niewykonane polecenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3047
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3047

Guest
Nie wykonałam polecenia albo sugestii Ragu Srebrnego Języka i nie odkryłam prowincji (nota bene Mons Suiry) bo nie miałam kasy. Potem poszłam dalej i odkrycie zostało "skasowane". Teraz mam polecenie zdobycia tej prowincji, ale nie mam do niej dostępu. Czy jest jakiś sposób, żeby tam wrócić i odkryć prowincję, do której mój "jeździec" nie może wrócić na tym etapie gry? W takiej sytuacji jeden z doradców przestaje mi pomagać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3047

Guest
ale jak to zrobić? trzeba byłoby się cofnąć... chyba...
 

DeletedUser

Guest
wybierz to zadanie, i kliknij na pomiń :) wszystkie zadania można pominąć.
 

DeletedUser

Guest
o kurcze tego nie wiedziałem, ale tych zadań zapewne nie da się tak zrypać :D
 

DeletedUser3047

Guest
No właśnie, pominąć się nie da, ponieważ jest tylko możliwość naciśnięcia "OK", innej nie ma. AS mój jeździec poszedł dalej i nie ma go jak zawrócić. No i zrypało się :(
Naprawdę niec nie można zrobić?
 

DeletedUser971

Guest
Zadań głównych nie da się nie zrobić :). Na pewno jakoś możesz je wykonać. Jeśli nie to masz błąd i musisz napisać do supportu.
 

DeletedUser

Guest
skoro twoj jezdziec tam juz byl to znaczy ze masz odkryta prowincje
wiec teraz ta prowincja powinna byc podswietlona na czerwono jak kazda odkryta niezdobyta
wystarczy wejsc do prowincji klikajac lewym i podbic sektory
 

DeletedUser3047

Guest
Nie, mój jeździec tam nie był i zamiast pójść po zebraniu przeze mnie kasy, posłałam go do nastepnego sektora. No i droga odwrotu zamknięta:|
 

DeletedUser

Guest
jesli nie masz odkrytej tej prowincji to musisz miec na niej ikone umozliwiajaca wyslanie jezdzca

je jak bylem w tamtych rejonach to najpierw odkrylem prowincje z wieza jesieni sred. a pozniej poszedlem do tamtych prowincji i nie bylo problemu
zrob screena mapki jak mozesz i wrzuc na forum
 

DeletedUser3047

Guest
napisałam do supportu i każą mi najpierw odkryć południe, a potem ponoć będę mieć możliwość powrotu. Zobaczymy... Dzięki za rady :)
 

DeletedUser1724

Guest
Hmmm to dziwne lecz dla mnie to jest błąd ponieważ odkrywając prowincje nie mamy do wyboru dwóch dróg jakimi chcemy iść i gdy już tam pójdziemy druga z nich nam się zamyka.... Zawsze jest tak, że jeżeli mamy przed sobą do odkrycia 2 prowincje to jeżeli pójdziemy do jednej z nich to po jej odkryciu możemy lecieć do drugiej ....

Więc nie bardzo rozumiem w czym tutaj jest problem.... Bo skoro poszedłeś do jednej z dwóch prowincji i nie możesz odkryć tej drugiej to ewidentnie jest błąd :D A support tutaj nie ma racji tylko ze względów technicznych nie mogą Ci pomóc dla tego każą Ci to tak rozwiązać tracąc czas :(
 

DeletedUser

Guest
z drugiej strony patrzac to ma sens poniewaz prowincje zawsze byly odkrywane w porzadku chronologicznym wiec teraz pewnie tez tak jest ze najpierw trzeba odkryc wszystki prowincje z rozkwitu zeby moc isc dalej do prowincji jesieni sredniowiecza
 

DeletedUser1724

Guest
Wytłumaczę to inaczej :D

Start: Prowincja "A"

Jakaś prowincja "B"
Jakaś prowincja "C"

Cel: Prowincja "D"

Czyli mamy: A+B i A+C = D

Czyli by odkryć prowincję "D" musimy podbić wszystkie sektory z prowincji "B" i "C" lecz tutaj nie ma znaczenia czy pierw zaczniemy od "B" czy "C" bo wynik zawsze jest taki sam czyli możliwość odkrycia prowincji "D" :D

Więc jakieś spekulacje iż poszliśmy gdzieś gdzie nie powinniśmy i nie ma odwrotu jest błędne bo tutaj nie ma to znaczenia bo zawsze dojdziemy do prowincji "D" :D I jeżeli mamy zadanie z odkryciem czy też podbiciem danej prowincji to jeżeli zrobimy to wcześniej od pojawienia się zadania to to zadanie nam zostaje zaliczone :) A bynajmniej u mnie to tak zawsze działało :p
 

DeletedUser2383

Guest
Ja się czasami dziwię że mi zalicza 5-6 misji pod rząd. A to tylko nie chciało mi się płacić 10k młotków, które potem zamieniam na 15 k młotków i 5k golda z misji xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser971

Guest
Wytłumaczę to inaczej :D

Start: Prowincja "A"

Jakaś prowincja "B"
Jakaś prowincja "C"

Cel: Prowincja "D"

Czyli mamy: A+B i A+C = D

Czyli by odkryć prowincję "D" musimy podbić wszystkie sektory z prowincji "B" i "C" lecz tutaj nie ma znaczenia czy pierw zaczniemy od "B" czy "C" bo wynik zawsze jest taki sam czyli możliwość odkrycia prowincji "D" :D

Więc jakieś spekulacje iż poszliśmy gdzieś gdzie nie powinniśmy i nie ma odwrotu jest błędne bo tutaj nie ma to znaczenia bo zawsze dojdziemy do prowincji "D" :D I jeżeli mamy zadanie z odkryciem czy też podbiciem danej prowincji to jeżeli zrobimy to wcześniej od pojawienia się zadania to to zadanie nam zostaje zaliczone :) A bynajmniej u mnie to tak zawsze działało :p

U mnie również :).
 

DeletedUser8

Guest
Spekulacje i nieporozumienia biorą się stąd, że wcześniej można było przejść do prowincji jesieni średniowiecza bez podbijania wszystkich z rozkwitu - wystarczyło mieć zdobytą Canturie, aby móc wysłać zwiadowcę na północ. Na chwilę obecną trzeba zająć Moravaria (ostatnia prowincji na południu), czyli tak jak być powinno. Przyznaję, że sama o tym nie wiedziałam, zaczęłam szukać jak zobaczyłam ten temat.
 

DeletedUser

Guest
To żaden błąd, dzieciak posłał zwiad na inną prowincję i nie czekając aż tam on dojdzie - zaczął tu siać panikę.
 

DeletedUser1724

Guest
Spekulacje i nieporozumienia biorą się stąd, że wcześniej można było przejść do prowincji jesieni średniowiecza bez podbijania wszystkich z rozkwitu - wystarczyło mieć zdobytą Canturie, aby móc wysłać zwiadowcę na północ.

Czyli po prostu ktoś w kulki poleciał, zostało to zmienione i nie było o tym nigdzie informacji.... ktoś tu lub w IG dał ciała lecz Kasia stanęła na wysokości zadania i mamy rozwiązanie problemu :d
 

DeletedUser1228

Guest
ja nie skozystałem z bugu :D zal mi było tych 18 000 monet :)
 

DeletedUser8

Guest
Obstawiam, że info jakieś gdzieś w IG mają, tylko nie uznali tego za wystarczająco ważne, żeby umieścić w changelogu... albo poprawka była dodana z jakimś hotfixem między aktualizacjami ; )

Jak wyjaśnione, to zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry