[Eventy] Nie bierzesz udziału w niektórych Event'ach. Co zrobić z nagromadzonymi fantami?

Nie bierzesz udziału w niektórych Event'ach. Co zrobić z nagromadzonymi fantami?

  • Inne (daj znać w komentarzu)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    5
  • Głosowanie zakończone .

JrzyMrk

Szlachcic
No właśnie. Na co byś chciał wymieniać, w jaki sposób itd. Przyłóż się trochę i dopracuj szczegóły, bo idea wymiany głupia nie jest. Wymianę na pieniądze, młotki, mordki i ludzi możesz od razu wyeliminować :haha:
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Co znaczy, ze nie ma takiej opcji? przecież każdy budynek eventowy mozna u handlarza
co Ty walute eventową chcesz wydawać?
Jest jakiś jeden LOGICZNY powód by nie wydać wszystkiego i tak ostatniego dnia?
 

Bożka123

Hrabia
Wyjaśnij o co chodzi. Jeśli o "nagrody", które zbierasz za walutę eventową to odpowiedzi zawierają fałszywe tezy. Jeśli o walutę eventową (gwiazdki, piłki, napoje itp) to napisz to wyraźnie.
 
Jeśli chodzi o walutę eventową (na logikę tylko o to może chodzić), to absolutnie nic z tym nie robić. Dostajesz ją za darmo. Bierzesz udział w evencie - wymieniasz ją na nagrody. Nie bierzesz udziału - nie wymieniasz na nic. Jeśli chciałbyś na coś innego wymienić, to tak jakbyś brał jednak udział w danym evencie.

To brzmi tak, jakbyś chciał dostać więcej rzeczy za darmo, nie wykonując tego, co wykonują inni, by dostać rzeczy za darmo.
 

JrzyMrk

Szlachcic
Jeśli chodzi o walutę eventową (na logikę tylko o to może chodzić)
Mam nadzieję, że aż tak niemądry pomysł autorowi wątku nie chodzi po głowie. ;) Ale tego się nie dowiemy, póki nie będzie łaskaw tu jeszcze raz zajrzeć...
Można wymienić fanty u handlarza antykami.
Niepotrzebny zestaw statku na równie niepotrzebne monety handlowe? Na razie gra nie oferuje możliwości wymiany na coś przydatnego.
 

JrzyMrk

Szlachcic
spokojnie raz dziennie, wystarczy logowac się częsciej niż raz na 10h
aukcje są co 2h
Naprawdę masz tyle czasu, żeby obserwować aukcje, czy ktoś nie przebił? Chyba wiesz równie dobrze jak ja, ile czasu może trwać licytacja. Zresztą, Bożka123 pisała o kupowaniu, więc i ja pytałem o to, co handlarz oferuje co 24 godziny do kupienia.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Naprawdę masz tyle czasu, żeby obserwować aukcje, czy ktoś nie przebił? Chyba wiesz równie dobrze jak ja, ile czasu może trwać licytacja. Zresztą, Bożka123 pisała o kupowaniu, więc i ja pytałem o to, co handlarz oferuje co 24 godziny do kupienia.
tak? xD na tym polega gra, ustawiam minutnik na telefonie jak jest aukcja na której mi zalezy i tyle
tak jak na sektory na gpc mam powiadomienia to czemu nie miec na aukcje?
 

Bożka123

Hrabia
tak? xD na tym polega gra, ustawiam minutnik na telefonie jak jest aukcja na której mi zalezy i tyle
tak jak na sektory na gpc mam powiadomienia to czemu nie miec na aukcje?
Dla mnie byłaby to przesada. Nie ustawiam życia pod grę.
Bożka123 pisała o kupowaniu,
Tak, ale miałam na myśli jedno i drugie. Wylicytować dobre przedmioty też się zdarza. Co więcej zwłaszcza w godzinach wczesno rannych można je wylicytować bardzo tanio.
 
Do góry