Nowa w szeregach - Goffcia. Witam wszystkich :)

Dyskusja w 'Centrum powitań' rozpoczęta przez użytkownika Goffcia, 14.11.2014.

1. Goffcia

Goffcia Szlachcic zagrodowy

Cześć :)
    Całkiem niedawno rozpoczęłam przygodę z Forge of Empires (może tydzień temu?). A teraz, kiedy uporałam się z podstawami działania gry postanowiłam "wyjść do ludzi" :)
    Już po chwili odkryłam że to forum to niezła skarbnica wiedzy odnośnie samej gry :p Jednak przecież nie tylko o to tu chodzi, przede wszystkim liczę na miłe relacje z community tej że gry.

Jeśli chodzi o mnie, mogę Wam powiedzieć że nazywam się Gosia. W tej chwili mam 21 lat (mimo że kobieta, to z wiekiem kryć się nie będę :p mam tylko nadzieje że nie wypadnę przy pozostałych osobach jakoś bardzo staro) i studiuję, więc jak na studenta przystało mam dużo czasu, który najczęściej marnuje na różnego rodzaju gry :p m.in. cod4, cs:go, gw2... no i od niedawna FOE.

2. ashantess

ashantess Zablokowany

Miasto:
    Gdzieś daleko stąd...
    Witaj na Forum :)
    Nie martw się, do "starości" Ci jeszcze daleko, wiem co mówię :p
    A co do innych gierek - proszę, proszę :p A niby kobity nie grają, hihi ^^

3. Żniwiarz Smutku

Żniwiarz Smutku Baron

Witaj
    ... " skarbnica wiedzy " - dobrze powiedziane i nie wypada się z tym nie zgodzić ......
    co do wieku to ja może akurat się nie będę wypowiadał
    życzę dobrej zabawy , no i pozytywnych mam nadzieję wrażeń , odnośnie gry .... bo jest fajna

4. szpula132

szpula132 Szlachcic zagrodowy

Witaj,
    Też gram w FoE od niedawna i szczerze mówiąc, miłe zaskoczenie co do gry:) Mam nadzieje, że szybko mi się nie znudzi, ale jak na razie się na to nie zapowiada...

5. Wendrowiec01234

Wendrowiec01234 Hrabia

Miasto:
    Wojnowice (wieś, okolice Wrocławia)
    Witaj na forum

6. Goffcia

Goffcia Szlachcic zagrodowy

Cześć. Niedawno wróciłam do gry po dość długiej przerwie. Poszukuje jakiejś gildii na Arvahall. Ktoś ma u siebie miejsce?

Do góry