Narodowa loteria paragonowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
Witam
dzisiaj sprawdzałem losowanie zwycięskich paragonów w loterii paragonowej. Wszystkie numery moich paragonów zaczynają się na literę F, a wylosowane dzisiaj w loterii na literę E. Czytałem w internecie wiele opinii, że ta loteria to oszustwo.

Co o tym myślicie?
Czy ktoś z was w ogóle coś w niej wygrał?

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser14757

Guest
Żeby wygrać trzeba być znajomym tych co organizują ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Na stronie loterii można zobaczyć kto i z jakiej miejscowości wygrał nagrodę. Przykładowo: Anna z Lublina.
W mojej miejscowości nie ma osoby o imieniu Władysław. Więc jeśli by napisali, że wygrał Władysław z X, to ja już im reklamę zrobię ;/
 

DeletedUser

Guest
Dlatego, jeśliby chcieli to ustawić, to pod większą miejscowość, bo nieprawdopodobnym jest, by w Lublinie nie było ani jednego Władka, czy Anny.

Ja nie bawię się w loterie, bo mi się to nie kalkuluje. Musiałaby być w totolotku kumulacja na jakieś ponad 50 milionów, by wartość oczekiwana pokryła koszty.
 

DeletedUser13596

Guest
Oczywiście, ustawione -_-. Ogar, czasami naprawdę można coś uczciwie wygrać.
 

DeletedUser7795

Guest
@TeroV w takie niesamowite zbiegi okoliczności to ja nie wierzę. W tę bajkę chyba nikt nie uwierzył?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Może chętny policzy jaka jest szansa na ten zbieg okoliczności do szansy na wygranie 6 w totka? :D
 

DeletedUser14352

Guest
Praktycznie kazda "loteria" jest ustawiona juz od razu...
 

DeletedUser17453

Guest
widzę , nuda, nuda, A Co nie macie innych zajęc i pomysłów na życie, jak nie macie bogatych rodziców/wójka to przesrane , musicie sami walczyć o swoje zycie , szkoły, albo ewentualnie bogatego męża jak ostatnio pani Sz.... z TV dobra intercyza podpisana i jest wygrana , a TY nie ma tak że wygrasz ... w grach bankier zawsze wygrywa!!!
LICZ TYLKO NA SIEBIE !!!
 
Do góry