Oceaniczna Przyszłość część 6 - komentarze

DeletedUser13672

Guest
do oceanicznej daleko mi ale ciekawe jak nowa perła będzie funkcjonować na jakiej zasadzie
 

DeletedUser12625

Guest
Nowa perła nie będzie funkcjonować, no chyba że ktoś chcę wydać dużą ilość PR, żeby z tarasów zdobyć 10PR, a nie 5PR.
 

DeletedUser14806

Guest
Jak by zmienili jej bonus z "Szansa" na pewne podwojenie iluś tam budynków produkujących pr to perła całkiem dobra. A tu mamy kolejny raz problem szansy ;) gdzie może być tak jak przy perle Relikt która zależy którą nogą wstanie to tak daje nam relikty bo wszystko opiera się na mocno wątpliwej szansie procentowej. Tu tak samo będzie w Galaxy wydamy dziesiątki tysięcy punktów z paczek na budowę jej a dostaniemy w zamian szansę na to że nam zaledwie kilka budynków podwoi zbiory. To już lepiej postawić Atlantydę i lać sąsiadów, efekt będzie większy i surowce dodatkowo daje ta perła a nie medale które jeszcze trochę i zaczną nam zabierać bo balans nie będzie się w grze zgadzać ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Szansa na podwojenie zbiorów to jakieś nieporozumienie. Jakby to było pewne podwojenie to byłoby zupełnie inaczej.

EDIT:
Zmieńcie opis tej perły w wiki, bo wprowadzacie graczy w błąd. Z opisu na wiki można wywnioskować, że perła ta X razy podwaja każdy zbiór z budynku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19522

Guest
Za kilka lat co będziemy mieć ? Epokę Warhammera 40k ?
 

DeletedUser14806

Guest
Następny logiczny krok to "Mały krok dla człowieka ale wielki krok dla ludzkości" Bo co na ziemi możemy zrobić jeszcze? Epoka po Wojnie Nuklearnej?
 

DeletedUser12625

Guest
Inno chyba samo nie wie co dalej, jak wychodziła ostatnia część arktycznej przyszłości to już była wiadoma nazwa kolejnej epoki, teraz nie.
 

DeletedUser18947

Guest
Teraz polecimy w kosmos :) Może by dodali nową mapę aka 'kolonia na marsie' ;p
 

DeletedUser17530

Guest
Bo co na ziemi możemy zrobić jeszcze? Epoka po Wojnie Nuklearnej?

Po przyszłości wszystko zamarzło, to była AP. Później wszystko się roztopiło, to jest OP. Więc teraz wszystko wyschnie i przyjdzie pora suszy, czyli pustynna przyszłość czy coś podobnego :D

Na becie do propozycji dorzucają powietrzną przyszłość, latające domy w chmurach itd
 

DeletedUser16853

Guest
Mnie ciekawi "A w międzyczasie... otwierają się nowe możliwości. Broń i czołgi nie zaprowadzą Was daleko, ale spryt i przebiegłość mogą urzeczywistnić Wasze podboje. Pozostańcie z nami!" czyli jednak coś wiemy o kolejnej epoce?
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
mieńcie opis tej perły w wiki, bo wprowadzacie graczy w błąd. Z opisu na wiki można wywnioskować, że perła ta X razy podwaja każdy zbiór z budynku.
W zasadzie to nazwa bonusu, ale faktycznie może być mylące, więc zmieniłem trochę ten fragment. Mam nadzieję, że teraz będzie to bardziej klarowne.

Mnie ciekawi "A w międzyczasie... otwierają się nowe możliwości. Broń i czołgi nie zaprowadzą Was daleko, ale spryt i przebiegłość mogą urzeczywistnić Wasze podboje. Pozostańcie z nami!" czyli jednak coś wiemy o kolejnej epoce?
Co nieco już wiemy, ale nie psujmy tak szybko niespodzianki;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Opcji na następną epokę jest akurat więcej niż więcej ;)
Można z tej wody, bo w końcu wiercą tam coś to do ziemi się udać, można w kosmos, inne planety itd, można w przestrzeń. W sumie ogranicza nas jedynie wyobraźnia, dlatego gdzie nie skieruje się Inno to i następne kilka epok może jeszcze spokojnie stworzyć.
 

DeletedUser16853

Guest
Ale jednak bez lotów na Księżyc i Marsa to tech w tej grze powoli traci sens... nie mówię dalej, ale po prostu to by wszystkich zachwyciło :p Bo się robi Sci-Fi a jeszcze są pewne realne fakty niezawarte w gierce :)
EDIT: Fajnie by było gdyby kolejna przyszłość opowiadała o problemach energetycznych a specjalny surowiec to by był Hel-3 po który latalibyśmy na Księżyc jak do Arktyki po promet :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16853

Guest
Tak się składa, że Helu 3 mamy pod dostatkiem, w epoce przyszłości jest ekstraktor Helu 3.
Wiem, ale w przyszłości niby jest wszystko, ale tak naprawdę dalej to po nic... po co komu korzystanie z antygrawitacji? Lepiej budować statek na Arktykę...
Przykłady techów z przyszłości - Antygrawitacja, Kontrola Klimatu, Terraformowanie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
W sumie ogranicza nas jedynie wyobraźnia

Ale to widać. Robicie wieloczęściowe epoki z towarem nikomu niepotrzebnym który zalega skarbiec kiedy gracze w te epoki wejdą. Kompletny brak wyobraźni. A było dobrze i wystarczyło nie robić lepiej.

Co do samych epok od dawna twierdzę, że producent ma wstępne szkice na kilkanaście do przodu.
 

DeletedUser14806

Guest
Następna Epoka będzie na Pandora! :) będziemy się rzucać kamieniami i dzidami oraz latać na smokopodobnych stworach , albo nie! cofniemy się w czasie i będzie to epoka sumeryjska i będziemy mieli kontakt z istotami poza ziemskimi.
 

Fatherland

Książę
policzyłem:

plankton 420 (razem z perłą 920)
koralowce 740 (1140)
bioświatła 530 (930)
perły 500 (1000)
łuski 530 (880)
orichalcum 2270
bioplastik 200
gaz 340
dane si 210
nanocząsteczki 320
promet 1110

sama perła:
perły 500
łuski 350
koralowce 400
bioświatła 400
plankton 500
 

DeletedUser15836

Guest
Pytanie - OP6 zostanie włączone równo ze zrobioną aktualizacją, czy będzie opóźnione jakiś czas?
 

DeletedUser4614

Guest
zawsze te same pytanie, i zawsze te same rozterki teamu :) jakby nie mogli byc w kontakcie HAMBURG - POLSKA - GRACZE.... i móc oszacować ... wystarczy napisać ...

"Drodzy gracze,

sorki ale nie wczesniej na 13. czy 12:10"

przeciez wiadomo ze na "gorące bułki" czeka tłum ...:)


naprawde to musi ogromnie bolec , byc PR owcem firmy :)
 
Do góry