noc i pogoda!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17395
  • Data rozpoczęcia

Chcielibyście coś takiego w grze?


  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser17395

Guest
mam taki pomysł, że w foe np. od 18.00 do 6.00 byłaby noc. Byłaby też pogoda, np. deszcz, grad, albo coś takiego. I chodzi mi też o to żeby pogoda w jakiś sposób wpływała na gre, np.podczas desczu spada zadowolenie, podczas słonecznej pogody ludzie byliby szczęśliwsi, albo np. podzas tornada niszczy sie kilka budynków lub przynajmniej niszczy sie zakonczona produkcja. Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser17393

Guest
Jak dla mnie pomysł bez sensu. Trzeba się zastanowić co z ludźmi z gorszym komputerem, lub netem. Przez takie "urozmaicenia" komp będzie im zamulał i nie będą mogli normalnie grać. Po drugie, trzeba było by zrobić silnik gry odpowiadający za te tornada - w końcu nie mogłoby być tak, że jednemu przez 2 tygodnie wypadnie 1 tornado, drugiemu 10, a trzeciemu nie wypadnie żadne. Pozdrawiam
 

DeletedUser17395

Guest
Po drugie, trzeba było by zrobić silnik gry odpowiadający za te tornada - w końcu nie mogłoby być tak, że jednemu przez 2 tygodnie wypadnie 1 tornado, drugiemu 10, a trzeciemu nie wypadnie żadne. Pozdrawiam
W prawdziwym życiu jest tak samo. To jest losowe w którym kraju wypadnie tornado, w którym trzęsienie ziemi, a w którym wybuch wulkanu
 

DeletedUser17393

Guest
W prawdziwym życiu jest tak samo. To jest losowe w którym kraju wypadnie tornado, w którym trzęsienie ziemi, a w którym wybuch wulkanu
Spoko, ale nigdzie nie ma takiego miejsca na ziemi gdzie są Wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi i tornad :p.
A jeżeli takie miejsce jest to mi o nim nie wiadomo
 

DeletedUser

Guest
mam taki pomysł, że w foe np. od 18.00 do 6.00 byłaby noc. Byłaby też pogoda, np. deszcz, grad, albo coś takiego. I chodzi mi też o to żeby pogoda w jakiś sposób wpływała na gre, np.podczas desczu spada zadowolenie, podczas słonecznej pogody ludzie byliby szczęśliwsi, albo np. podzas tornada niszczy sie kilka budynków lub przynajmniej niszczy sie zakonczona produkcja. Co o tym sądzicie?
jeszcze dodaj że podczas deszczu i bylejakości aury współczynnik samobójstw znacznie poprawiłby dane statystyczne :?
bez sensu :(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Hmm, jak pamiętam to kiedyś był taki pomysł :) O ile mnie pamięć nie myli, to była w nim również sugestia wprowadzenia pór roku, ale albo został odrzucony, albo jeszcze gdzieś wisi :p

Ja sobie nie wyobrażam np. deszczu czy śniegu, słabsze komputery mogłyby taki efektów specjalnych nie wytrzymać :idiot:
 

DeletedUser

Guest
Słabsze komputery? Przestańcie...
Sprzęt za 200 złotych spokojnie wystarcza do FoE.

JESTEM NA TAK!
 

DeletedUser17290

Guest
jak dla mnie ok ale tylko po włączeniu nocy w opcjach (noc tylko w godzinach nocnych w realu z dokładnością do 5-30 min)
i bez żadnych dodatkowych zmian w mieście, skoro część graczy by tego nie widziała,
no nie stety bo takie zmiany mogły by być ciekawe..
 
Do góry