Nocoświetlenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16776
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16776

Guest
Witam czy jest możliwość wprowadzenia nocy do FoE że np. od godziny takiej takiej robi się ciemno a miasto by jakoś śmieciło czy coś by to tak ładnie wyglądało. :) Chyba że wtyczka na to nie pozwala :( ale to ja już nie wiem...
 

DeletedUser16776

Guest
to będzie to kiedyś czy nie? bo z tego co pisze w temacie to tak jak by olana sprawa była ...jakieś posty z 2012r pomysł był pozytywnie oceniany i jakoś nie widzę efektów
 

DeletedUser15227

Guest
to będzie to kiedyś czy nie? bo z tego co pisze w temacie to tak jak by olana sprawa była ...jakieś posty z 2012r pomysł był pozytywnie oceniany i jakoś nie widzę efektów

Podobno będzie od jutra, albo od pojutrza... Ale juz bez żartów, tego kiedy to będzie i czy w ogóle będzie, a nawet czy będzie w planach zeby było, to nawet najstarsi buszmeni nie wiedzą.
 

DeletedUser16776

Guest
wiesz takie nastawienie ich typu może zrobimy a może nie zrobimy to wiesz to nigdy nie zrobią to tak jak z zadaniem domowym mówisz że zrobisz później potem to samo aż wychodzi na to że nie zrobisz to samo z prezentami dla graczy robili coś w tym zakresie i nic nie wyszło a dla mnie przynajmniej raz w roku możliwość obdarowania kogoś 1 prezentem nie było by złe.Kiedyś ludzie chodzili po mieście a teraz zero nie ma ich .. wiocha wygląda na opuszczoną i martwą :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ale juz bez żartów, tego kiedy to będzie i czy w ogóle będzie, a nawet czy będzie w planach zeby było, to nawet najstarsi buszmeni nie wiedzą.
Nic dodać, nic ująć.
Jest zgłoszone i czeka na swoją kolej lub zdecydowanie czy w ogóle chcą coś takiego dodać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry