[Zgłoszone] Nowy sposób na automatyczną walkę. [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł się podoba?

  • Tak

    Głosy: 27 81,8%
  • Nie (wyjaśnij dlaczego)

    Głosy: 5 15,2%
  • Nie mam zdanie

    Głosy: 1 3,0%

  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.

Mikekun

Książę
No wiesz, obrazki potrafią pomóc w wyjaśnianiu pomysłu, bowiem opis nie zawsze ;)
Wobec tego już rozumiem lepiej. Więc automat pojawi się wszędzie tam gdzie jest możliwy i w najlepszym sposobie aby był wzięty od Herosków :D

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser625

Guest
Hehe, jeśli ktoś chce zobaczyć na własne oczy o co mi chodzi w pomyśle i ma konto w Elvenarze. :) To właśnie dzisiaj to dodali :D

Tu masz kolejny przykład. Tego o co mi chodzi. Już 17 marca, a pod spodem jest Twój post mówiący że nie wiesz o co do końca chodzi. Wystarczyło to przeczytać i byś wiedział.
 

DeletedUser12062

Guest
Tu jest kolejna sprawa bo niektorzy wchodzac na pole bitwy chcac poscic z automatu moga zmienic zdanie kiedy zobacza stan wojska przeciwnika - jak sobie wyobrazasz taka sytuacje po wdrożeniu twojego pomyslu?

Ale to już ryzyko tych, którzy chcą użyć tego przycisku.... A przecież Guana napisał, że stary model też byłby do wyboru, czyli automat po otwarciu pola bitwy. ( zobacz na screen gdzie dorobił trzeci przycisk - albo walczymy bez pola albo z polem i wtedy decydujemy ). Dla mnie pomysł fajny :).

Co więcej bardzo wielu graczy spowalnia strasznie to skakanie między okienkami i wgrywanie pola bitwy.... Zaczyna im mulić i koniec. Dla nich takie rozwiązanie byłoby pomocne ;). Byłby tylko problem armii z łotrami, bo tam trzeba przytrzymać czasem ruch... Ale to już ryzyko... Chcesz szybciej, to pomyśl czy na pewno ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18000

Guest
Nie, ponieważ to bardzo niewielkie usprawnienie tego co już i tak jest, więc szkoda roboty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry