Nowy Przegląd Zadań - dyskusja

yvonnege

Szlachcic zagrodowy
Beznadziejne zmiany, jak można wymyślić coś takiego? mało czytelne, mało przejrzyste maleńkie literki nie wszystko się mieści itd. Po co to zmieniać równie fatalna zmiana co w perłach. Programiści chyba się nudzą, że zmieniają pogarszając znacznie wygląd i wygodę gry. Odechciewa się grać, po takich "ulepszeniach"
 

DeletedUser7795

Guest
@Fatherland dwa sposoby pominięcia zadania zapewne są dla nowych graczy, którzy nie wiedzą jeszcze wszystkiego.
 

DeletedUser14308

Guest
A dlaczego nowi gracze będą już mieli dostęp do zadań codziennych?Sorry ale to zaczyna wyglądać na próbę ściągania nowych graczy w zamian za to ze dostana wcześniej coś czego inni mieć nie będę.Nowi mają incydenty mają dostać zadania codzienne.A my starzy graczy jesteśmy jacyś gorsi tak?Gorszy sort?Dobra zmiana?
 

DeletedUser7795

Guest
Dziurę mają w kasie i szukają pieniędzy w naszych kieszeniach, ot co.
Incydenty są dla nowych graczy. Tak samo będzie z zadaniami codziennymi.
Gra zmierza w złym kierunku.
 

DeletedUser11629

Guest
Dziurę mają w kasie i szukają pieniędzy w naszych kieszeniach, ot co.
Incydenty są dla nowych graczy. Tak samo będzie z zadaniami codziennymi.
Gra zmierza w złym kierunku.
Akurat dziury w kasie to oni nie mają - ale możesz mi wyjaśnić, jak niby udostępnienie incydentów i daily challenges (Bóg raczy wiedzieć, jak oni to przetłumaczą, skoro "any building" to dla nich "budynek produkcyjny"...) nowym kontom miałoby ten stan niby zmienić?

Nowy przegląd zadań jest, jaki jest... na kompie irytujące to, że suwak. Na apce akurat mnie cieszy. Na plus to, że wreszcie nie ma dwóch identycznych ikonek z zadaniami eventowymi, bo szału dostawałam, klikając wciąż nie tą, co potrzeba, żeby przeczytać treść zadania.
 

DeletedUser17201

Guest
A mi się właśnie wykrzaczyło to nowe okno przeglądu zadań.

Zrobiłam zadanie poboczne, odebrałam "nagrodę" za nie i pyk, okienko nieaktywne, nie da się podejrzeć zadań z linii historycznych, nie da się nic.
Okno eventowe działa bez przeszkód.
blad_zadania.jpg
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
A jest jakakolwiek możliwość wyłączenia zadań powtarzalnych, których nie chcę robić, żeby za każdym razem mi nie wyskakiwały i nie musiałbym ich pomijać?
 

DeletedUser10716

Guest
Jeśli ktoś robi questy, to klikanie za każdym razem w dymek żeby podejrzeć warunki wykonania zadania jest irytujące, zwaszcza że tego tekstu nikt nie czyta... po co on w ogóle, lepiej byłoby żeby był od razu postęp w wykonaniu zadania, a jeśli chodzi o wyeliminowanie zadań, których nie chce się robić, to wystarczgłoby żeby wykonane zadanie po odebraniu nagrody poprostu zerowało się np. "Wydaj 99 punktów rozwoju" po wykonaniu zadania i odebraniu nagrodu pasek postępu zeruje się i po problemie a jak chcemy inne zadanie to obecne przerywamy i tyle... gdyby zadań pozbawić tego głupiego tekstu to pole zminiejszyłoby się na tyle, że 3 zadania zmieściłyby się bez suwaka... no ale cóż, chcieli dobrze, a wyszło jak zawsze... :(
 

DeletedUser15836

Guest
Teraz dopiero zauważyłem tego posta:
Nie jest jeszcze znana konkretna data wprowadzenia Codziennych wyzwań do wszystkich wersji językowych, ponieważ nadal trwają jeszcze nad nimi prace. Jednak niektórzy nowi Gracze (również na serwerach językowych) będą mieli szansę wkrótce się przyjrzeć tej funkcjonalności.
Ech...
 

DeletedUser18860

Guest
Witam,
mam spory problem od tej zmiany a mianowicie nie moge anulowac zadan. Tak jest od poczatku i juz z 5 zadan roznych zrobilem i nie moge anulowac. Dzis pojawilo sie zadanie bonusowe buduj budynki wojskowe by otrzymac jakies stare jednostki i totalnie nie chce tego robic. Prosze o pomoc.

Co do samej zmiany to mi sie podoba tylko warto by jeszcze przerobic goscia od wypraw bo wyglada to dziwnie.
 

DeletedUser18860

Guest
Ale ja nie moge anulowac zadnych. Zroblem wiele zadan z roznych kategorii a nie bylem w stanie anulowac ani jednego.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ale ja nie moge anulowac zadnych. Zroblem wiele zadan z roznych kategorii a nie bylem w stanie anulowac ani jednego.
Z całą pewnością zadania jakie masz nie podlegają anulowaniu, ale jeśli uważasz, że to błąd zwróć się do zespołu wsparcia technicznego robiąc prawoklik na ekranie i gry i wybierając Support a dalej podążaj za białym królikiem.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@mkafyfygycycy Jeśli chcesz pominąć zadanie na mobilce to kliknij w avatar osoby dającej zadanie. Pojawią się przyciski przerwij i anuluj. Przerwij przerywa zadanie, a anuluj powraca do wymagań aktualnego zadania.
 

DeletedUser17535

Guest
@mkafyfygycycy Pojawią się przyciski przerwij i anuluj. Przerwij przerywa zadanie, a anuluj powraca do wymagań aktualnego zadania.
Kłopot w tym, że odkąd zaznaczyłem sobie żeby nie pytał o potwierdzenie przerwania zadania, to nie pyta... nie daje takiego wyboru. Jest tylko "cofnij". Wyjątkiem jest świat gdzie mam zadania powtarzalne, tam się da. Wszędzie indziej zarówno zadania główne, jak i poboczne są niepomijalne.

Tym sposobem na jednym ze światów warunkiem skończenia ewentu jest przejście do kolejnej epoki (czego nie chcę). Bo nie ma alternatywy do "zrób jakiekolwiek inne zadanie", a jakiekolwiek inne zadanie to "opracuj technologię (1x główne 2x poboczne, wszystkie niepomijalne).
 

DeletedUser17535

Guest
Nadal nie zamieściłeś obrazka.
Kasia, ja wymieniam zdania z osobami, które mają coś sensownego do powiedzenia. Ty od pewnego czasu starasz się deprecjonować wszelkie wpisy nie będące pochwałą Inno. Starasz się zasłużyć na przyjęcie do zespołu?
Póki w nim nie jesteś, nie będę marnował czasu na załączanie Ci obrazków. Nie warto.
 
Do góry