Nowa osada kulturowa, osada świętej Częstochowy

Witam. Moim pomysłem było by dodanie do gry, osadę św. Częstochowy gzie trzeba by było zbudować Jasną Górę z Władysławem Opolczykiem. Było by coś takiego jak obóz oblężniczy w Egipcie tylko tu by byli Szwedzi. Co o tym sądzicie?
Mieszkańcy - Zakonnicy
Dyplomatyczna rzeźba - Krzyż
Coś na wzór targowiska w Wikingach - Kościół
Co o tym sądzicie?
 

Marik

Książę
Witam. Moim pomysłem było by dodanie do gry, osadę św. Częstochowy gzie trzeba by było zbudować Jasną Górę z Władysławem Opolczykiem. Było by coś takiego jak obóz oblężniczy w Egipcie tylko tu by byli Szwedzi. Co o tym sądzicie?
Mieszkańcy - Zakonnicy
Dyplomatyczna rzeźba - Krzyż
Coś na wzór targowiska w Wikingach - Kościół
Co o tym sądzicie?
Niestety, ale pomysł jest zrobiony typowo dla Polskiej społeczności, a jak wiemy gra jest Niemiecka, a serwery są w jakiś 20 krajach. Dlatego obawiam się że taki motyw niezbyt się sprawdzi. Osada powinna być bardziej związana z historią jakiegoś ludu, najlepiej takiego o którym uczą na całym świecie z przedstawiającą jak najbardziej obiektywną historię oraz z gwarancją, że ta nikogo nie urazi. Motyw krzyża i zakonników mógłby niekorzystnie wpłynąć na społeczność z innych krajów, a na to firma nie pójdzie
 
Niestety, ale pomysł jest zrobiony typowo dla Polskiej społeczności, a jak wiemy gra jest Niemiecka, a serwery są w jakiś 20 krajach. Dlatego obawiam się że taki motyw niezbyt się sprawdzi. Osada powinna być bardziej związana z historią jakiegoś ludu, najlepiej takiego o którym uczą na całym świecie z przedstawiającą jak najbardziej obiektywną historię oraz z gwarancją, że ta nikogo nie urazi. Motyw krzyża i zakonników mógłby niekorzystnie wpłynąć na społeczność z innych krajów, a na to firma nie pójdzie
znaczy ja to zrobiłem tylko dla jaj, i wiem że to nie pójdzie
 

i.am

Baron
Realny pomysł z zakonem krzyżackim byłby fajny :p
Tylko niech inno pamięta że tych zakonów trochę było :p
 
Realny pomysł z zakonem krzyżackim byłby fajny :p
Tylko niech inno pamięta że tych zakonów trochę było :p
W sumie to nieźle by wygładało z Templariuszami, Krzyżakami i Zakonem maltański (Którymś z tym ale pewnie krzyżakami bo innogames jest Niemieckie) fajnie by to wyglądało
 
Do góry