[Walki] Nagrody za wali w GvG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16965
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za wprowadzeniem nagród za wygrane wali w GvG

  • tak

    Głosy: 6 66,7%
  • nie

    Głosy: 3 33,3%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser16965

Guest
GvG to trup, coraz mniej osób wogóle tam zagląda, a jeszcze więcej pewnie nawet nie wie co to jest, dlatego aby urozmaicić troszeczkę ten aspekt gry proponuję (liczba walk i nagrody, są tylko luźna propozycja, do uzgodnienia i wyboru dla tworców gry) aby

wygranie 10 walk - mała paczka monet/zaopatrzenia 50/50
wygranie 20 walk - średnia paczka monet/zaopatrzenia/mała medali 35/35/30
wygranie 40 walk - średnia paczka medali/5 pr 70/30
wygranie 50 walk - duża paczka monet/zaopatrzenia/30 towarow 35/35/30
wygranie 70 walk - duza paczka medali/towary/10 pr 50/25/25
wygranie 80 walk - budynek produkcyjny/ budynek produkcyjny za diamenty/50 towarów 50/10/40
wygranie 100 walk - budynek kulturowy/ budynek kulturowy za diamenty/ 20 pr 70/10/20
wygranie 125 walk - budynek mieszkalny/ budynek mieszkalny za diamenty/ 100 towarów 70/10/20
wygranie 160 walk - 50 diamentów/jakiś budynek specjalny np światynia wiedzy, studnia itp/ 50 pr 20/10/60

tak jak pisalem propozycje nagród i procenty ich dostania są umowne i do ustalenia chodzi o samą idee

czy jesteś za takimi zmianami ??
 

DeletedUser16730

Guest
Jestem na tak. GvG potrzebuje czegoś świeżego, to w jakim jest stanie nie zachęca wielu. Aczkolwiek wcześniej trzeba mocniejszych serwerów, bo na obecnych bez większej intensywności ledwo dyszy po przeliczeniu.
 

DeletedUser18000

Guest
Myślę że masz rację w tym co piszesz we wstępie, ale propozycje nagród mi się nie za bardzo podobają.
Jest w tym pewna logika że korzyści GvG są tylko dla gildii i ja bym tego nie burzył.
Członkowie gildii wspólnie ja budują, a nagrodą są bonusy które ona daje i to jest ok.
Problem polega na tym że lider gildii powinien mieć większą kontrolę nad członkami.
Nie powinno być tak że jedyną nagrodą za wkład w wyprawy, lub gvg jaką można dostać, to nie wylecieć z gildii :p
Nagrody za udział w GvG są w gestii liderów gildii, i to do nich należy stworzenie odpowiedniego systemu motywowania członków.
Można by w prawdzie w grze stworzyć do tego jakieś mechanizmy, które by to ułatwiały, ale to już jest oddzielny wątek :p
 

DeletedUser16965

Guest
Myślę że masz rację w tym co piszesz we wstępie, ale propozycje nagród mi się nie za bardzo podobają.
Jest w tym pewna logika że korzyści GvG są tylko dla gildii i ja bym tego nie burzył.
Członkowie gildii wspólnie ja budują, a nagrodą są bonusy które ona daje i to jest ok.
Problem polega na tym że lider gildii powinien mieć większą kontrolę nad członkami.
Nie powinno być tak że jedyną nagrodą za wkład w wyprawy, lub gvg jaką można dostać, to nie wylecieć z gildii :p
Nagrody za udział w GvG są w gestii liderów gildii, i to do nich należy stworzenie odpowiedniego systemu motywowania członków.
Można by w prawdzie w grze stworzyć do tego jakieś mechanizmy, które by to ułatwiały, ale to już jest oddzielny wątek :p
w wyprawach połączyli jedno z drugim
 

DeletedUser16965

Guest
Po 160 jedziemy od nowa..te liczby to luźna propozycja.. Pewnie zbyt optymistyczna do zbalansowania..;)
 

DeletedUser14806

Guest
Ludzie jakie nagrody? Jakie dodatki...GVG nie działa , zacina sie mapa , wywala z sektora , zakładane są nie widzialne oblężenia , ludzie powszechnie używają zakazanych przez regulamin programów i klikerów , notorycznie pojawia sie błąd wewnętrzny , gra chodzi o godzinie 20 jak by miała sie rozsypać , ludzią juz nerwy puszczają a wy chcecie nowe dodatki w gvg zrobic? Jak dla mnie poroniony pomysł. Należy zacząc od natychmiastowego przebudowania gvg i zmiany silnika gry bo tak to sie nie da grać, nalezy tez wreszcie zacząć karać cheaterów którzy zachowują sie tak arogancko ze juz nawet nie kryją sie z tym że oszukują i smieją sie jak ktos mówi że zgłosi to do suportu. Wiec dajmy sobie spokój z nowosciami w gvg jak podstawowe rzeczy są zaniedbane.
 
Do góry