Obrona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20827
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20827

Guest
Mam pytanie dotyczące obrony. Cały czas mam praktycznie pełne wojsko w zakładce armia ale gdy ktoś mnie atakuje to na filmiku widzę że bronią mojego miasta tylko dwie jednostki. Dlaczego tak jest? Co robię nie tak?
 

Atli

Hrabia
Aby w obronie było więcej jednostek musisz je włożyć ręcznie. W zakadce "Zarządzanie armią" zobaczysz po lewej stronie niebieską ikonę z hełmem. Kliknij na nią a potem na jednostki, które chcesz wykorzystac w obronie (max 8)
 

DeletedUser20827

Guest
Aby w obronie było więcej jednostek musisz je włożyć ręcznie. W zakadce "Zarządzanie armią" zobaczysz po lewej stronie niebieską ikonę z hełmem. Kliknij na nią a potem na jednostki, które chcesz wykorzystac w obronie (max 8)

U mnie nie ma tego niebieskiego helmu. Czy powinnam zbadac jakas technologie?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Mam pytanie dotyczące obrony. Cały czas mam praktycznie pełne wojsko w zakładce armia ale gdy ktoś mnie atakuje to na filmiku widzę że bronią mojego miasta tylko dwie jednostki.
Ponieważ jesteś atakowany, to odkryłeś już tą technologię

upload_2019-3-6_13-13-7.png

upload_2019-3-6_13-18-53.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20827

Guest
Ponieważ jesteś atakowany, to odkryłeś już tą technologię

View attachment 3424

View attachment 3425

Faktycznie mam odkryta ta technologie ale dalej nie mam tych ikon po lewej stronie. Moze ja ich szukam w zlym miejscu? Otwieram ikonke Armia i pojawia sie ok o Zarzadzanie Armia. Mam tam tylko Armie atakujaca. Po lewej stronie nie mam nic do wyboru kolo nieprzypisanych jednostek .. Czy to sie kwalifikuje do pisania do supportu?
 

DeletedUser20827

Guest
Juz wymyslilam jak :) Po kliknieciu na obrazek jednostki pojawiaja sie przyciski i mozna jednostki przypisac do obrony. Widok nie jest wiec taki jak u Was na screenach. Gram na telefonie ;) Dziekuje za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry