Noteflight i muzyka

  • Rozpoczynający wątek Aminario
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hej, widziałem, słuchałem. Bardzo ładnie. Profesjonalnie.
Masz umiejętności muzyczne. Grasz gdzieś? Od dawna komponujesz?
Ja stawiam pierwsze kroki i idzie mi kiepsko.
 

DeletedUser3220

Guest
Hej, widziałem, słuchałem. Bardzo ładnie. Profesjonalnie.
Masz umiejętności muzyczne. Grasz gdzieś? Od dawna komponujesz?
Ja stawiam pierwsze kroki i idzie mi kiepsko.
Jak chcesz to możemy pogadać na priv :)
Uczę się grać od 5tego roku życia na pianinie ^^
 

DeletedUser6586

Guest
ashantess, bardzo ładny utwór, to Twoje dzieło? Przesłuchałem kilka razy i chyba jeszcze sobie posłucham :p Da się to jakoś downloadnąć w zwykłym formacie audio?:D Masz coś jeszcze?;>
 

DeletedUser3220

Guest
ashantess, bardzo ładny utwór, to Twoje dzieło? Przesłuchałem kilka razy i chyba jeszcze sobie posłucham :p Da się to jakoś downloadnąć w zwykłym formacie audio?:D Masz coś jeszcze?;>
Kurczę, dzięki :)
No właśnie mnie teraz @Aminario zaraził programikiem, to tak na spokojnie myślę powrzucam wszystko co napisałam :)
Jak na razie dodałam tylko
https://www.noteflight.com/scores/view/67ad3b8adc7917f1f413ad656d697df35513ce71
https://www.noteflight.com/scores/view/67376fecd9966ee8539a814af67b5342133ad796
https://www.noteflight.com/scores/view/9dd83f740580bdd5101fae5b914436131502695f
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6586

Guest
Nieźle, jest potencjał:) Nie znam się zabardzo, ale melodyjki fajniejsze niż ścieżka dźwiękowa tu u nas w FoE;)
Nie ma to jak kawałek oryginalnej muzyczki, bo w rodiu, telewizji i internecie zazwyczaj podobne brzmienia, a tu coś nowego dla ucha.
heartstrings<3:D
 

DeletedUser3220

Guest
Nieźle, jest potencjał:) Nie znam się zabardzo, ale melodyjki fajniejsze niż ścieżka dźwiękowa tu u nas w FoE;)
Nie ma to jak kawałek oryginalnej muzyczki, bo w rodiu, telewizji i internecie zazwyczaj podobne brzmienia, a tu coś nowego dla ucha.
heartstrings<3:D
Jeju, serio dzięki :)
Wiem, że to brzmienie MIDI nie powala, ale heh :p
 

DeletedUser6586

Guest
Może w takiej formie trochę to przypomina polifoniczne dzwonki z komórki, ale nie każdy potrafi stworzyć coś takiego. Spróbowałem i ja bez czytania instukcji i udało mi sie dodać jedną nutę, po czym poddałem się:haha:
 

DeletedUser3220

Guest
Może w takiej formie trochę to przypomina polifoniczne dzwonki z komórki, ale nie każdy potrafi stworzyć coś takiego. Spróbowałem i ja bez czytania instukcji i udało mi sie dodać jedną nutę, po czym poddałem się:haha:
Och, gdyby był program (pewnie jest, ale go nie znam), który by to przerabiał na real brzmienie <3
 

DeletedUser6586

Guest
Yej, też ładne. Ta trąbka, czy co to jest i w ogóle:] Napracowałaś się, utwór chyba sporo dłuższy od poprzednich.
Przesłuchałem kilka kawałków od innych na tej stronie z top rankingu i nic mi się nie spodobało tak jak Twoje... hmm, każdy ma swój smak, ale może jednak TeroV trzy posty wyżej miał rację?:)
 

DeletedUser3220

Guest
Yej, też ładne. Ta trąbka, czy co to jest i w ogóle:] Napracowałaś się, utwór chyba sporo dłuższy od poprzednich.
Przesłuchałem kilka kawałków od innych na tej stronie z top rankingu i nic mi się nie spodobało tak jak Twoje... hmm, każdy ma swój smak, ale może jednak TeroV trzy posty wyżej miał rację?:)
Tak mi słódź, to w piórka obrosnę :p
Kiedyś miałam ambitne plany, żeby produkować muzykę filmową. Nie w tę stronę poszłam :)
 
Do góry