Najlepszy budynek produkcyjny..

  • Rozpoczynający wątek bolek01
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć, chciałbym się zapytać jaki jest najlepszy budynek produkcyjny za diamenty? Najlepszy budynek jaki mogę wybudować jest wiatrak(770 w 1h), czy jest jakiś lepszy? Jeśli jest to kiedy się go odblokowuje, na początku jesieni średniowiecza? Proszę o odpowiedź.:)
 

DeletedUser1724

Guest
Cześć, chciałbym się zapytać jaki jest najlepszy budynek produkcyjny za diamenty? Najlepszy budynek jaki mogę wybudować jest wiatrak(770 w 1h), czy jest jakiś lepszy? Jeśli jest to kiedy się go odblokowuje, na początku jesieni średniowiecza? Proszę o odpowiedź.:)

A nie lepiej przejrzeć sobie drzewko technologi i przynajmniej czegoś się dowiedzieć ???
 

DeletedUser

Guest
Cześć, chciałbym się zapytać jaki jest najlepszy budynek produkcyjny za diamenty? Najlepszy budynek jaki mogę wybudować jest wiatrak(770 w 1h), czy jest jakiś lepszy? Jeśli jest to kiedy się go odblokowuje, na początku jesieni średniowiecza? Proszę o odpowiedź.:)

Tak z ciekawości popatrzyłem i wyszło, że najbardziej dochodowy ma 730 w 1h.
 

DeletedUser2750

Guest
Witam.
Wybaczcie ale jestem nowy w tej grze...i szukałem , czytałem..a nie moge nic znaleźć o tym wiatraku :( gdzie mam szukać infa o tym gdzie to moge kupić?
Pozdrawiam

- - - Zaktualizowano - - -

Witam.
Wybaczcie ale jestem nowy w tej grze...i szukałem , czytałem..a nie moge nic znaleźć o tym wiatraku :( gdzie mam szukać infa o tym gdzie to moge kupić?
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Musisz odpowiednie technologie zbadać :) i przejść do epoki: wcześnie średniowiecze chyba.
ki: wcześnie średniowiecze chyba.
 
Do góry