Negocjacje w zadaniu dziennym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22285
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22285

Guest
Witam! Na początku chcę zaznaczyć, że jestem nowym graczem i jeszcze nie rozumiem niektórych rzeczy, ale trafiłem na takie zadanie przeprowadź negocjacje. Niby wszystko ok, ale zabrało Mi za dużo surowców. No bo rozumiem, że w negocjacjach to mam zgadnąć jaki surowiec tych 5 ludzi chce? No ok ale dlaczego jak oni nie chcą kamienia to też zabrało Mi kamień z inwentarza jak im zaproponowałem? Jak nie chcą jakiegoś surowca to chyba powinni go zwrócić. No jak zabrali to rozumiem jako błąd gry, bo na ekranie wyświetliło że nie chcieli surowca kamienia ale i tak zabrali? Czyli co zabierają surowce których nie chcą?
 

DeletedUser17535

Guest
Negocjacje polegają na tym, że proponując oddajesz surowce. Nieważne czy nie trafiasz, czy nikt tego nie chce, każda próba to oddanie towarów.
 

DeletedUser22285

Guest
to w takim razie dlaczego są tylko 3 próby negocjacji? nie rozumiem tego wcale. Jak dla mnie to bez sensu jest. Po co mam zgadywać jak i tak wezmą mi wszystkie surowce, a jak i tak nie trafie 3 razy to nie zrobię zadania i do tego tracę surowce. I dalej nie rozumiem, skoro ten ludek chce wino a ja mu dałem kamień, pokazało że nie trafiłem bo on chciał coś innego a nie kamień, dlaczego zabrało ten kamień przecież nie trafiłem? taki haracz ?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nazywa się to "negocjacje", a jest po prostu odmianą popularnej gry Mastermind. Musisz odgadnąć właściwą kombinację. Za każdy błąd system pobiera opłatę.
 

DeletedUser18352

Guest
zgłoś problem do suportu ze gra cie oszukuje :) a wczesniej wlacz myslenie i ta gra powinna byc dostepna od 12 lat nie od 7
 

DeletedUser20928

Guest
Ale wy ludzie pomyślunku nie macie za grosz... ! Człowiek pisze w sprawie którą ja sam poruszałem kiedyś. Te swoje żałosne komentarze stosujcie na forach hejtowych a nie tutaj ! Po prostu sam jestem tego zdania ale ten kto te negocjacje w grze wymyślił najwidoczniej w realnym życiu tak samo negocjuje i ciągle traci :D Nie powinno tak być albo ilość prób powinna zostać zwiękrzona do 5 podejść. A te tracenie surki za błędne trafienie to żenada i to naprawde ogromna jak na gre takich rozmiarów :)
 

MacKayla*

Wójt
...Nie powinno tak być albo ilość prób powinna zostać zwiękrzona do 5 podejść. A te tracenie surki za błędne trafienie to żenada i to naprawde ogromna jak na gre takich rozmiarów :)
Ilość podejść można dokupić.
Sam sobie napisałeś - za błędne trafienie traci się surkę. Za błędy trzeba płacić, nic nie jest za darmo, szczególnie w grze o takich rozmiarach (wszystko wskazuje na to, że dla ciebie zbyt dużych).
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Myślę że gdyby zwiększyli do 6, to i tak co drugie negocjacje w jego wykonaniu będą nie do przejścia ;)
 

DeletedUser20928

Guest
Zawsze się znajdą ludzie którzy wiedzą wszystko najlepiej :)... Tylko że nie rozumiesz jednego :). Obstawiając liczby musisz zapłacić by je zatwierdzić... Chyba że chodzisz do takich pawilonów w których przeprowadzasz negocjacje ceny kuponu totolotka hahaha :D... Ale tłumacząc dziecku że kiedy idziesz na targ z ciuchami albo kupujesz auto i negocjujesz cenę to negocjujesz tak by dobrze na tym wyjść lecz jeżeli sprzedający na to nie przyklepie łapy wtedy rezygnujesz by nie ponieść żadnych strat :D... A tutaj czy się wycofasz czy brniesz bez skutku to zawsze tracisz :).

Ilość podejść można dokupić.
Sam sobie napisałeś - za błędne trafienie traci się surkę. Za błędy trzeba płacić, nic nie jest za darmo, szczególnie w grze o takich rozmiarach (wszystko wskazuje na to, że dla ciebie zbyt dużych).

Dzięki takim żuczkom jak ty grającym w gry o takim formacie nigdy nikt nic nie może zaproponować by coś zmienić i ułatwić :)... Ale gdyby nie ludzie tacy jak my to szanowna Ivonko miała byś tylko to co taki żuk całe życie toczy ;)...
 

MacKayla*

Wójt
Nogi opadają...bo ręce już mi opadły. Jako żuczek rezygnuję z tłumaczenia wszelkim Dudkom itp. rzeczy prostych i oczywistych. Chylę czoła przed ich wkładem w reformowanie mojego życia i całego świata.
Kończę i jedynie jeszcze proponuję zmianę diety, to może mogłoby pomóc.

Myślę, że temat można zamknąć - założyciel tematu dostał odpowiedź. A jeśli ktoś oczekuje jakiejś zmiany, to powinien przenieść się do innego działu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry