Nie wiem co sądzić z tym

Status
Zamknięty.

Lotos.

Szlachcic zagrodowy
Zostałem zbanowany za wysyłanie linków (które nie były zloscilwie) . Odblokowali mi konto ale z banem na centrum wiadomości. Mogę tylko odczytywać . Pisać mogę tylko gdzie jest społeczność , sąsiedzctwo i gildia. I teraz mam pytanie skoro oferowałem 150 pr za zalogowanie się do aplikacji ALE sam gracz do mnie napisał tzn czy 150 pr aktualne ja pisałem tak i dawałem instrukcje . No i powód zablokowania mi centrum wiadomości jest rozsyłanie linków . Tyle że ja wysyłałem link jak ktoś do mnie napisał .

I czy mają prawo mi zablokować skoro nie spamilem na priv tylko odpisywałem pod wiadomością? Proszę o pomoc
 
Zapewne nie chodziło o aplikacje FoE? Bo jeśli nie, to w regulaminie masz odpowiedź:
- Zabronione jest reklamowanie gier konkurencyjnych, prezentowanie niedozwolonych treści lub linków do nich, listów-łańcuszków, linków do gier konkurencyjnych lub systemów premiowych, wiadomości przynoszących korzyści w jakiejkolwiek postaci osobie wysyłającej (np. linki referencyjne do programów lojalnościowych) lub osobom trzecim.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
W związku z poniższym punktem Zasad Forum:

7. Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu.

wątek zamykam. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do słuszności nałożonej blokady - skontaktuj się proszę z nami przez system Supportu. Twoje zgłoszenie zostanie przekierowane do Community Managmentu, który ponownie rozpatrzy Twoją sytuację i udzieli w razie potrzeby dodatkowych wyjaśnień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry