Obraz HD

  • Rozpoczynający wątek -konrad223-
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zrobię też taką grafikę też mojego miasta tylko niech mi ktoś powie jak się robi aż takie oddalenie miasta :?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Trzeba oddalić na oddaleniu i mieć monitor HD :D
Ja też nie mam HD dlatego "płacze" przez to "nasze" oddalenie, że jest tylko pojedyncze :/
 

DeletedUser

Guest
Trzeba oddalić na oddaleniu i mieć monitor HD :D
Ja też nie mam HD dlatego "płacze" przez to "nasze" oddalenie, że jest tylko pojedyncze :/
Tylko niech mi ktoś powie jaka firma do laptopów pakuje monitor HD ;/, ja mam nowego Lenowo i jakoś monitora HD nie mam:(
 

DeletedUser314

Guest
Tylko niech mi ktoś powie jaka firma do laptopów pakuje monitor HD ;/, ja mam nowego Lenowo i jakoś monitora HD nie mam:(

1 link z googla
http://www.dell.com/pl/p/xps-15-l521x/pd

No, a skoro mówisz że lubisz lenovo to proszę bardzo:
http://shop.lenovo.com/us/laptops/thinkpad/w-series/w530

A żeby nie było, że to jakaś nowość masz tu listę ,kilku wybranych telefonów z FULL HD wyświetlaczem ;p :
HTC Butterfly i One,
Xperia Z i ZL,
Galaxy S4,
Mniej popularne na naszym rynku:
Lando X02
UMi X2
iOcean X7
Alcatel One Touch Idol X
Oppo Find 5
Koobee Max
ZTE Grand S
Huawei Ascend D2
Lenovo K900
JiaYu S1
Neo N003
Nubia Z5
Vivo X5
Xiaomi Mi3
Zopo ZP960
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za listę, ale nowego laptopa kupować nie będę;) tylko ciekawe czy gdyby podłączył laptopa bezprzewodowo do telewizora miałbym to oddalenie :?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie wiem jak się będziesz łączył ale raczej będziesz miał.
Polecam bardziej połączenie przez kabel HDMI i ustawić w laptopie wyświetlanie na obu ekranach lub tylko na ekranie telewizora.
Nigdy takiego czegoś nie robiłem więc nie wiem jakby wyglądał screen z drugiego ekranu ale oprócz tego że kolory inaczej wyglądają na TV, a inaczej na monitorze w lapku to ogólnie powinno być ok.
 

DeletedUser314

Guest
W sumie jeszcze nie słyszałem żeby podłączać obraz bezprzewodowo, chyba przepustowość dostępnych urządzeń jest zbyt mała jak również obróbka tego sygnału zbyt zasobożerna.

Jeśli masz telewizor FULL HD ;p, w sumie teraz to standard ale jeśli telewizor ma 4-5 lat to już nie koniecznie ;p, sam mam jednego TV LCD jeszcze jaki nawet zwykłego HD niema ;p
 

DeletedUser

Guest
Nawet działa tylko kolory jakby z Minecrafta, unpxre co do bezprzewodowego połączenia laptopa z telewizorem to w Lenowo jest taka funkcje nazywa się chyba Mulit Screen nigdy tego dokładnie nie sprawdzałem :)
 

DeletedUser314

Guest
Co innego wbudowane funkcje co innego zwykłe podłączenie.
Gdy przesyłamy sam obraz HD to mamy:
1920*1080*4(4bajty=32bity)*25= 207360000 B/s = 1658880000 b/s = 1,544952392578125 gb/s przesyłanych danych.
Więc co jak co ale ciężko to przesyłać za pomocą wifi ;p Gdy sygnał nie jest optymalizowany, to co mówisz o lenovo jest optymalizowane, ale na 99.9% z kompresją stratą, dlatego i tak wole HDMI :)
 

DeletedUser5421

Guest
Ja podlaczem HDMI'm kablem do telewizora laptop .
Wyglada to tak ze obraz powieksza i tyle albo zostaja czarne paski bo bokach .
 
Do góry