Nowa epoka w poniedziałek?

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Dobry wszystkim, zachęcam do dyskusji czy wyjście nowej epoki w poniedziałek to dobry pomysł...
zawsze epoki wychodziły w czwartek po starcie pól i było 14 dni na zbieranie surka do skarbca. Tym razem twórcy dają nam 3 dni....
 

sanyo

Szlachcic zagrodowy
Zawsze można zmienić epokę w czwartek. Ciśnienia nie powinno być na surowce ponieważ perła jest niskiej jakości
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jasne, że nikt nie każe, ale zawsze się to chce robić jak najszybciej, po roku siedzeniu w innej ;) Z tego względu zawsze to było w czwartek między 10, a 12, a tym razem kładąc kłody pod nogi specjalnie 3 dni wcześniej. Z końcem pól, a nie z początkiem.
Ciekawe czemu.... :)
 

Borisel

Hrabia
Nie rozumiem - ale ktoś nad wami stoi z batem i pogania byście mieli surowce jak najszybciej ? Czy jest jakaś nagroda pieniężna za zdobycie tych surowców w jak najkrótszym czasie ?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jasne ze nie wymusza, ale zawsze jest wyścig kto szybciej postawi nową perłe bo można mieć ją darmową ;) tak samo ceny surki w pierwszym etapie są kosmiczne i można za frajer kilka innych drogich pereł podnieść, ale ślepy lud nie widzi, jak drobne zmiany są robione typowo po to by im utrudnić życie, a nie pomóc :DD
a potem sie dziwić, że jest jak jest
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jasne ze nie wymusza, ale zawsze jest wyścig kto szybciej postawi nową perłe bo można mieć ją darmową ;) tak samo ceny surki w pierwszym etapie są kosmiczne i można za frajer kilka innych drogich pereł podnieść, ale ślepy lud nie widzi, jak drobne zmiany są robione typowo po to by im utrudnić życie, a nie pomóc :DD
a potem sie dziwić, że jest jak jest
Strategia to sztuka wyborów. Nie można obrażać się na zmiany, ale samemu zmienić działanie. Równie dobrze można napisać, że chciałbyś znaleźć frajerów, którzy za friko postawią Ci perłę.
PS. Od dawna "utrudniam grę" takim graczom i przyznam szczerze, że mnie osobiście cieszy ta zmiana.
 
Jasne ze nie wymusza, ale zawsze jest wyścig kto szybciej postawi nową perłe bo można mieć ją darmową ;)
No i wszystko jest w porządku, bo masz wybór. Możesz wybrać wyzbycie się fortuny, byle zdobyć szybko surowce i postawić perłę za "darmo", w szczurzym pędzie, a możesz wybrać powolny rozwój. W końcu kolejna epoka wejdzie pewnie w kwietniu/maju 2023, więc jest czasu a czasu! :D
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
No i wszystko jest w porządku, bo masz wybór. Możesz wybrać wyzbycie się fortuny, byle zdobyć szybko surowce i postawić perłę za "darmo", w szczurzym pędzie, a możesz wybrać powolny rozwój. W końcu kolejna epoka wejdzie pewnie w kwietniu/maju 2023, więc jest czasu a czasu! :D

tylko po co taki wybór tworzyć? Odpowiedź jest jasna ;)
Zawsze był porządek i było super, a teraz takie coś zmieniają,
Nic się nie dzieje bez powodu. Skoro się zmienia coś co się wszystkim podobało i nie generowało problemów to odpowiedź jest jedna ;) zarobki firmy.

w nawet 0,0000001% nie jest to zmiana na +
jasne ze nie jest to katastrofa - i wystarczy poczekać, sam będę tak robił i cała moja gildia, tylko po co tak komplikować sytuacje?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zawsze był porządek i było super,
Jak ja bym tak napisała to chyba by mnie zjedli... heh dziękuje za wysokie mniemanie o porządku jednak pragnę przypomnieć że pamiętam nawet jak raz jak nie więcej aktualizacja nie wyszła i była przełożona :shame:
Zaraz po epoce wejdzie event co też pewnie jest zaplanowane... Pewnie wszystko jest zaplanowane, problemem chyba jest ze grafik napięty niż to że dać komuś 3 czy 5 dni (co niektórzy zrobią w 2h)

Ja jakoś się nie spieszyłam nigdy, ani nigdy mi się czekać też nie chciało. Ogolić też się nie dałam bo chyba diamentu na zmianę epoki nie wydałam od zawsze. Kiedyś jeszcze plany czasem kupiłam do nowej perły, a teraz to nawet na to ciśnienia nie mam. Jedyne co to polecę po rozszerzenia :D
 

DonBeker

Baron
A ktoś może ogarnął jak tam się nowe jednostki spisują w walce? Bo może w ogóle nie ma sensu zmieniać epoki xD
 

midh

Wójt
Dobry wszystkim, zachęcam do dyskusji czy wyjście nowej epoki w poniedziałek to dobry pomysł...
zawsze epoki wychodziły w czwartek po starcie pól i było 14 dni na zbieranie surka do skarbca. Tym razem twórcy dają nam 3 dni....
a ja Ci inaczej odpowiem jak wiekszsosc ..odpowiem - 3 dni to mnostwo czasu
 
Do góry