Najbliższe eventy...?

Avinus

Szlachcic
Witajcie.
Jak dobrze wiemy, niebawem walentynki..
Na becie, podobno trwa event związany z dniem "świętego Patryka"
A do tego, jeszcze trochę i przywitamy wiosnę...
I tu się zastanawiam, ale nie wiem gdzie napisać, więc zapytam tutaj.
Może ktoś z FoE Teamu odpowie.

Jakie eventy są planowane w najbliższym czasie? Chodzi mi góra dwa miesiące..
To chyba żadna tajemnica? I czy event z okazji walentynek pojawi się w tym roku, czy zostanie przełożony na inne lata?
Jeśli na becie jest event związany z dniem "św. Patyka" czy to oznacza, że na serwerach standardowych, również się niebawem pojawi? :)
Pozdrawiam serdecznie, i zapraszam do dyskusji.

Avinus
 

hddk

Hrabia
Do dyskusji na temat nowości w FoE służy ten wątek:


Tak jak napisałeś, na Becie do 20 lutego trwa event związany z dniem Św. Patryka. Kiedy dokładnie pojawi się na serwerach krajowych to ciężko stwierdzić, zwykle kilka dni po zakończeniu testów. A team FoE co do zasady nie wypowiada się na temat nowości, a już na pewno nie co do terminów, zanim nie będzie oficjalnego komunikatu. Gracze przeszukują serwer testowy w poszukiwaniu nowych plików i na tej podstawie mniej więcej szacują co będzie następne. Jak ktoś chce, to dział ze spoilerami z Bety:

 

Markiz.

Książę
Niebawem twórcy gry wybiją wam z głowy takie pytania, bo wpadną na genialny pomysł, żeby co miesiąc był nowy event. W kwietniu - event kwietniowy, w maju - event majowy, itd...
Nie trzeba będzie pytać, bo wszystko będzie proste, jasne, oczywiste, a pieniądze za diamenty kupowane przez graczy, szerokim strumieniem wpłyną na konta Inno
 

McPietro

Wójt
A czy kolega myśli, że Inno tworzy, inwestuje i obsługuje gry ku radości graczy? Nic bardziej mylnego. To służy właśnie po to by istniał ten strumień i w miarę kolejnych eventów i innych wodotrysków rozszerzał się. Po nic innego. Czy właściciel "Biedronki" stawia kolejne sklepy by ludziom było wygodniej? Też nie :::cool:
 

Markiz.

Książę
Przykro mi, ale nie wiem co myśli kolega. Ja wiem jakie są cele twórców gry. I wiem tez, ze informacje o eventach pojawiaja sie z mniej-wiecej miesiecznym wyprzedzeniem - jesli sa testowane na becie.
 

Avinus

Szlachcic
Niebawem twórcy gry wybiją wam z głowy takie pytania, bo wpadną na genialny pomysł, żeby co miesiąc był nowy event. W kwietniu - event kwietniowy, w maju - event majowy, itd...
Nie trzeba będzie pytać, bo wszystko będzie proste, jasne, oczywiste, a pieniądze za diamenty kupowane przez graczy, szerokim strumieniem wpłyną na konta Inno
A ja myślę, że byłoby to niekorzystne posunięcie, i nic takiego miejsca nie znajdzie. - Musi być rynek popytu, podaży, zbytu.. Czasem muszą się pojawić promocje aby zachęcić klientów do zakupienia oferowanego produktu, ale jeśli promocje byłyby codziennie albo co miesiąc, niewielu by korzystało, a tak przez okresowe promocje klientów można po prostu zachęcić do zakupienia produktu zbytu.

A czy kolega myśli, że Inno tworzy, inwestuje i obsługuje gry ku radości graczy? Nic bardziej mylnego. To służy właśnie po to by istniał ten strumień i w miarę kolejnych eventów i innych wodotrysków rozszerzał się. Po nic innego. Czy właściciel "Biedronki" stawia kolejne sklepy by ludziom było wygodniej? Też nie :::cool:

Myślę że tak właśnie Inno Games robi. Znam wielu producentów gier, można wypominać IG że zawodzi, lecz wg. mnie, nie jest najgorzej. Błędy łatają, ulepszenia dają, a to że dają nowe budynki, eventy, bonusy, cóż.. Jednych cieszy, innych nie.. Weganie nie ucieszą się z promocji w biedronce na podwawelską, wędzoną.. Ale Ci którzy lubią, jak najbardziej. Nie inaczej jest w FoE. Po to ludzie płacą za diamenty, aby reszta nie musiała tego robić. A żeby utrzymać tak potężne serwery, które IG potrzebuje choćby dla samego FoE, gdzie jest setki tysięcy graczy, każdy z nich ma miasto/wioskę, na wysokim poziomie graficznym.
Z czegoś trzeba utrzymać te serwery, więc eventy i promocje są jak najbardziej w porządku. Nie pytam o to, w co leci IG, bo oczywistym jest, że każdy producent leci w to, aby jego produkt był na wysokim poziomie, aby klientów nie ubyło, i żeby pieniądze wpływały cały czas. Jako przedsiębiorca, rozumiem te zasady, lecz to nie wyklucza działań na korzyść graczy. Ktoś może podkreślić. FoE P2P, lecz pomimo wydatków, myślę że znajdą się ludzie, którzy potwierdzą, że w FoE można tak dużo diamentów zyskać za darmo, że nie trzeba już potem ani grosza inwestować. Wystarczy długo grać. Nastawić np studnie życzeń na każdym świecie i mieć wywalone na wszystko. A to przekreśla stwierdzenie niektórych, FoE is Pay to Win.

I wracając do tematu bo trochę zszedłem z tropu, przyznaję że chciałbym się przygotować na event, ale właściwie niewiedza, co do tego który to event będzie na przykład w Lutym, pokierowała mnie z zapytaniem tutaj.

Dziękuję za wypowiedzi,
Pozdrawiam,
Avinus
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Niebawem twórcy gry wybiją wam z głowy takie pytania, bo wpadną na genialny pomysł, żeby co miesiąc był nowy event. W kwietniu - event kwietniowy, w maju - event majowy, itd...(...)
Przeżyłam na własnej skórze w innej grze, 12 miesięcy -12 eventów (+ wydarzenia różnego typu) i tylko dodawane nowe nagrody z półki "szał roku". Nic fajnego, szybko się znudziły ;)
 

DeletedUser21324

Guest
Dokładnie, bez eventu nudna robi się gra, a tak to te chodzienne zadania to jakaś odmiana od rutyny w grze.
 
Do góry