Nazwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4392
  • Data rozpoczęcia

Też tak uważacie

  • Tak

    Głosy: 8 25,8%
  • Nie

    Głosy: 23 74,2%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser4392

Guest
Fajną opcją było by to aby można było zmienić nazwę użytkownika
 

DeletedUser3787

Guest
Nie ma takiej możlwości w żadnej grze przeglądarkowej.
 

DeletedUser314

Guest
Czyli co zrobimy sobie za dużo wrogów to zmieniamy nick i udajemy inna osobę?

Jak dla mnie to tak jak by Niemcy i Rosja chciały zaatakować Polskę, a Polska zaczęła by mówić, że jest od teraz Iranem.

Sprzedawanie czy jakikolwiek handel kontem jest zabroniony, więc kwestia ta również odpada, że komuś nie pasuje nick, bo sam go musiał wybrać.
 

DeletedUser3014

Guest
Rzeczywiście niewykonalne. Ale też bym tak chciał, bo zakładając konto nie wiedziałem w ogóle co to za gra, firma itp. :) i dałem nick zupełnie przypadkowy, który teraz wolałbym zmienić...
 

DeletedUser

Guest
przestań grać na jakis okres ,a po skasowaniu konta załozysz jeszcze raz z innym nikiem.Albo poproś support o skasowanie może usłuchają :)
 

DeletedUser

Guest
unpxre znów dobrze pisze. Kilku graczy uweźmie się na jednego, a ten zmienia nick, nazwę miasta, awatar, przestawia budynki i już bezpieczny? Nie ma tak łatwo. Jak się taki nick wpisało, to taki na zawsze się wybrało. Poza tym to kolejny pomysł, który ułatwiłby grę ze wzgląd na to, co napisałem powyżej, moim zdaniem.

Muszę dać "Nie".
 

DeletedUser3220

Guest
no ja też na nie ;P

tak sobie pomyślałam, czemu ktoś miałby zakładać nick, jaki mu się nie podoba?
Isy_Lenus napisał, że sprawdzał grę, więc dał przypadkowy nick. Ale przecież równie dobrze można było dać nieprzypadkowy, nikt nie bronił :)

też uważam, że to byłoby jedynie dobre dla takich "ucieczkowiczów". narozrabia, a potem schować się nie ma gdzie, to imię zmienić i po problemie.
i nie kojarzę gry przeglądarkowej, gdzie byłaby możliwa zmiana nicka.
 

DeletedUser8

Guest
Są gry, na których taka możliwość jest lub była - czas przeszły, ponieważ prędzej czy później twórcy się z tego wycofują, jak już się zorientują, że to jest naprawdę kiepski pomysł. Pomijając konieczność wymiany nicku we wszystkich elementach gry i zapisanie historii zmian, jest to po prostu problematyczne dla samych graczy, jeśli ich towarzystwo w grze co chwile nazywa się inaczej. Oczywiście, można to ograniczyć w bardzo prosty sposób, wprowadzić taką opcję płatną, ale chyba nie o to chodzi?
Temat zostawiam otwarty, ale bez większych szans na powodzenie, raczej do dyskusji i żeby nie zakładać n-nowych topiców.
 

DeletedUser1724

Guest
Jak coś się opłaca IG to i by wprowadzili lecz krytyczne nastawienie osób grających bez diamentów by ich zapał szybko ostudzili :D
 

DeletedUser314

Guest
Jak coś się opłaca IG to i by wprowadzili lecz krytyczne nastawienie osób grających bez diamentów by ich zapał szybko ostudzili :D

Osoby grające bez diamentów służą tutaj jedynie do pozyskiwania nowych graczy i jako motywacja dla tych płacących by je kupowali :)
 

DeletedUser1724

Guest
Ja tam nikogo nie nakłaniałem na zakup Diamentów xD
 

DeletedUser

Guest
Takiej opcji nie ma w żadnej grze i nigdy być nie powinno!
Są gry, na których taka możliwość jest lub była - czas przeszły, ponieważ prędzej czy później twórcy się z tego wycofują, jak już się zorientują, że to jest naprawdę kiepski pomysł.
Zgadzam się, po co komu zmiana nicku?
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli dobrze wiem, to chyba w Ikariamie jest możliwość zmiany nazwy. Ale haczyk jest taki, że miasta są w tym samym miejscu, a przeniesienie się w dalszy region wymaga dużo czasu. I przez ten czas ktoś inny może dowiedzieć się o miejscu, gdzie ktoś ucieka. I wtedy składa mu przyjacielską wizytę. Można też przenieść się za premium, które oczywiście odchudza portfel.
 

DeletedUser3787

Guest
Jeżeli dobrze wiem, to chyba w Ikariamie jest możliwość zmiany nazwy. Ale haczyk jest taki, że miasta są w tym samym miejscu, a przeniesienie się w dalszy region wymaga dużo czasu. I przez ten czas ktoś inny może dowiedzieć się o miejscu, gdzie ktoś ucieka. I wtedy składa mu przyjacielską wizytę. Można też przenieść się za premium, które oczywiście odchudza portfel.
Tylko tchórze uciekają z pola walki, więc nie popieram tchórzostwa.
 

DeletedUser

Guest
Lepiej być martwym bohaterem, niż żywym tchórzem. Tchórzostwa nikt nie popiera, więc tu nie ma co się zbytnio nad tematem zastanawiać. A jakby każdy sobie nagle nazwę zmienił, to już byłby koniec gry, dlatego w ankiecie przeważa "Nie".
 

DeletedUser17734

Guest
Generalnie dobrze mówicie, jest tylko taka sprawa,że jak zakładałem konto to "dostałem" nick "Zoja 8 Wybawczyni" . Wszystko spoko nick nie jest zły,tylko ,że jestem facetem i dziwnie się z tym czuje :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Generalnie dobrze mówicie, jest tylko taka sprawa,że jak zakładałem konto to "dostałem" nick "Zoja 8 Wybawczyni" . Wszystko spoko nick nie jest zły,tylko ,że jestem facetem i dziwnie się z tym czuje :D
W jednych z misji jest wybranie swojej nazwy kiedy się dostało losową nazwę grając przez aplikację :)
 

DeletedUser17782

Guest
W jednych z misji jest wybranie swojej nazwy kiedy się dostało losową nazwę grając przez aplikację :)


I tak i nie. Na wszystkich światach, prócz H miałam taką misję (na H wyskoczył mi błąd, gra się wyłączyła, a po włączeniu było już po misji), przez co na wszystkich światach i do logowania mam nick "izuun", a na H masakryczne: "guest7beca84090416a42ff3". I tu uważam, że zmiana nicka byłaby uzasadniona, niestety support odmówił mi pomocy, a korzystanie z tego nicka jest zwyczajnie uciążliwe :(
 

DeletedUser17290

Guest
współczuję
jak ludzie cię mają niby znaleźć w rankingu szczególnie jeśli nie mają jak go skopiować ?
to skoro jest taka misja to powinna trwać do jej zakończenia przez gracza i do tego czasu blokować dostęp do miasta
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A ja uważam że powinna być zmiana nazwy, ciągle jestem grabiona !!!!!!!!!!
Taka zmiana nazwy w niczym by nie pomogła w tej grze. Gracze raczej nie patrzą na twój nick, tylko lecą po kolei po każdym w sąsiedztwie. Czy nazywasz się A, czy B to i tak dalej będzie cię atakował. Na grabienie jest bardzo łatwa obrona - nastawiać produkcję tak, by zbierać wszystko w porach, o których można się zalogować do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry