Nasze Miasta

dawid17612

Hrabia

Borisel

Hrabia
To jest najpiękniejsze @mastika , gratuluję - też chciałbym zrobić właśnie wszystkie boginie . Ot tak , dla siebie i dla frajdy . Możesz jeszcze jakoś ułożyć - np . 3 boginie po bokach Zeusa ?
 

mastika

Wicehrabia
Dzięki, @Borisel :) Plan jest taki, żeby w miejscu gdzie jest studnia i rytualny płomień postawić Wyrocznię Delficką :) Jak były "tylko" cztery boginie, to stały po dwie po lewicy i prawicy Zeusa. Ciężko będzie mi wygospodarować 4x6 żeby skarbiec stamtąd wykopsać, a inaczej ołtarze nie wlizą :)
 

Borisel

Hrabia
Fakt - ciężko jest ułożyć z głową , by to miało jeszcze ręce i nogi . A pomyślałeś o dodaniu kolosa ? Ma rozmiar że po bokach zmieści po 2 boginie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
To jest najpiękniejsze @mastika , gratuluję - też chciałbym zrobić właśnie wszystkie boginie . Ot tak , dla siebie i dla frajdy . Możesz jeszcze jakoś ułożyć - np . 3 boginie po bokach Zeusa ?
co do miasta to masakra :< budynki słabe, a jeszcze dłuższym bokiem ustawione te ołtarze ;/

Fragment odnoszący się do dyskusji o naruszeniu Zasad Gry został usunięty.
//Mattias
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
co do miasta to masakra :< budynki słabe, a jeszcze dłuższym bokiem ustawione te ołtarze ;/
A ja jestem zachwycona, bo mastika rozbudowuje miasto, rozwija się, a przy okazji dba o estetykę tego miasta i cieszy się z mniejszych i większych projektów grafików. Sama miasto mam rozwinięte tak, że przez wszystko sobie śmigam bez lęku, a znalazłam miejsce na kącik japoński, kącik celtycki, morski, wiejski zakątek, itp. I to jest w pełni korzystanie z uroków gry, a nie nabijanie tysięcy bonusu do ataku, mając zawaloną całą planszę samymi karuzelami, rotundami i placami zwycięzców :D
@mastika - gratuluję zebrania kompletu. Mi wciąż 3 bogiń brakuje, a do kolosa dwóch ulepszeń :D
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A ja jestem zachwycona, bo mastika rozbudowuje miasto, rozwija się, a przy okazji dba o estetykę tego miasta i cieszy się z mniejszych i większych projektów grafików. Sama miasto mam rozwinięte tak, że przez wszystko sobie śmigam bez lęku, a znalazłam miejsce na kącik japoński, kącik celtycki, morski, wiejski zakątek, itp. I to jest w pełni korzystanie z uroków gry, a nie nabijanie tysięcy bonusu do ataku, mając zawaloną całą planszę samymi karuzelami, rotundami i placami zwycięzców :D
@mastika - gratuluję zebrania kompletu. Mi wciąż 3 bogiń brakuje, a do kolosa dwóch ulepszeń :D
Można grać lub grać ;) miasto ma być efektywne, nie efektowne
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Kochani, znów za daleko odbiegacie. Dyskusje o naruszeniach Zasad Gry darujmy sobie jednak w tym temacie. Radzę również ostrożniej dobierać słowa, ponieważ przekazywanie danych do logowania jest surowo zabronione i propagowanie pewnych zachowań może zostać odebrane jako zachęcanie do naruszenia Zasad Gry. ;)
W związku z powyższym część postów/fragmentów została usunięta.
 

mastika

Wicehrabia
@Iselut Soldar , dziękuję (za plany Wyroczni również :D). Jest frajda i to jest najważniejsze dla mnie :) @Grzechu Junior , jak wspomniano wyżej, da się zrobić miasto i efektywne i cieszące oko. Po co mam gonić za trzydziestym placem, sześćdziesiątą rotundą czy ochnastą marmurową bramą? Statsy pozwalają mi skutecznie pomagać gildii na polach, a reszta to czysty fun :) Po to przecież jest gra - żeby mieć radochę :)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
@Iselut Soldar , dziękuję (za plany Wyroczni również :D). Jest frajda i to jest najważniejsze dla mnie :) @Grzechu Junior , jak wspomniano wyżej, da się zrobić miasto i efektywne i cieszące oko. Po co mam gonić za trzydziestym placem, sześćdziesiątą rotundą czy ochnastą marmurową bramą? Statsy pozwalają mi skutecznie pomagać gildii na polach, a reszta to czysty fun :) Po to przecież jest gra - żeby mieć radochę :)
#tylkostatsy
lepszy jeden plac i 15% niż budynek 3x3 dający kilka PR, więcej PR dostaniesza za zrobienie tej 1-2 oporu więcej aniżeli z dziennych zbiorów. Aktualnie gra to tylko GPC i GvG. Więc im więcej walk możesz zrobić bez zmiany wojska tym lepiej.

Ewentualnie miasta pod surke, ale chf w tym zakresie bym zdelegalizował bo zaburza balans ekonomii surowcowej na serwerze.
 

Borisel

Hrabia
Ktoś lubi mieć kopiuj wklej karuzel , placów w swoim mieście, ktoś inny same drzewka posadzić , a jeszcze inny tematyczne osiedla zakładać . I gra to nie tylko gvg i gpc ale też fun . Każdy tu coś znajdzie ciekawego dla siebie .

Bardziej bym zdelegalizował perły militarne etc . bo zaburza balans ekonomii pr na wszystkich serwerach i doprowadza do pushu . <sarkzam>

EDIT: Chciałem dać screeny mojego miasta , ale zobaczyłem że od ostatniego screena którego tu dałem niewiele się zmieniło . Parę budynków dostawionych zostało , ale układ niewiele się zmienił . Czyli jest stabilnie
 
Ostatnia edycja:

sebas110

Szlachcic zagrodowy
To jest moje miasto. Ja się głównie skupiłem na jak największym bonusie do ataku; a i z zbiorów mam ok 800 pr81D35DE2-4092-4CD4-A4E4-1E3AD9D59C94.jpeg
 

smerfova

Baron
Ostatnio robiłam porządek i wywaliłam chyba 5 czy 6 tarasów rolnych. Dzięki temu między himeji i statuą honoru mam jeszcze ok 18 wolnych rozszerzeń.


Bez tytułu.jpg
 

Borisel

Hrabia
Będziesz miała tyle zabawy z układaniem miasta - tyle wolnego miejsca to można fajnie pokombinować
 

mastika

Wicehrabia
@DeepIgorr , lubię takie miasta. Trochę bardziej to Sim City niż FoE, ale fajne :)
Też ostatnio przebudowałem miasto praktycznie od zera. Pierwszy raz postawiłem ratusz w innym miejscu niż zazwyczaj, i całość wygląda przyzwoicie. No i ratusz Wirtuala jest zdecydowanie najbardziej kozacki z dotychczasowych epok :)
po zmianach.jpg
 
Do góry