Newer91

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser101
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser101

Guest
Oki skoro już moje przyjście zostało tak ładnie zapowiedziane (Dzięki Bryfft:) ) to wypadało by się przedstawić.

Mam na imię Bartosz, mieszkam aktualnie w Kielcach i liczę sobie 21 lat. Aktualnie studiuję na uniwerku Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku informatyka.
Zainteresowanie.... Hm:D gry różnego typu od MMORPG, strategie oraz inne:). Aktualnie leję Bryffta i Silvera w LoLu i gram w Lineage 2.
Część osób może mnie kojarzyć z plemion:)

Mam nadzieję, że będziecie ze mnie zadowoleni i współpraca będzie nam dobrze szła:)
 

DeletedUser9

Guest
Oki skoro już moje przyjście zostało tak ładnie zapowiedziane (Dzięki Bryfft:) ) to wypadało by się przedstawić.

Mam na imię Bartosz, mieszkam aktualnie w Kielcach i liczę sobie 21 lat. Aktualnie studiuję na uniwerku Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku informatyka.
Zainteresowanie.... Hm:D gry różnego typu od MMORPG, strategie oraz inne:). Aktualnie leję Bryffta i Silvera w LoLu i gram w Lineage 2.
Część osób może mnie kojarzyć z plemion:)

Mam nadzieję, że będziecie ze mnie zadowoleni i współpraca będzie nam dobrze szła:)

Hm lejesz :p? a kiedy byłeś w przeciwnej drużynie bo jakoś nie pamiętam tego :>?

Hm jak studiujesz informatykę nie powinieneś napisać interesuje się programowanie SQL sieciami grafiką itd :>??
 

DeletedUser101

Guest
1. Nadal czekam, aż łaskawie zagrasz przeciwko mnie;], bo póki co ostatnio ja nie mogłem (tak tak, zaraz napiszesz, że wygrałeś walkowerem:p), a wcześniej Ty:p, a nie chwaląc się na chwilę obecną gram najlepiej :p
2. Nie przesadzajmy:D nie chce od początku odstraszyć czytelników:)
 

DeletedUser625

Guest
Haha to że musi tego się uczyć i robić będzie musiał w przyszłości (lub już robi) nie znaczy chyba, że musi to lubić. :)
 

DeletedUser

Guest
Wypadało by się powitać ... Egil wiking z drużyny odtwórczej i student Historii w Opolu.
Cóż mogę rzec , miło mi wejść na t forum
 

DeletedUser1724

Guest
Hm jak studiujesz informatykę nie powinieneś napisać interesuje się programowanie SQL sieciami grafiką itd :>??

Nie znaczy, że jak ktoś studiuje infe to zaraz musi się na niej znać haha ^^ Znam wielu informatyków, którzy swoją wiedzą nie doganiają mnie nawet w 50% mimo, że ja infy nie studiowałem tylko i wyłącznie samouk od 10 lat i co mam z tego ??? Wiedzę, którą prawie każdy informatyk mi pozazdrości xD (ale ja skromny jestem^^)

A tak poza tym to zacnie witam ^_^
 

DeletedUser388

Guest
Witamy w gronie graczy FoE!

Mam nadzieję, że odnajdziesz tu nowe znajomości życzę miłej współpracy z pozostałymi członkami FoE Teamu! ;)
 

DeletedUser9

Guest
Nie znaczy, że jak ktoś studiuje infe to zaraz musi się na niej znać haha ^^ Znam wielu informatyków, którzy swoją wiedzą nie doganiają mnie nawet w 50% mimo, że ja infy nie studiowałem tylko i wyłącznie samouk od 10 lat i co mam z tego ??? Wiedzę, którą prawie każdy informatyk mi pozazdrości xD (ale ja skromny jestem^^)

A tak poza tym to zacnie witam ^_^

Skoro tak o sobie piszesz to znaczy tylko jedno :) Nie myl informatyka z Informatykiem bo to 2 znaczące różnicę, jeden studiuje by się nauczyć czegoś konkretnego a drugi po to by zaliczyć i mieć papierek:)
Wybierając taki kierunek to osoba powinna mieć jakieś zainteresowania związane z tym kierunkiem czy to coś z grafiki, bazy danych, sieci czy programowania :)

Ps. Gratuluje Newereku :))
 

DeletedUser1724

Guest
Never91 masz u mnie gigantycznego plusa za szybką odpowiedź w Supporcie no i przynajmniej inną niż te co wcześniej otrzymywałem z automatu xD

A tak poza tym to powiedz co Cię najbardziej kręci w świecie Informatyki - grafika, bazy danych, software/hardware czy może coś innego :p

Bo ja akurat informatyką zacząłem się interesować gdy moja starsza siostra ją zaczęła studiować i po troszku jej pomagałem, aż doszedłem do takiej wprawy i wiedzy, że nawet pomogłem jej pracę Magisterską napisać xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser101

Guest
Miło mi to słyszeć:)

Hmm grafik nie jest informatykiem:p, więc to odpada. Ogólnie chce zająć się bazami danych, a co z tego wyjdzie to się okaże
 

DeletedUser1724

Guest
Hmm grafik nie jest informatykiem:p, więc to odpada. Ogólnie chce zająć się bazami danych, a co z tego wyjdzie to się okaże

Sam chciałem się zająć bazami danych tak na poważnie, bo w zasadzie dzięki temu, że Administrowałem prywatne serwery Mu Online sporo się już nauczyłem lecz tylko to co było mi potrzebne lub konieczne do wykonywania swoich powinności względem serwerów. Lecz to co ja wiem to ułamek tego co tak na prawdę chciałbym wiedzieć :(:(

Może kiedyś się przełamię i zacznę na poważnie bawić się z bazami lecz na to trzeba też mieć sporo czasu, którego mi zawsze brakuje :(:(
 
Do góry