Nowy Przegląd Zadań - dyskusja

DeletedUser13512

Guest
Pamiętam Forge jak zaczynałem parę lat temu i naprawdę dużo się już zmienił. Coraz ciekawsze macie te zmiany :D
 

DeletedUser12625

Guest
To są zmiany za które trzeba pochwalić twórców. Nowy system wrzucania PR ułatwia życie, nowy wygląd zadań też to zrobi. Czekamy już tylko na zadania dzienne, bo incydenty wydają się mało ciekawe :)
 

DeletedUser16965

Guest
mała wpadka z ogloszeniem nowej wersji gry, ale tak to ten tydzien zdecydowanie na plus :)
 

DeletedUser15836

Guest
I teraz ogłoszenie 3 dni przed! Za to też trzeba pochwalić! ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Dostaliby złoty medal jakby wrzucanie PR usprawnili jeszcze bardziej dodając pole do wpisywania liczby dodawanych PR.
Ostatnie zmiany jak najbardziej są na plus. Mniej klikania = więcej czasu na inne sprawy.
 

DeletedUser18748

Guest
jesli chodzi o nowy wyglad przy wrzucaniu pr do perel to jest gorzej niz bylo. jest mniej przejrzyscie, prosze zmienic to z powrotem na stary pasek.
 

DeletedUser7795

Guest
@biegala wygląd jest gorszy, to fakt.

  • mniejsza czcionka
  • trzeba przewijać listę aby zobaczyć pozostałych graczy
  • nie widać maksymalnego odblokowanego poziomu.
 

DeletedUser15836

Guest
Wcześniej, żeby zobaczyć więcej niż 6 graczy trzeba było przełączać zakładki ;)
 

DeletedUser18748

Guest
na pewno bylo lepiej niz teraz. a po co zmieniac cos co dobrze funkcjonuje ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zauważcie perłowi wrzucacze, że to temat o nowym wyglądzie przeglądu zadań a nie o nowym systemie zasilania pereł.

A przegląd jest dobry, jedyna wada, to to, że nie widać 3 zadań i trzeba przewijać, a druga to, że wyłączenie potwierdzenia jest raz na zawsze i nie można tego cofnąć, nie pytajcie po co cofać, bo nie wiem, ale możliwość być powinna.
 

DeletedUser3

Guest
a druga to, że wyłączenie potwierdzenia jest raz na zawsze i nie można tego cofnąć, nie pytajcie po co cofać, bo nie wiem, ale możliwość być powinna.
W razie potrzeby można skontaktować się z supportem, który zrealizuje takie życzenie.
 

DeletedUser16750

Guest
Zauważyłem chyba coś dziwnego. Na G pominąłem sobie jedno z zadań powtarzalnych i zaznaczyłem "ponowne niepokazywanie", teraz żadnego więcej nie mogę pominąć na dobre.

EDIT: "Nie pokazuj ponownie" dotyczyło wyskakującego komunikatu, a nie samego zadania, a przecież miała być również i taka możliwość?
 

Fatherland

Książę
z lupą przed monitorem mam siedzieć żeby odczytać te treści co tam w pasku są ?
zwolniliście grafików ? z perłami to samo... dwie zmiany systemowe w dobrym kierunku, ale graficy się nie popisali...
nieczytelne te interfejsy kompletnie
 

Fatherland

Książę
niestety urban ale oni nie myślą i zrobili faktycznie tak:
"Jak widać, różne typy zadań zostały pogrupowane i dzięki temu lewa część ekranu jest mniej zatłoczona.
Zgodnie z licznymi prośbami Graczy na becie dodaliśmy również możliwość trwałego zablokowania pojawiania się potwierdzenia przerwania zadania ("Nie pokazuj ponownie")."
 

DeletedUser10716

Guest
jeśli chodzi o wrzucanie pr, to samo wrzucanie jest łatwiejsze, choć minusem są ciągłe błędy wewnętrzne podczas wrzucania :/
sam widok graczy wspierających perłę jest mało czytelny na pierwszy rzut oka, dodatkowo na aplikacji mobilnej zdaża się przy dużych wrzutkach pr, że stan wrzuconych pr jest ucięty, przez co nie widać dokładnie ile tych pr już jest wrzucone ://

jeśli chodzi o zadania, to wykonuje się je teraz ciężej... zwłaszcza na telefonie, ponieważ w aplikacji mobilnej nie ma podglądu tego co właściwie w zadaniu trzeba zrobić... to jest już naprawdę skandal...

także obecnie, zmiana systemu wrzucania pr, jest dość dobra, ale nie idealna, a zmiana w podglądzie zadań niegodna jest nawet komentowania...

no ale to typowe, od jakiegoś czasu, podczas naprawiania błędów pojawiają się dwa kolejne za jeden naprawiany, za każde usprawnienie pojawiają się kolejne dwa utrudnienia... itp., itd. ...

1505157988042.JPEG

1505157988389.JPEG
 

bartekmod

Książę
szkoda, że w oknie nie mieszczą się wszystkie zadania i trzeba przewijać w dół, przez to jest bardzo nieczytelnie...
 

DeletedUser

Guest
Irytuje mnie nowy przegląd zadań...
Poprzedni bardziej mi odpowiadał.
Nie wiem, może to tylko kwestia przyzwyczajenia - nawet jeśli tak, to watpię bym do nowego przeglądu sie przyzwyczaiła ;/
 

DeletedUser7795

Guest
Czcionka jest moim zdaniem za mała. Plus nowego wyglądu jest taki, że ikony nie zajmują już tyle miejsca co wcześniej. Nie trzeba też za każdym razem klikać "przerwij".
 

Fatherland

Książę
Tyle że teraz trzeba za każdym razem klikać żeby dowiedzieć się co jest w zadaniu, wersja mobilna to jakaś pomyłka teraz. Do tego zbyt duży kontrast między kolorami w dymku zadań a tłem gry. Oczy wypala.
 
Do góry