Goffcia: Nowa w szeregach - Witam wszystkich :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13930
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13930

Guest
Cześć :)
Całkiem niedawno rozpoczęłam przygodę z Forge of Empires (może tydzień temu?). A teraz, kiedy uporałam się z podstawami działania gry postanowiłam "wyjść do ludzi" :)
Już po chwili odkryłam że to forum to niezła skarbnica wiedzy odnośnie samej gry :p Jednak przecież nie tylko o to tu chodzi, przede wszystkim liczę na miłe relacje z community tej że gry.

Jeśli chodzi o mnie, mogę Wam powiedzieć że nazywam się Gosia. W tej chwili mam 21 lat (mimo że kobieta, to z wiekiem kryć się nie będę :p mam tylko nadzieje że nie wypadnę przy pozostałych osobach jakoś bardzo staro) i studiuję, więc jak na studenta przystało mam dużo czasu, który najczęściej marnuje na różnego rodzaju gry :p m.in. cod4, cs:go, gw2... no i od niedawna FOE.
 

DeletedUser3220

Guest
Witaj na Forum :)
Nie martw się, do "starości" Ci jeszcze daleko, wiem co mówię :p
A co do innych gierek - proszę, proszę :p A niby kobity nie grają, hihi ^^
 
Witaj
... " skarbnica wiedzy " - dobrze powiedziane i nie wypada się z tym nie zgodzić ......
co do wieku to ja może akurat się nie będę wypowiadał
życzę dobrej zabawy , no i pozytywnych mam nadzieję wrażeń , odnośnie gry .... bo jest fajna
 

DeletedUser

Guest
Witaj,
Też gram w FoE od niedawna i szczerze mówiąc, miłe zaskoczenie co do gry:) Mam nadzieje, że szybko mi się nie znudzi, ale jak na razie się na to nie zapowiada...
 

DeletedUser13930

Guest
Cześć. Niedawno wróciłam do gry po dość długiej przerwie. Poszukuje jakiejś gildii na Arvahall. Ktoś ma u siebie miejsce?
 
Do góry