No to gdzie jest Wally :p

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser625

Guest
nvbk7k.jpg
 

DeletedUser

Guest
He he :)
są tylko dwie możliwości,
pierwsza to oczywisty błąd systemu (kilkakrotnie szukałem w takim przypadku a miły właściciel potwierdził, że nie było żadnego budynku do złupienia bo wcześniej jakiś sęp coś zgarnął)
druga to sprytne i złośliwe ukrycie niewielkiego budynku produkującego młotki (kowal?) za dużą budowlą. Sam kiedyś stosowałem ten dezorientujący motyw:) nawet błyskawicy nie było widać :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale żeby mieć taki bałagan w mieście ? :p I to jeszcze w postępowej mieć przegląd wszystkich budynków ze wszystkich epok, po prostu dezorientacja maksymalna :p
 

DeletedUser625

Guest
To ja wam powiem gdzie jest Wally. Kamienica Czynszowa pomiędzy delikatesami, kościołem, smolarnią i rezydencją (tą premium z postępowej) tak pośrodku :p
 

DeletedUser625

Guest
To się nazywa Kamienica Czynszowa sam sprawdź. Tak jakby połączenie Kamienicy i Czynszówki z Jesieni i Rozkwitu. :p

- - - Zaktualizowano - - -

2nlxmp2.jpg


Tu pewnie znajdziecie, bo sporo łatwiej większy porządek w mieście ma. :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Warsztat samochodowy przy Cerkwi

Edit: przeniesione do offtopa - dyskusji tu nie ma tylko zgadywanka ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser625

Guest
28lb4pl.jpg


No to teraz gdzie jest? :p

Proponuję innym też wrzucać zdjęcia to będzie fajna zabawa :p
 

DeletedUser11771

Guest
kdjsf.JPGJa dam swoje miasto ;) Nie wiem czy trudne, ale na pewno nie łatwe :)
 

DeletedUser8507

Guest
Chcodzi ci o gwiazdkę obok stawu? Jak tak to Gwiazdka nad stawem obok cukierków :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Chyba chodziło o gwiazdkę, gdzie to Ty motywujesz innych i nie możesz jej znaleźć - tak przynajmniej było na pierwszej stronie tematu ;)
 

DeletedUser11771

Guest
Za słabo to widać :(kdjsf.JPG
Jak usunąć załącznik poniżej, bo mi się jakoś zrobił?
 

Załączniki

  • kdjsf.JPG
    kdjsf.JPG
    341,7 KB · Wyświetlenia: 43
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
ale o to tu raczxej nie choodzi. Chpdzi o plądrowanie motywowanie i odresusarowywanie
 
Do góry