Nie można się zalogować.

Status
Zamknięty.

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Na żaden ze światów nie mogę sie zalogować,co jest grane? działało do wczoraj,co jest zaś uwalone przez to aktualizacje?
 

dawid17612

Hrabia
po co zakładasz wątek ? wejdź na inno i pisz do Suportu, a nie na Forum, lub prywatna wiadomośc do załogi z team.

zapewne masz stare ciasteczka, lub włączony caps lock
 

Eryk Ork

Szlachcic zagrodowy
Po to Zebi zakłada wątek, żeby z innymi graczami podyskutowac na ten temat, Od tego chyba jest forum?
Zebi - zapewne masz stary komputer z windowsem XP. Ostatnia aktualizacja wycina własnie takich graczy.
Zapewne zatrudnili nowego informatyka dopiero co po studiach i ten - dodajac nowy zupełnie niepotrzebny "wodotrysk" przy okazji wyciał emerytów i innych graczy, grajacych na starych komputerach.
 

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Ciastka i cała reszta wyczyszczona,capsa tyż nie mam włonczonego,do wczoraj do wieczora wszystko hulało,dzisiej po 15h kicha,system windows7.Na chromie i operze ładuje się tylko do 50%,dlatego cały czas używałem chromium i trybiło do aktualizacji.Okno wyboru światów tak jakby nie ładowało się do końca-brak brązowego pdkładu tła.To nie pierwszy raz że pada logowanie po aktualizacji,dlatego napisałem.


logowanie.jpg
 
Po to Zebi zakłada wątek, żeby z innymi graczami podyskutowac na ten temat, Od tego chyba jest forum?
Niby tak, ale ostatnio coraz więcej postów typu: "Co oznacza ta kropka", "Jak wrzuca się PRy w perły", "Co to za pasek", itp. Gdzieś ludzie stracili dwie cenne umiejętności - szukania informacji i samodzielnego myślenia. Niedługo samouczki w grach będą trwać kilkanaście godzin, żeby każdą najdrobniejszą rzecz wyjaśnić kroczek po kroczku.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Po to Zebi zakłada wątek, żeby z innymi graczami podyskutowac na ten temat, Od tego chyba jest forum?

Oczywiście dokładnie od tego są fora. Natomiast tutaj mamy specyficzne forum, gdzie sporo osób jest wyśmiewanych bądź obrażanych bo odważyło się przedstawić jakiś pomysł, bądź zadać jakieś pytanie.
Właśnie przed chwilą dowiedzieliśmy się chociażby, że jak komuś nie działa gra i nie może się zalogować to nie warto o tym pisać na forum bo się dowie że zatracił umiejętność samodzielnego myślenia. Może niech koleżanka stworzy listę tematów, które można na forum poruszać żeby nie narażać się na wyśmianie czy obrażanie przez bardziej doświadczonych graczy .
Może nie wszyscy rozumieją, że w tą grę grają osoby w każdym wieku, również dzieci mające 10 lat jak i osoby w podeszłym wieku, dla których nie wszystko jest takie jasne i proste jak dla was i nie wiedzą co w takiej sytuacji zrobić.
 

dawid17612

Hrabia
spróbuj wykasować Historie, tylko z FOE,
możesz miec przeciążony system podczas logowania, monitoruj czy procesor nie działa czasem na 100%, moze coś ci powoduje to.
może masz za mało pamięci podręcznej, albo może problem z FOE, napisz do Suportu oni ci doradzą,
czasem wystarczy skasować całkowicie FOE z Historii i nowa strona wszystko załatwia :)
 

Johnny McBride

Wicehrabia
No nie warto bo i tak tu nikt nic nie pomoże. Takie rzeczy się do supportu zgłasza

Ja to wiem, Ty to wiesz ,ale w tą grę grają dziesiątki tysięcy osób w różnym wieku i nie każdy o tym musi wiedzieć. Po to jest forum żeby każdy mógł swobodnie zadać właśnie takie pytanie bez narażania się na szyderę, kpinę czy wyśmiewanie.
Poza tym kilka rad tu jednak widziałem które jak najbardziej mogły pomóc.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy to jest windows 7?

Przy okazji, napisz proszę, jaki masz w swoim komputerze procesor, ile pamieci oraz jaki dysk HDD czy SSD.
 
Ostatnia edycja:

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Naprawiłem uff,owszem support podpowiedział,sprawdzić wersję przeglądarki jeśli stara to aktualizacja co zrobiłem miałem wersje 63 chromium zaktualizowałem do 99 i prawie ruszyło ale lagi i 5 min ładowania miasta.To z głupoty wlazłem w menadżera urządzeń-karty graficzne-sterownik i dałem aktualizuj,podziobało-pomieliło,restart kompa i działa odpukać.
A samego kompa to mam staroć INTEL CORE DUO CPU E 4500 2,20 GHz,3GB Ramu grafa NVIDIA GEForce 8600GT.
Co nie zmienia faktu że jedna aktualizacja gry może tyle namieszać w "muzeum" heh.Dzięki wszystkim za pomoc i porady.

Co do postu Peliksa Niezwyciężonego że nikt tu nie pomoże to się nie zgodzę,szpilam tu od początku gry,na forum też żech był od początku ino meili nie czytałem i mi konto skasowali,Zawsze była jakaś pomoc,sprawdź to albo tamto,ludki zawsze starali się pomóc,chyba że to serio była jakaś głupota typu jak zebrać zbiory,dzięki jeszcze raz.
Ende.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Jakoś nie jestem przekonany, od tego jest support

A ja nie jestem przekonany, że każda z tysięcy osób grających w tą grę ma obowiązek o tym wiedzieć. Powtarzam, dokładnie od tego jest forum żeby móc swobodnie zadać chociażby takie pytanie a jak ktoś tego nie rozumie, bądź nie potrafi odpowiedzieć bez wyśmiewania/szydery czy kpin to powinien poczytać zasady tego forum, na którym obowiązuje tzw NETYKIETA. w której między innymi czytamy:
- Forum wymyślono do dyskusji, nie wyładowywania złych emocji i frustracji, dlatego nie szukaj tutaj "worków treningowych". Pamiętaj też, że możesz trafić na silniejszego od siebie.
- Bądź wyrozumiały dla współużytkowników i wykazuj się empatią. Nie jesteś najważniejszy na świecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry