[Tawerna znajomych] Nowy bonus w tawernie - 4 podejścia w Polach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19201
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Wam się pomysł na nowy bonus?


  • W sumie głosujących
    32
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser19201

Guest
Pomysł na bonus dający dodatkowe podejście w negocjacjach w Gildyjnych Polach Chwały - analogicznie do Wypraw - 4 podejście na określony czas ;)
Proszę o opinie i głosy :)
 

smerfova

Baron
Jestem na nie. Na Polach dają nego na maksymalnie sześć towarów, a to da się pyknąć bez dodatkowego podejścia.
 

DeletedUser19201

Guest
przecież lepiej wydawać diamenty niż srebrniki... żal...
 

hddk

Hrabia
Na ten temat wypowiadali się nie raz autorzy gry. Czwarta tura jest przeznaczona dla negocjacji na 7-10 towarach, więc na GPC nie jest przewidziana.
 

HuanMing

Książę
Negocjacje na GPC są dużo łatwiejsze niż te w WG. Nie widzę potrzeby dodatkowej tury. Sprawiłaby tylko, że 99% negocjacji byłoby udanych i byłoby zdecydowanie zbyt łatwo.
 

DeletedUser11629

Guest
No nie wiem, czy tak łatwo jest w negocjacjach w GPC - w WG ile jest max 1 towaru na raz do wydania? 8? A GPC nie ma górnego limitu... Może ten 4 powinien być aktywny do włączenia przy, powiedzmy, 15 czy 20 towarach. W końcu bonus do ataku można sobie teoretycznie powiększać w nieskończoność, a bonusu do negocjacji nie ma żadnego.
 

kmnn

Szlachcic zagrodowy
Oczywiście ze w polach przydaloby sie wprowadzenie 4 negocjacji. Jezeli ktos uwaza ze to niepotrzebne jest w bledzie. Koszt negocjacji w porownaniu z WG jest nieporownywalny, chociazby ze wzgledu na ilosc suroca jaki trzeba wydac. Co z tego ze mozna wylosowac w trzech podejsciach jak trzeba wydac po 8 szt każdej surki i więcej. Jestem za. Pomysł super. Naet jak jak jest 6 możliwości nie udaje mi sie wynegocjowac. Kończe poddaniem bo diaksów nie mam.
 

Azzie

Baron
Do tego jeszcze powinno być 10 jednostek do walki i po 500% bonusów atak/obrona od zmęczenia 50 bo jest za trudno, a jak atakuję sąsiada z dwoma włócznikami to jest łatwo!
Naprawdę nie rozumiecie, że tu MA BYĆ TRUDNO?
 
Do góry