NOWY RANKING...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14038
  • Data rozpoczęcia

CZY JESTEŚ ZA LIKWIDACJĄ GvG

  • TAK

    Głosy: 2 50,0%
  • NIE

    Głosy: 2 50,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser14038

Guest
Jak można było nagrodzić osobę która nigdy nie była w żadnej gildi ponad 2 osobowej więcej niż tydzień która bije wszystkich i wszystko co sie rusza na mapach gvg? Osobę która grę zespołową ma w nosie....itd itd. I taka osoaba na naszym świecie jest numero uno :) No to przecież kpina z wszystkich poważnie angażujacych się w grę czy budowę silnej gildii graczy :) normalnie ręce opadają i jest to zdanie większości graczy wiec mam propozycję żeby zlikwidować całkowicie gvg skoro więcej punktów dostają teraz farmerzy za surkę niż osoby walczące :) itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Z ciekawosci az zajrzalam w ranking.

Tylko nie rozumiem, co piszesz - masz pretensje, ze osoba niekulturalna jest numero uno czy ze farmerzy maja wiecej punktow niz inni? Wez przetlumacz.
 

DeletedUser14038

Guest
Chodzi tradycejnie o 1 osobowe gildie nabijaczy punktów :) temat wałkowany od ......szkoda klawiszy nawet :) Osoby te niszczą nasze potencjały i ducha uczciwej walki,jestem szefem gildi no2 na moim świecie i cała moja gildia ma już dość takiego 'grania' niestety bo graniem nie można już tego nazwać tylko męczarnią :)
 

DeletedUser11629

Guest
Chodzi tradycejnie o 1 osobowe gildie nabijaczy punktów :) temat wałkowany od ......szkoda klawiszy nawet :) Osoby te niszczą nasze potencjały i ducha uczciwej walki,jestem szefem gildi no2 na moim świecie i cała moja gildia ma już dość takiego 'grania' niestety bo graniem nie można już tego nazwać tylko męczarnią :)

A, takie buty. Mozecie sie pocieszyc tym, ze my, szare gildyjki z 14. miejsca, nie doskoczymy do was, a jeszcze co lepszych graczy nam wyrywacie ;)
 

DeletedUser14806

Guest
Daje na Nie tylko dlatego ze GvG jeszzce utrzymuje tą gre na powierzchni pomimo wielu błedów i wiecznego zamulania , bez gvg ta gra padnie na ryj bo tu niema co robic jak nie tłuczesz sie z innymi gildiami na mapie . Zbieranie z domków jest dobre dla nowych graczy ktorzy tydzien po rejestracji dochodzą do wniosku ze ta gra jest nudna. GvG musi byc, tylko powinno byc mocno zmienione i poprawiona wydajnosc zeby mozna bylo walczyc jak kiedys .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

HuanMing

Książę
Czy ja dobrze zrozumiałam, że chcesz zlikwidować całe GvG dlatego, że ktoś z miniaturowej gildii jest lepszy od Ciebie?
I czemu wszyscy się upierają przy tych dużych gildiach? Chce ktoś sobie grać dwuosobowo to pozwólcie mu, co w tym złego...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Od razu zamknę ten temat, bo jest absurdalny. GvG nie zostanie usunięte, choćby i były dziesiątki głosów na tak.
To jest jeden z elementów gry i jedynie co trzeba w tym momencie, to go poprawić. Może Cię (@tsrex) zdziwię, ale są już pomysły jak to zrobić (zachęcam do dyskusji, są tematy stworzone przez użytkowników [bądź jeden temat, nie pamiętam] i jeden przez CM'a - Bryffta).
Zamykam też dlatego, że już jest temat do komentarzy, gdzie gracze na te nabijanie narzekają, a tutaj zrobiłby się drugi taki temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry