Nowy Świat I

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22201
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22201

Guest
nie zapełnią bo nie ma sensu zaczynać grac na starych
 

DeletedUser22128

Guest
powinien być już nowy świat na Houndsmoor na gvg nie ma prawie wolnych miejsc trzeba zrobić tyle światów żeby nie dało się czasowo ogarnąć przez jedną; setki osób tylu światów i ja jako game master nerwous nie musiał się wkurzać że kilka osób obecnie na styk 24 h n dobę dają radę a chodzi o naukę gry na góra dwóch trzech światach bo po co na więcej po drugie po co gracz ma być w rankingu po zalecanej rejestracji na miejscu 12 k po kilku m-cach gry jak może być w pierwszych top 1 graczach chociaż przy obecnej liczebności i o to będzie trudno
 

DeletedUser22128

Guest
nie zapełnią bo nie ma sensu zaczynać grac na starych

napiszę ci, że liderowanie w gildi jest lub indywidualne na dłuższą metę nudne w grze i szuka się z czasem nowych wyzwań jak ja tutaj żeby zacząć od ogona rankingu i pnąc się w górę; ale brakuje mi już rywalizacji o najwyższe cele z czasem
 

DeletedUser20269

Guest
Ludzie, był ten sam temat nie dawno. Błagam was sprawdzajcie to forum czy nie ma jużc taliego tematu.
Bo od tego świata i to już łepetyna i oczy krwawią. Zlitujcie się wkońcu.
 

DeletedUser22128

Guest
Ludzie, był ten sam temat nie dawno. Błagam was sprawdzajcie to forum czy nie ma jużc taliego tematu.
Bo od tego świata i to już łepetyna i oczy krwawią. Zlitujcie się wkońcu.

teraz byłby najlepszy moment na start na otwarcie nowego świata - event za jakieś dwa tygodnie równy start by był i czas na przygotowania; odświeżyć temat zawsze warto nie tylko szukać staroci i przeszukiwać forum
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Temat był wielokrotnie poruszany, dlatego pozwolę sobie zamknąć ten wątek.

Zgodnie z powyższymi wpisami, nowy świat zostanie otwarty w momencie, kiedy zapełnią się obecne.
 

DeletedUser20269

Guest
@marbles
Wiem że troche opóźniona moja odpowiedź, ale zrozum : to nie odświerzanie tematu bo ten sam temat był 2 dni wczesniej niż pojawił się ten.
Po prostu rzadko wchodzę ostatnio na forum ale zawsze znajde cos o Ś I. Poprzedni taki temat zamknieti po jednej odpowiedź, być może nawet maderatorzy już go usuneli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry