obrona miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14604
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14604

Guest
Czy nie sądzicie, że komputer czasami beznadziejnie broni miasta?
 

Załączniki

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    516,3 KB · Wyświetlenia: 520

Hikari36

Polonista
Polonista
Oj, oczywiście, że tak :p Nieraz się zdarzało, że w takim pojedynku Twoja armia miałaby duże szanse, ale cóż, komputer to jednak nie człowiek i czasami potrafi przegrać walkę ze słabszą armią :)
 

DeletedUser14604

Guest
Ale żeby ośmioma najemnikami ledwo zranić legionistę?
 

DeletedUser625

Guest
To akurat nic dziwnego, bo balisty ich obiły zanim obie armie się spotkały, a potem biły ich jeszcze kiedy Ci walczyli z legionistami (którzy mają bonus do ataku przeciwko lekkozbrojnym). Dlatego przegrali.
 

DeletedUser14604

Guest
No tak.
Masz aż 2374 posty :D a ja tylko 3 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
A co posty mają do rzeczy? Niespecjalnie rozumiem. Tak btw. to Hikari powyżej ma ich jeszcze więcej, bo 2712.
 

DeletedUser8764

Guest
Czy nie sądzicie, że komputer czasami beznadziejnie broni miasta?


A w czym problem, przecież wygrałeś?

Jak już napisano, jednostki mają bonusu do ataku i obrany z określonymi jednostkami jak i są bonusy zdobywane z terenu na jakim jest dana jednostka podczas ataku.

Poza tym łucznicy kiedyś mieli większy zasięg i siłę rażenia :) wtedy to się walczyło :p

ż innej beczki jak Ci przeszkadza, że ktoś daje Ci odpowiedź w temacie to po co go zakładasz? ;] ( patrz post #5)
 

DeletedUser7795

Guest
Jeśli zaatakowałbyś 7 łotrami + jednostka to armia obronna gracza, którego zaatakowałeś lała by najpierw łotrów :haha:
Dlatego ja nigdy nie wystawiam obrony.
 

DeletedUser14186

Guest
A propos Doboszow. To jakas lipa ten Dobosz. Ponoc pierwszy atak jest obroniony bez straty a mnie jak atakuja to dostaje pierwszy strzal i juz ponad polowa "zycia" odchodzi. To po kiego licha mi ten Dobosz ? Ktos wie ?
 

DeletedUser625

Guest
Zły temat. Ten nie o doboszach. Poczytaj w komentarzach temat o Wielkanocy tam jest wszystko co chcesz wiedzieć.
 
Do góry