie trochę przyjemności z gry
pozdrawiam
Jest już projekt takiego okienka w trakcie tworzenia. :)

Epoka ostatnia
Nikt nie twierdzi, iż jest to ostatnia epoka. ;)

Czyżby z nową epoką twórcy wrócili do dawania ludziom paczek PR? Zrobiłem 3 walkę, na 3 poziomie w wyprawach, trafiłem 10PR. W pasku ich nie mam, a w inwentarzu nie zwróciłem uwagi ile miałem wcześniej paczek.
Jeśli wydaje Ci się, że czegoś na koncie brakuje to możemy pomóc w Supporcie.
 

DeletedUser775

Guest
Nikt nie twierdzi, iż jest to ostatnia epoka. ;)

W arktycznej przyszłości osiągnięcie 'skok w przyszłość' miało 14/15 sugerując, że Oceaniczna to ostatnia (w której to ma najwyższy poziom). Zapewne daje to złudzenie graczom, że mogą już inwestować w diamentowe budynki, a potem zostanie zmienione na 15/16.
To się nazywa dopasowanie do potrzeb panujących na rynku.
 

DeletedUser16730

Guest
Pisaliśmy juz przy wprowadzaniu Arktycznej Przyszłości, iż taki system ma na celu dobro Graczy na końcu Drzewka - dzięki temu muszą oni krócej czekać na nowości w grze. :) Podzielone epoki możemy wydawać relatywnie szybciej.

Jeśli już to relatywnie wcześniej bo szybkość się tutaj nie zmienia...
Tak czy owak, dzieląc epokę niejako naciągacie graczy na kupowanie niepotrzebnych fantów. Wchodząc w epokę patrzysz co jest dla Ciebie najbardziej korzystne i zwyczajnie niektóre budynki omijasz. Część graczy więc tak czy owak wstrzymuje się z wejściem do nieskończonej epoki do momentu kiedy będzie skończona. Pomijam fakt, że przeczycie sami sobie bo często wasze działania zniechęcają do robienia awansów w epokach.
Ale nie o tym chciałem. Pierwszy świat wystartował bez mała 5 lat temu, po roku dołożyliście epokę przemysłową, a po kolejnych 2,5 roku przyszłość. Przez te 2,5 roku powstało 6 epok. Następnie kolejne pół roku i 1 część arktycznej przyszłości której zrobienie całości trwało prawie rok i teraz znowu jakaś cząstka kolejnej.

Papier wszystko przyjmie, każdą głupotę, ale fakty są takie jakie są. Bo o ile rozumiem, że na początku wprowadzenie kolejnej epoki mogło trwać obiektywnie dłużej z wielu względów to teraz tych powodów raczej nie powinno być.
I nie pisz mi proszę, że są bardziej skomplikowane epoki bo widać ich komplikację po długim rozciągniętym drzewku które drzewko przestaje przypominać. Nie pisz też, że trwa wolniej bo doszły inne rozrywki ponieważ sama pisałaś kiedyś, że to nie ma znaczenia bo do każdej jest osobna grupa.
 

DeletedUser8110

Guest
Jeśli już to relatywnie wcześniej bo szybkość się tutaj nie zmienia...
Właśnie o to chodzi, aby Gracze mieli wcześniej dostęp do chociaż części nowinki. :)

Ale nie o tym chciałem. Pierwszy świat wystartował bez mała 5 lat temu, po roku dołożyliście epokę przemysłową, a po kolejnych 2,5 roku przyszłość. Przez te 2,5 roku powstało 6 epok. Następnie kolejne pół roku i 1 część arktycznej przyszłości której zrobienie całości trwało prawie rok i teraz znowu jakaś cząstka kolejnej.
Przepraszaliśmy już za opóźnienie w pojawieniu się Arktycznej Przeszłości, jednak jeśli przegapiłeś to przepraszam raz jeszcze - indywidualnie. W tym przypadku faktycznie napotkaliśmy na pewne kłopoty, które musieliśmy pokonać przed przestawieniem wszystkich naszych systemów na "część epoki" zamiast po prostu "epok" oraz z wprowadzeniem nowego, dodatkowego surowca. :) Od tego czasu idzie nam jednak znacznie lepiej, poniżej daty wprowadzenia poszczególnych fragmentów epok:
- 24 maja 2016 - I część Arktycznej Przyszłości,
- 30 sierpnia 2016 - II część Arktycznej Przyszłości,
- 12 października 2016 - III część Arktycznej Przyszłości,
- 7 grudnia 2016 - IV część Arktycznej przyszłości,
- 15 marca 2017 - I część Oceanicznej Przyszłości.
3 miesiące między I a II częścią Arktyki, niecałe 2 miesiące między II a III, 2,5 miesiąca między III a IV. Kolejnie 3,5 miesiąca do I części Oceanicznej Przyszłości. Powiedziałabym, że to całkiem niezły wynik, patrząc na to, jak duża jest ta część oraz odliczając pół miesiąca okołoświątecznych urlopów. :)
Tak więc o ile faktycznie wprowadzenie pierwszej części Arktyki nam się opóźniło, tak od tej pory trzymamy się planowanego kursu i jesteśmy zadowoleni z tempa dodawania kolejnych części epok. :)
 

DeletedUser16730

Guest
Przepraszaliśmy już za opóźnienie
Przeprosiny nie zmieniają faktu, że go nie było, a piszemy o czasie, nie o przeprosinach. Zresztą właśnie opóźnienia nie byłyby tak irytujące gdyby całości nie były dzielone.

- 24 maja 2016 - I część Arktycznej Przyszłości,
- 30 sierpnia 2016 - II część Arktycznej Przyszłości,
- 12 października 2016 - III część Arktycznej Przyszłości,
- 7 grudnia 2016 - IV część Arktycznej przyszłości,
Nie nie, Przyszłość 31.10.2015 - to jest moment startu AP. Cała AP 13,5 miesiąca. 31 elementów do odkrycia przy około 20 w poprzednich epokach.

Kolejnie 3,5 miesiąca do I części Oceanicznej Przyszłości. Powiedziałabym, że to całkiem niezły wynik, patrząc na to, jak duża jest ta część
Byłby wspaniałym wynikiem gdyby była skończona, ale właśnie nie jest więc nie chwalmy słońca bo dopiero wstało.

oraz odliczając pół miesiąca okołoświątecznych urlopów.
Pomijając fakt, że niezłe macie urlopy to o ile dobrze pamiętam przy poprzednich epokach też były święta, wakacje i inne tego typu zbytki. Szczególnie, że w tym roku święta wypadły wyjątkowo niefortunnie dla leniuszków.
 

DeletedUser13596

Guest
Póki co klęska z tymi questami. Taka wpadka nie powinna się zdarzać. Różnice są kolosalne i nie można tu mówić o balansie...
 

DeletedUser9824

Guest
Co z trybem edycji? Już wszyscy to olali? Z tego co widzę to raczej prędko nie będzie, o ile będzie :)
 
Do góry