[Inne] Nagrody za Osiągnięcia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16853
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się taki pomysł?

  • Tak! Wreszcie osiągnięcia będą coś dawały

    Głosy: 15 100,0%
  • Nie mam zdania... Musiałbym to zobaczyć w praktyce

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie! Takie coś nie ma sensu

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser16853

Guest
Pomysł polega na tym, że za zdobycie wszystkich osiągnięć z Zakładek Buduj, Społeczność, Wyprawy, Bitwa czy Surowce otrzymywałoby się nagrodę (budowlę). Po podniesieniu wszystkich osiągnięć z danej zakładki na wyższy poziom, czyli brąz -> srebro -> złoto -> platyna otrzymywałoby się ulepszenie takiej budowli. Taki zabieg mógłby zachęcić graczy do zdobywania różnych osiągnięć czyli rozwijania się w różne strony :) Np. brązowa nagroda zakładki "Wyprawy Gildyjne mogłaby być 3x3 i dawać 2PR i zadowolenie, po podniesieniu wszystkich osiągnięć z tej zakładki na srebro, taki budynek można ulepszyć i po ulepszeniu mógłby dawać 1PR więcej i więcej zadowolenia, itd.
 

DeletedUser18115

Guest
Jestem za! Aczkolwiek myślałem o tym, by jednorazowo przyznawana została jakaś nagroda związana z osiągnięciem (np. jakaś liczba PR-ów adekwatna do osiągnięcia związanego z rozbudową; surowców za osiągnięcie związane z surowcami itp. itd.). Jednakże Twój pomysł brzmi bardzo fajnie, nawet lepiej od przyznawania wyżej wymienionych nagród adekwatnie do rangi osiągnięcia. :) Dałby motywację dla wielu graczy, aby te osiągnięcia robić. Same budynki mogłyby być nie wiem, może jakimiś kolumnami 2x2, coby nie zajmować miejsca, a jednocześnie ładnie się prezentować?
 

DeletedUser16853

Guest
Może masz racje z tym 2x2, mógłby być to np. ołtarz tubylców czy coś w tym stylu, nawiązujące do typu osiągnięć, czyli Ołtarz Tubylców (1, 2, 3 i 4 poziomu lub Brązowy, Srebrny, Złoty i w tym wypadku Platynowy lub Jadeitowy). I to, że budynek 2x2 miałby dawać zadowolenie i nawet 5PR (1 poziom - 2PR, 2 poziom - 3PR itd.) dziennie to nie przesada. Żeby zdobyć srebro wszystkich osiągnięć z tej zakładki trzeba np. Ukończyć 5 razy 4 poziom wypraw czy zdobyć 5 zielonych reliktów, nie mówię nawet o złotym czy platynowym poziomie osiągnięć :) Jeśli chodzi o pomysł kolumn nie wiem czy będzie pasował... Jeszcze nawiązując do osiągnięć Buduj, Surowce i Bitwa nie jest tak łatwo wbijać wszystkie osiągnięcia z tych zakładek: Buduj - Perły i Rozszerzenia, Surowce - Medale, Towary i PR, Bitwa - Prowincje. To są moim zdaniem osiągnięcia z 3 pozostałych zakładek, które mają spowalniać zdobywanie osiągnięć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja jestem za calkowita likwidacja osiagniec - aczkolwiek znajac mangowa tendencje tworcow wiem ze tak nie bedzie ;/

skoro juz sa to pownny cos dawac - skoro nowa epoka daje to czemu nie osiagniecia.

lecz ja robilbym je na zasadzie studni zyczen czy wiezy zwyciestwa (mowa o zasadzie dzialania, nie o nagrodach)

czyli i studnia i wieza automatycznie sie ulepszaja do obecnej epoki i tak samo powinno byc z nagrodami za osiagniecia.
jednak ja bym zrobil inaczej:

1 budynek 3x3.
kazde osiagniecie daje inny bonus
wzrostdanego osiagniecia zwieksza dany bonus
 

LEGI

Wicehrabia
pomysł z nagrodami za osiągnięcia jest dobry ale nagrodą nie powinien być budynek tylko surowce , pr ,medale, monety lub zaopatrzenie :)
 

DeletedUser

Guest
pr - tak
medale - tylko do wspolczesnosci
monety i zaopatrzenie - NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!! tego jest juz wszedzie zbyt dużo, po co to potrzebne jest
ostatnio wydalem na PRy 1100 k i zas mam polowe spowrotem.
z ta kasa nie ma co robic a dostaje sie taka drobnice ze masakra
co to jest 1,6k za prowicje jak ja na dobe mam ze 30kk?

ja jestem za tym zeby z mapy i WG wywalic mlotki i kase calkowicie, a wprowadzic np na mapie zamiast kasy paczke 4 prób do WG

>>usunięte niestosowne słownictwo - trupek1000
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16853

Guest
Za jedno osiągnięcie nie ma sensu dawać budynku, ponieważ zdobycie 100 znajomych czy postawienie dróg, domków, fabryk i wojskowych to jak darmowe nagrody i będzie tego za dużo. Co do jednorazowych nagród to takie coś moim zdaniem nie ma sensu. Ale automatyczne ulepszanie takich budynków (chodzi o epoki) za osiągnięcia bardzo mi przypadło do gustu :) Mamy ponad 30 osiągnięć + te za eventy... tyle budynków 3x3 to zajęłoby masę miejsca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16912

Guest
Budynki, medale, towary itp. - na nie. Jak dla mnie, wystarczającą nagrodą za osiągnięcia mogła by być pewna liczba punktów rankingowych :)
 

DeletedUser16853

Guest
Punkty rankingowe to też coś fajnego... ale równie dobrze budynki za osiągnięcia mogłyby dawać te punkty rankingowe :)
 

LEGI

Wicehrabia
budynki są nie potrzebne bo już jest ich za dużo , punkty rankingowe też nie mają sensu jak dla mnie :)
 
Do góry