Nie zaliczone motywacje

Awata

Szlachcic zagrodowy
Pewnie temat banalny, ale jestem stosunkowo nowym graczem i chciała bym wiedzieć , czy to stały problem
Od dłuższego czasu nie zalicza mi połowy motywacji w zadaniach, co jest irytujące.
w ostatnim evencie musiałam czekać kolejny dzień , by zmotywować komuś budynek ( 50 szt) sąsiadów bywa więcej
obecnie w zadaniu ten sam problem, jak dla mnie to nie do przyjęcia, dlaczego występują takie błędy i jak się na nie zapatrywać.
Może nie warto tracić czasu na dalsza grę ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
1.To nie błąd, ale właściwość
Owosz trzeba Ci wiedzieć, ze po naciśnięciu przycisku "Wsparcie" 1621545186674.png program losowo motywuje lub restauruje budynek wspieranego:
1621545098837.png
Jeśli w zadaniu masz motywację, to odrestaurowania nie są liczone.

2. Może.
 

Markiz.

Książę
Jest inne, bardziej prawdopodobne rozwiązanie tej zagadki.
Jeśli gracz ma w mieście wszystko zmotywowane/odrestaurowane, to wyświetla się o tym komunikat po kliknięciu i oczywiście "motywka" nie jest zaliczona.
 

Awata

Szlachcic zagrodowy
1.To nie błąd, ale właściwość
Owosz trzeba Ci wiedzieć, ze po naciśnięciu przycisku "Wsparcie" View attachment 6105 program losowo motywuje lub restauruje budynek wspieranego:
View attachment 6104
Jeśli w zadaniu masz motywację, to odrestaurowania nie są liczone.

2. Może.
zadania zazwyczaj maja zmotywuj lub odrestauruj, a naprawdę trudno uwierzyć że na 130 osób nie ma 50 którym można tę czynność dokonać, zatem uparcie to jednak musi być błąd, niedopatrzenie, uprzejmie proszę się temu przyjrzeć jednak
 

liou

Szlachcic zagrodowy
trudno uwierzyć że na 130 osób nie ma 50 którym można tę czynność dokonać
Oprócz powodów podanych powyżej, weź pod uwagę, że wielu graczy jest mało aktywnych i nie dokonuje regularnie zbiorów. Czytaj: nie uwalnia budynków do motywacji. Odrestaurowanie zaś wygasa automatycznie po kilku godzinach bez ingerencji właściciela miasta. Miasta należące do ludzi, którzy nie grają, można restaurować bez końca.
Jeśli odliczymy 10-20 przypadków wsparcia niezaliczonych w ogóle oraz minimum kilkanaście restauracji więcej niż motywek (jak to oceniam z własnego doświadczenia w niskich epokach), to jest jak najbardziej możliwe, że do zadania uda się zebrać tylko 35-40 motywek. Jeśli masz mało aktywnych znajomych, ten wynik może być, jak podejrzewam, jeszcze słabszy.
Jest na to jedna rada: dbaj o to, żeby mieć aktywnych znajomych, którzy regularnie "czyszczą" swoje miasta ze zbiorów i znajdź też taką gildię.
 
Do góry