Nocne FoE

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Przeczytałem właśnie zamknięty temat no i przyznam, że wprowadzenie tego co proponujesz przyniosło by troche smaczku i uroku grze ;) jaki w zasadzie był powód zamknięcia tematu? Jak widziałem w ankiecie większość była za.
 

DeletedUser314

Guest
Przeczytałem właśnie zamknięty temat no i przyznam, że wprowadzenie tego co proponujesz przyniosło by troche smaczku i uroku grze ;) jaki w zasadzie był powód zamknięcia tematu? Jak widziałem w ankiecie większość była za.

No bo Bryfft zgłosił już go, więc uznali że dalsza debata nad nim nie jest potrzebna.
 

DeletedUser3654

Guest
Bardzo fajnie to wygląda. Ja również byłbym za wprowadzeniem takiego urozmaicenia.Szkoda że temat tak szybko został zamkniety i nikt się więcej nim nie zainteresował.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł zarobiasty, ponieważ było by to urozmaicenie:D.A poza tym fajnie to wygląda :)
Ps: W jakim programie ten obrazek został stworzony ?
 

DeletedUser

Guest
Super pomysł! I może żeby jeszcze było takie jasne kółko w około kursora wtedy tam gdzie najedziesz się rozjaśnia. Fajnie by było jakby weszło. I też przyłączam się do pytania wyżej, gdzie ty to zrobiłeś?
 

DeletedUser

Guest
Obstawiam, że w Photoshopie / Gimpie. Dał czarny prostokąt na ekran i ustawił mu jakąś przezroczystość, dzięki czemu ściemnił obraz. No i jeszcze efekty świetlne. Całość dosyć prosta do zrobienia ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Programów do takiej edycji jest mnóstwo.
Przykładem może być też Corel Draw.
I nie trzeba dawać przezroczystego czarnego prostokąta tylko pędzel i/lub zmiana poziomów.
 

DeletedUser314

Guest
Dokładnie jak PablooS mówił w Corel Draw to wykonałem.

Najpierw stworzyłem obraz nocy za pomocą efektów w prostym programie IrfanView, bo robi się w nim 100x szybciej takie przekształcenia niż w płatnych kombajnach :>

W Corelu miałem 2 warstwy, dzień pod spodem Noc na górze.
Używając pędzli przezroczystości Wymazałem obszar interfejsu z nocy, no i również miejsce gdzie są lampy itd, ale tutaj często stosowałem pędzle o kształtach gwiazd etc.
Około 15-20 minut takie coś mi zajęło, bo starałem się równo wszystko porobić ;p
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie pomysł na + , można by jeszcze wprowadzić deszcz , śnieg itp :)
 

DeletedUser5273

Guest
Wszystko ładnie i pięknie, tylko jak taka nowa grafika dodatkowo by obciążyła nasze procesory? Bo tu na forum sporo narzekania na temat ładowania się gry itd... :)
 

DeletedUser

Guest
Co tu dużo mówić? Pomysł jest super i z niecierpliwością na niego czekam :) o ile w ogóle będzie wprowadzony.
 

DeletedUser14

Guest
Wszystko ładnie i pięknie, tylko jak taka nowa grafika dodatkowo by obciążyła nasze procesory? Bo tu na forum sporo narzekania na temat ładowania się gry itd... :)

No jeżeli masz 10-letni komputer to zmiana nie dla ciebie ;(
Gra nie straci na stabilności ;)


Bryfft napisał:
Czy wejdzie - nie wiadomo. Gdy to zgłosiłem, to grafiki spotkały się z entuzjazmem community managerów . Niemniej nocne FoE, to jednak trochę graficznej pracy, zatem najbardziej prawdopodobny scenariusz, to jednak najpierw wypuszczenie wszystkich planowanych epok, a dopiero później graficzne dopieszczanie - np. dodanie nocy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Ponóć gra miała nie brać przykładu z innych gier i być oryginalna, a noc w grach przeglądarkowych jest na porządku dziennym. :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ponóć gra miała nie brać przykładu z innych gier i być oryginalna, a noc w grach przeglądarkowych jest na porządku dziennym. :D

Ale nie da się stworzyć idealnie oryginalnej gry, w której pomysły nie byłyby podobne do innych :) A nocna grafika urozmaica i zachęca do poświęcenia jeszcze "5 minut" na grę :)
 

DeletedUser7795

Guest
Czy ten pomysł w ogóle został zaproponowany ludziom z InnoGames ?
 

DeletedUser8110

Guest
Temat w Pomysłach ma tag [Zgłoszone], co oznacza, że pomysł został przekazany dalej. :)
 

Bezio95

Baronet
Pomysł fajny, tak samo jak śnieg, ale tylko w kiedy można to będzie włączyć/wyłączyć w opcjach, wiadomo nie każdego to kręci.
 
Do góry