Obracanie budynków.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20407
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
tak samo jak tryb budowy mial nigdgdy nie istniec...
tak samo jak na pasku nie mogles miec wiecej jak 11 pr max nawet za diamenty...

jest cala lista czego nigdy przenigdy mialo nie byc i zarzekali sie ze nigdy przenigdy nie bedzie...
 

DeletedUser15227

Guest
tak samo jak tryb budowy mial nigdgdy nie istniec...
tak samo jak na pasku nie mogles miec wiecej jak 11 pr max nawet za diamenty...

jest cala lista czego nigdy przenigdy mialo nie byc i zarzekali sie ze nigdy przenigdy nie bedzie...

Zdania nie można zmienić? :D
 

DeletedUser20407

Guest
Przebudowa to od kiedy? I dlaczego nie można nią zamienić budynków?
 

DeletedUser11629

Guest
tak samo jak tryb budowy mial nigdgdy nie istniec...
tak samo jak na pasku nie mogles miec wiecej jak 11 pr max nawet za diamenty...

jest cala lista czego nigdy przenigdy mialo nie byc i zarzekali sie ze nigdy przenigdy nie bedzie...

A kto Ci powiedział, że tryb budowy i ograniczenie paska nigdy miało nie zaistnieć? Znowu coś sobie ubzdurałeś i swoimi posranymi pomysłami brudzisz na forum.

Żeby można było obracać budynki, to by trza było grę od nowa napisać - zdaje się, że im się nie chce i ja się im nie dziwię.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Moja wypowiedzi nie oznacza, że jestem zwolennikiem "obracania budynków"
Ale można sobie wyobrazić przedmiot podobny do przechowajki czy kubełka, który robiłby lustrzane odbicie np. lusterko.
Naturalnie budynki kwadratowe można wirtualnie obracać do woli.

Wszystkie budynki mają zaprojektowaną grafikę tylko z przodu, jakbyś miał zobaczyć drugą stronę, to jest po prostu szara. Gdzieś na forum była tego grafika.
To akurat nie jest argument, bo można zrobić lustrzane odbicie budynku i wtedy będzie "obrócony o 90 stopni" ponieważ siatka jest pod kątem 45 stopni (trzeba mieć trochę wyobraźni czasowo-przestrzenne by to zobaczyć, nie każdy ją ma).
Tak naprawdę jedyny argument, że budynki są prostokątne i nieobracalne to "aby nie było za łatwo i gracz musiał kombinować".
Nowy obraz mapy bitowej.jpg
Nowy obraz mapy bitowej.jpg
 
Ostatnia edycja:

ZjemCię

Wójt
Tak naprawdę jedyny argument, że budynki są prostokątne i nieobracalne to "aby nie było za łatwo i gracz musiał kombinować".
Tak na prawdę to guzik się znasz w tej materii i raczej nie powinnaś zabierać głosu. Budynki są nieobracalne bo mają "tylko jedną stronę", a jeśli wydaje Ci się że zrobienie nowego modelu (tak to musiał by być nowy model, więc de facto byłby to nowy budynek) jest tak proste jak funkcja - "przerzuć obróć" w paincie to jesteś w błędzie ;)
Nie gwiazdorz - zjedz frytek :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
. Budynki są nieobracalne bo mają "tylko jedną stronę", a jeśli wydaje Ci się że zrobienie nowego modelu (tak to musiał by być nowy model, więc de facto byłby to nowy budynek) jest tak proste jak funkcja - "przerzuć obróć" w paincie to jesteś w błędzie ;)
O tym właśnie pisałem, nie każdy ma wyobraźnie czasoprzestrzenną

@rawiel Miło by było, gdybyś sam stosował się do swoich jakże celnych zaleceń.
 

DeletedUser11629

Guest
O tym właśnie pisałem, nie każdy ma wyobraźnie czasoprzestrzenną

@rawiel Miło by było, gdybyś sam stosował się do swoich jakże celnych zaleceń.

WTF jest wyobraźnia "czasoprzestrzenna"? Miło byłoby, gdybyś nie nadużywał słów, o których znaczeniu wydaje Ci się, że masz jakieś pojęcie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry