Nowe zadania dzienne

GEoMax

Baron
Jakimś cudem amerykański support był w stanie wyjaśnić ten problem graczom
Dlaczego nasz nie mógł tego zrobić w sposób równie przystępny i wyczerpujący temat?
Nasz woli stosować z całym szacunkiem dla niektórych jego członków metodę "Dziękujemy za skontaktowanie się ... w razie wątpliwości prosimy o kontakt "
napiszą regułkę kilka razy poproszą o dokumentację i statystyki kontaktów z graczami rosną.

Nie no, kogoś faktycznie pogięło z tym zadaniem ukończenia II poziomu wypraw w jeden dzień.
W zasadzie to nic takiego, jak jest taka potrzeba chwili to można i IV poziomy zrobić , ale pytanie brzmi ; po co tak się wysilać ? Pozdrawiam :)

Pochwalę się, bo tak wałkujecie temat zadania dzienne.
Wszedłem, wybrałem i dostałem 3 zadania . Sorki , że opowiem ale z wrażenia zapomniałem udokumentować :)
Pierwsze łatwizna zbierz lub zakup towary ... sztuk poszło z marszu :)
Drugie zrób ... walk bez porażki sorki, sąsiedzi poszło :)
Trzecie produkcja 4 h x ... masakra czasowa darmowa zmiana :) lecę dalej :)
Czwarte zbierz monety w tawernie ilość chyba 3800 czy coś w tym stylu, akurat zebrałem wcześniej :( koszt 25 sztuk diaxów zmiana lecę dalej :)
Piąte zrób trzy dowolne zadania , w mojej epoce to ... masakra zmiana za 25 diaxow
Szóste wydaj monety w tawernie 4000 jak dobrze pamiętam :) poszło jak po maśle
Raptem 10 min roboty , koszt zmiany 50 szt. diaxów.
Nie wiem czy było warto nagroda 20 pr i 100 monet do zamku , ale o co tyle rabanu ? diaxy dostałem z innych zadań to mogłem wydać , bo darmowe :)
Fakt, jeżeli ktoś miał te zadania z wymianami wcześniej , a inni nie mieli takiej możliwości to nie było to sprawiedliwe , ale teraz wszyscy mają i cieszmy się .
Pozdrawiam :)
 
Do góry