Niemożliwa wyprawa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18335
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18335

Guest
Witam poruszyłem już ten temat wnktoryms wątku ale nie było żadnej odpowiedzi. Czy jest mi ktos w stanie powiedzieć jak przejść 54 konflikt wwyprawie w oceanicznej przyszłości? Jakaś sugestia podpowiedź a moze ktos z lepszych graczy go zaliczył walką. Podpowiem że jest tam w 1 turze 8x krab a w drugiej 8x węgorz. Mam bonus z tawerna 230/150 i żadnych sposobem nie dałem z nim rady. Liczę na jakieś podpowiedzi z góry dziękuję.
 

DeletedUser18282

Guest
Podstawą walki jest dobra strategia. Może i nie jestem w oceanicznej przyszłości. Ale musisz tak swoim wojskiem zarządzać by zbierać też bonusy z pola. Wiedząc jakie statystyki posiada przeciwnik powinieneś dobrać jednostki, które dzięki swoim statystykom dadzą radę pokonać przeciwników. Nie będzie to proste ale czasami warto troszkę mniej szarżować. Może w ten sposób jakoś ci pomogę.
 

DeletedUser17290

Guest
1 dobór jednostek, muszą kontrować wrogów bonusem za pola lub/i własnymi umiejętnościami lub/i statystykami w tym głównie stosunek ataku i obrony oraz zasięgu ataku i poruszania się, jak to wyważysz będziesz miał dziesiąte lub wyższe castel,katedrę i zeusa +30% z tawerny +0-50% z innych budynków bonusowych, np. tych dających jednostki z twojej epoki
zapewne trzeba użyć łotrów ale czasem i 1 dobosz lub kilka czempionów może pomoc, jeśli dać szansę szczęściu (przy dobrej taktyce)......
tak samo AO 5 krytyków na walkę może pomoc,, wystarczy dość powtużeń
jak wykorzystasz wszystkie opcje na pewno by ci się udało, nawet jeśli nie da się odblokować wszystkich jednostek z tej epoki
ps. kto ci kazał walczyć wojskiem ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry