[Walki] Nowy znacznik

Czy chcielibyście znacznik na GPC w kształcie flagi?

  • Tak

    Głosy: 1 14,3%
  • Nie

    Głosy: 6 85,7%

  • W sumie głosujących
    7

Taratuin Wielki

Szlachcic zagrodowy
Witam,
wpadłem na pomysł żeby dodać do gry nowy znacznik na gpc w kształcie flagi, ponieważ jest łapka żeby stanąć i celownik żeby bić do oporu to pomyślałem sobie dlaczego nie ma takiego znacznika flagi. Myślę że znacznie pomogłoby to dowódcom na Gpc, bo nie każdy chce przerwać walkę żeby przeczytać wiadomość dotyczącą zostawienia sektora na fladze czy też zamknięcia go, a tak od razu widać czy sektor ma być na fladze czy nie :) wszyscy wiedza kiedy przyhamować i może zmniejszy to ilość kłótni w gildiach, bo praktycznie niemożliwe jest niezauważenie znacznika a czasami o niewyhamowanie potrafią się kłócić.
 

Auraya

Hrabia
hmmm a nie zdubluje sie flaga na fladze? i czy nie od tego sa ustawienia, zeby sobie zaznaczyc wyskakujace okienko
 

Taratuin Wielki

Szlachcic zagrodowy
Zdublowac sie nie powinna bo myslalem o takiej w takim stylu/kształcie:
1685372674146.png
a o jakich ustawieniach mowisz to nwm ale mysle ze taka flaga na sektorach ktore dopiero maja sie odblokowac to fajne rozwiazanie dla takich ktorzy nie czytaja wiadomosci dotyczacych pol
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Witam,
wpadłem na pomysł żeby dodać do gry nowy znacznik na gpc w kształcie flagi, ponieważ jest łapka żeby stanąć i celownik żeby bić do oporu to pomyślałem sobie dlaczego nie ma takiego znacznika flagi. Myślę że znacznie pomogłoby to dowódcom na Gpc, bo nie każdy chce przerwać walkę żeby przeczytać wiadomość dotyczącą zostawienia sektora na fladze czy też zamknięcia go, a tak od razu widać czy sektor ma być na fladze czy nie :) wszyscy wiedza kiedy przyhamować i może zmniejszy to ilość kłótni w gildiach, bo praktycznie niemożliwe jest niezauważenie znacznika a czasami o niewyhamowanie potrafią się kłócić.
em a nie wystarczy postawic zakaz w trakcie?

ogólnie to dowodzenie powinno miec możliwość odgórne zablokowania pewnych punktów - ze np sektor x1x 150 max i tyle. A nie zabawy w znaczniki.


akurat to ustawienie to największy mem. Dodanie w miare dobrej funkcji - zakaz z informacją ze NIE ATAKUJEMY, a można to wyłączyć xD no kurde, idiotyzm.
 
Do góry