Nowy serwer czy śmierć gry - wygaszanie projektu?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13940
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13940

Guest
Zawsze możesz dodać znajomego z epoki brązu czy żelaza, który ma daną perłę i tłuc :p
To już rozumiem dlaczego taki opór starych wyjadaczy przed powstaniem nowych serwerów.
Potrzebujecie niskolewelowych dla własnych korzyści by zebrać plany niskich epok. Jak powstanie nowy serwer to tam pójdą wszystkie świeżaki i nie będzie na czym zbierać pereł/albo będzie to bardzo uciążliwe.
 

DeletedUser7261

Guest
Przecież rozpoczęcie gry na nowym świecie, nie kasuje konta na innych. Więc nawet, jak ktoś "ucieknie" na inny świat, to stary pozostanie bez zmian i nadal można rozbudować mu perły, jeśli takie posiada.
 

DeletedUser3220

Guest
To już rozumiem dlaczego taki opór starych wyjadaczy przed powstaniem nowych serwerów.
Potrzebujecie niskolewelowych dla własnych korzyści by zebrać plany niskich epok. Jak powstanie nowy serwer to tam pójdą wszystkie świeżaki i nie będzie na czym zbierać pereł/albo będzie to bardzo uciążliwe.

Otrzymałeś już odpowiedź teamu w tym zakresie:
Co jakiś czas kasowane są nieaktywne konta i wtedy można zaobserwować większy spadek na serwerze, ale patrząc całościowo na statystyki z ostatnich miesięcy, zarówno liczba wszystkich zarejestrowanych Graczy jak i tych aktywnych systematycznie rośnie, także z czasem serwery się zapełnią i pewnie zostanie otwarty nowy, jednak nie będzie otwierany, póki nie będzie takiej potrzeby. :)

Jak zaistnieje potrzeba, będzie to na pewno ogłoszone :)
 

Atli

Hrabia
To już rozumiem dlaczego taki opór starych wyjadaczy przed powstaniem nowych serwerów.
Potrzebujecie niskolewelowych dla własnych korzyści by zebrać plany niskich epok. Jak powstanie nowy serwer to tam pójdą wszystkie świeżaki i nie będzie na czym zbierać pereł/albo będzie to bardzo uciążliwe.

Albo to logika prezesa, albo to forma żartu. Mam nadzieję, że to ta druga opcja.
 

chudya

Hrabia
To już rozumiem dlaczego taki opór starych wyjadaczy przed powstaniem nowych serwerów.
Potrzebujecie niskolewelowych dla własnych korzyści by zebrać plany niskich epok. Jak powstanie nowy serwer to tam pójdą wszystkie świeżaki i nie będzie na czym zbierać pereł/albo będzie to bardzo uciążliwe.

Podejrzewam, że żadne tłumaczenie do Ciebie i tak nie dociera, po prostu masz swój punkt widzenia i koniec i słusznie, gratuluję.

- - - Zaktualizowano - - -

Albo to logika prezesa, albo to forma żartu. Mam nadzieję, że to ta druga opcja.

Już nie chciałem tego pisać ale widzę, że o tym samym myślimy.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Widziałam inne diamentowe miasta ale żadne nie miało 12 mil przewagi nad reszta ^^
Jestem pełna podziwu naprawdę, to znaczy ze on jeden znalazł środek do zastosowania Diamentów do "wygrania", ja to nie mam żadnej perły wybujanej nad 13 lvl...
 

DeletedUser625

Guest
Bo oprócz diamentów i wysokiego poziomu Alcatraz trzeba też poświęcać większość wolnego czasu na grę w FoE. :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
32 poziom? Pff ostatnio widziałem screena z francuskiego serwera, gdzie gracz miał 70mln punktów w rankingu i Alcatel na 70 poziomie :p
 

DeletedUser625

Guest
Bo dla Francuzów diamenty są o 4,23x tańsze niż dla nas. :) To i stać ich lepiej niż nas. A to pewnie jeszcze jakiś syn dyrektora był to tym bardziej. :)
 

DeletedUser625

Guest
To chyba było umyślne przejęzyczenie nazwy w celu żartu. Czy tak było Natalio? Powiedz. :)
 

DeletedUser8

Guest
Gra nie umiera, ale temat widzę umarł śmiercią naturalną zamieniony w offtopa. Zamykam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry