Nowe Epoki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser388
  • Data rozpoczęcia

Jesteś....

  • Za

    Głosy: 18 81,8%
  • Przeciw

    Głosy: 4 18,2%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser2338

Guest
Panowie koledzy! Pierwsza rzecz: witam was serdecznie, na forum jestem nowy. Druga rzecz: padł w tym temacie pomysł ręcznej broni palnej.
Chciałbym go rozwinąć. Zastałem tylko propozycję samopału, a to raczej niewiele - ot, arkebuzer z zamkiem lontowym raczej miernie strzela. Do rzeczy - trzeba to rozwinąć. Widzę to tak:
Po "samopałach"
Karabin z zamkiem skałkowym
Udostępnia - koszary XVII-wiecznych muszkieterów
Koszt technologii - 30 lub 40 pkt. badań
Do odblokowania
Złoto 1000
Zaopatrzenie 1000
Taktyka Gustawa Adolfa
Udostępnia - Koszary Piechoty Szwedzkiej
Koszt - 40 pkt. badań
Do odblokowania
złoto 1150
zaopatrzenie 1150
Bagnet (chodzi o ostrze umieszczane na karabinach)
Udostępnia: Koszary Piechoty Liniowej
Koszt 45 pkt. badań
Do odblokowania
złoto 1300
zaopatrzenia 1250

Budynki
Koszary XVII-muszkieterów
Udostępnia - XVII muszkieter
Atak na dystans 25
Pancerz 20
Tempo marszu 15 pól/turę
Koszary Piechoty Szwedzkiej
Szwedzki Muszkieter
Atak na dystans 30
Pancerz 25
Tempo marszu - 16 pól/turę
Koszary Piechoty Liniowej
Atak na dystans 45
Atak wręcz (co eliminuje piechotę walczącą wręcz na tym etapie) 40
Pancerz 35
Tempo marszu 17 pól/turę
Trzecia rzecz: trzeba i rozwinąć resztę formacji
Np.
Piechota Walcząca wręcz
Pikinier
Halabardnik
(po wynalezieniu bagnetu raczej już nie będzie potrzebna)
Kawaleria (tu mały podział)
a) walcząca wręcz
Lansjer
Pułk Konny
Kirasjer
b) strzelecka (dotychczas raczej jej nie było)
Karabinier
Dragon
Szaser
Altyleria
Armata
Falkonet
Alt. Konna
Wiem, że dorzucam formacje z XVII i XVIII wieku, ale sądzę, że do Colonial Age będą pasować.
 

DeletedUser5

Guest
To dlaczego Administracja o tym nas nie poinformuje oficjalnie, a nie produkujemy się i co z tego ... wielkie gów*** Skoro mamy usprawniać interfejs gry to Nas o tym poinformujcie bo puki co to Was (Team FoE) powinno się usprawnić by jednak bylibyście bardziej komunikatywni i nie unikali błędów czy też nie umywali tak szybko rączek ;/
Fajnie stać po drugiej stronie i krzyczeć, że coś jest źle, jeśli się nie ma zielonego pojęcia jak co działa.
Bryfft już wyjaśniał, ja też już pisałem - nie dociera po dobroci, to trzeba będzie zacząć egzekwować regulamin forum w sposób bardziej bezwzględny. Takie odskocznie od tematu proszę poruszać w temacie, którego nie skasowaliśmy z tego działu, mimo, że nie spełnia jego zasad - tam możemy podyskutować.


Co do tego tematu i pomysłu: przykro mi to pisać, ale uważam, że szkoda Waszych wysiłków na wymyślanie czegoś, na co autorzy gry mają już swoją wizję i jest ona w trakcie realizacji. Dlatego napisałem w poprzednim poście to, co cytuje Apocalypto. Mogłem tego nie pisać, ale nie ma sensu tego faktu ukrywać. Oficjalne poinformowanie odbyło się na oficjalnym forum w krótkim czasie po tym, jak sami się o takim stanie rzeczy dowiedzieliśmy.
 

DeletedUser3

Guest
Wiadomo, że nowe epoki będą (następna: Epoka Kolnialna), zatem przenoszę do zrealizowanych.
 

DeletedUser1724

Guest
Wiadomo, że nowe epoki będą (następna: Epoka Kolnialna), zatem przenoszę do zrealizowanych.

Ale to jest pomysł i założenie Właścicieli gry więc czemu Bartek to przeniosłeś tutaj xD Mi się wydaję iż tutaj powinny być pomysły wyłącznie przez graczy :p Zresztą raczej gracze nie mieli wpływu na to co zawarte będzie w nowej epoce :p
 

DeletedUser1724

Guest
Ja się temu wcale nie dziwię, bo to normalne. Oby tylko mieli miodzio pomysły na te nowe epoki, by w końcu nie było odczucia, że są robione na siłę. ;)

A mi się wydaję, że jednak tak będzie bo skoro gracza głos się nie liczy to myślisz, że wymyślą coś fajnego ??? Wymyślą to co im przyniesie zyski, a nie to co ucieszy gracza ^_^
 

DeletedUser

Guest
nie prawda :( ;( po prostu jestem zdania, że za robotę należy się pieniądz. Czy to takie złe? :(
 

DeletedUser1724

Guest
Oczywiście, że się należy wypłata xD Tylko czasem ta pracowitość nie jest doceniania :(
 

DeletedUser1724

Guest
A fakt fakt zapomniałem o tym, że w zeszłym miesiącu pracowałem na 150% normy, a dostałem za to bonus jakbym robił 50% normy .... Wrrrr :D
 

DeletedUser

Guest
Plac Ćwiczebny
Właściwości:
Budynek: Budynek Wojskowy
125000 Złota
50000 Zaopatrzenia
Pole 4x4
Czas: (!)16h
Szkolenie: Piechur Wybraniecki

Piechur Wybraniecki
Koszt: 900 Złota, 0 Zaopatrzenia
Atak: 14
Obrona: 17
Ruch: 13 pól/tura
Mógłbyś dać piechurowi większą obronę i atak, bo wojownik z claymore go przebija.(atak 25, obrona 25 nie wspominając o bonusach(max atak 32 (przeciw szybkim), max obrona 28(w lesie)))

- - - Zaktualizowano - - -

A co byś dał na podmiankę? :)

Skoro tak mówisz, to odpowiedz, co za budynki mogą być. :)
Zamiast drukarni może być skrybtorium, a zamiast sceny - Trupa komediantów (naciągane, ale coś).
 
Status
Zamknięty.
Do góry