nowe ikonki, studnia życzeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12313
  • Data rozpoczęcia

Tak czy nie?

  • Tak

    Głosy: 11 84,6%
  • Nie

    Głosy: 2 15,4%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser12313

Guest
Od ostatniego update'a mamy nowe ikonki. Jak ktoś ma studnię życzeń to może już zauważył, że pokazują się różne ikonki w zależności od zbioru. Wcześniej nie było wiadomo, co będzie, a teraz można powiedzieć, czy dostaniemy złoto, młotki albo coś innego (medale, pr, towary i diamenty). Uważam, że jest to pewnego rodzaju spojlerowanie i, moim zdaniem, powinna być jedna ikonka dla studni życzeń, niezależnie, co z niej dostaniemy.

Co o tym myślicie?
 

DeletedUser8507

Guest
no, przydałoby się, FoE popsuło mi satysfakcje ze studni przez te badziewia teraz
 

DeletedUser7261

Guest
Szczerze mówiąc mało kiedy zwracałem uwage na to co wylatuje mi ze studni, ale skoro chcecie mieć niespodziankę, to proszę bardzo, mogę poprzeć.
 

Mikekun

Książę
W sumie, autor ma rację, teraz studnia życzeń to nie studnia życzeń, a wręcz kryształowa kula z przepowiednią. Ikonka dla studni, powinna być zdecydowanie neutralna :)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
W sumie to nie rozumiem, czemu aż ta nowa ikonka jest tak bardzo "denerwująca" :p Przecież co to za różnica, skoro i tak dostaniemy to samo niezależnie, jak bardzo chcielibyśmy coś innego... to, czy nie będziemy wiedzieć, klikniemy i się dowiemy a to, czy wiemy od razu to praktycznie to samo :) Ale jak komuś tak bardzo zależy, żeby nie wiedzieć tą jedną sekundę więcej, to czemu nie...
 

DeletedUser3

Guest
Jest planowane wprowadzenie ikony, która nie będzie zdradzała zawartości zbioru. Ale szczególnie wysoko na liście priorytetów to to nie jest. Przeniosę temat do dyskusji, bo to nie do końca pasuje w "pomysłach".
 
Do góry