Nagroda za zadanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser193
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

powiem ci tak : zadania których wymagania spełniałem to akceptowałem a te których nie to naciskałem PRZERWIJ i za każdym razem dawało mi inne zadanie aż w końcu okienko nie chciało się pokazywać :(

tez tak mialem
jak przejdziesz do nastepnej epoki to powinno byc wszystko ok
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

...
A podsumowując, celem tych wyliczeń nie jest krytyka dla krytyki. Uważam, że takie "randomowe" questy, których nagroda jest ukryta są bardzo ciekawe i powinno ich być więcej. Natomiast zauważam, że nagrody są trochę kiepsko wyskalowane, bo jeśli ktoś już decyduje się na ryzyko i granie w ciemno, to powinien choćby mieć jakąś szansę na dostanie czegoś znacznie bardziej satysfakcjonującego.

Cóż, jak na początku maja gra wystartowała, było wiele płaczu, że za mało terenu pod budowę, ale to jest strategia i takie rzeczy to normalka. Fakt, system walki/obrony kuleje ale wszystko jest do dopracowania.

Teraz z kolei są skargi na questy. Tu już nie ma strategii, to element dodatkowy w grze, dodatkowy na tyle, żeby coś się działo i za wykonywanie prac były jakieś nagrody, no ale wybaczcie, nie może być tak, żeby za każdego questa dostać dopalacza na kolejne dwa! To, że za jakieś zadania nie ma nagród, lub są beznadziejne, nie oznacza, że to po to, żeby uprzykrzyć grę graczom. Grajcie, róbcie questy, wykażcie się ciekawością co tam też dalej jest a nie tylko szukacie rozgrywki bezmyślnego klikacza myszkowego. Wszystko z czasem się opłaci, jak pisała Karola, która trochę już gra, w pewnym momencie dostała tysiące zaopatrzenia - to naprawdę dużo jak na ten etap gry...

Bez komentarza pozostawię fakt oceniania gry przez kogoś, kto podbił 2 prowincje, zrobił kilka questów i nie może sobie dalej dać rady, zaczyna pisać głupie posty i psuć nastrój innym graczom.



Co do braku questów: są one powiązane ze sobą. Jeśli zbyt wiele questów się przerwie, to nie pojawią się następne, może nawet do końca gry... Lepiej je wykonywać, w tej chwili jeszcze pójdziemy na rękę i odblokujemy przerwane questy, ale jak się beta skończy, trzeba będzie sobie radzić bez naszej pomocy, bo nie będziemy ingerować w czyjąś grę do tego stopnia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

No ja na początku gry dostałem zadanie od błazna i dostałem 25 diamentów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

Wygląda na to, że założyłem oddzielny temat dla tego samego problemu, za co z góry przepraszam. Chodzi o to, że w tym zadaniu od błazna nie pojawia się żadna ikona "znaku zapytania" a była ona wyświetlana wtedy, gdy robiliśmy zadania które zostały nagrodzone 25 diamentami, z początku rozgrywki. Zadania o których teraz mowa pojawiają się później i brak nagród, ani jakichkolwiek informacji o nich, wprowadza małe zamieszanie, stąd w ogóle pojawienie się tego tematu i nasza prośba, o sprawdzenie, czy to przypadkiem nie jest błąd.
 

DeletedUser1419

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

Nie rozumiem dlaczego się wszyscy czepiają gry. Gdyby za każdy quest dostawało się jakieś super nagrody i bez przerwy byłyby nowe questy i gdyby nie było ograniczeń w monetach, w zaopatrzeniu i w terenie to gra byłaby nudna jak oglądanie rosnącej trawy. Trzeba mieć trochę trudności w grze dla czystej zabawy. A jeśli chodzi o błędy przy zadaniach to przypomnę że jest to wersja beta i wszystko jest rozwijane i naprawiane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

to może małe pytanko, czy jak nie wykonam jednego zadania od błazna to cały łańcuszek zadań zostanie przerwany?? czy przejdę do następnego. Mam zadanie "żart błazna" gdzie muszę wymienić 5,5k zlota na 6k zaopatrzenia. W tej chwili złota nie mam a zaopatrzenie się przelewa i nie wiem czy jak anuluje zadanie to ominie mnie reszta jego questów.
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

nie zostanie przerwany...dziś przerabiałem te same zadania i jedno ominąłem wymiana zaopatrzenia na złoto(u mnie złoto się przelewało),zaraz po tym wskoczyły kolejne dwa lub trzy dotyczące odwrotnej wymiany,złoto na zaopatrzenie,to mi bardzo pasiło.

ps.co do jakości nagród,gdyby były wypasione to...zacytuję klasyka polskiego ekranu...:D ,w dupach by się wam poprzewracało:p
są okay.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

miałem zadanie w którym miałem zaplacic 600 monet i osiągnąc iles tam ludności, nagrodą było 2 włóczników, wykonałem, a po włócznikach zero śladu, a najlepsze ze znow dostałem to samo zadanie......
można jakoś dostać tą kase z powrotem?
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

Ja ich dostałem. Musi być jakiś nowy błąd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

w grze
w dziale FAQ jest info jak robi sie zgloszenia do supportu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za zadanie

teraz dla urozmaicenia pokazuje że wpłaciłem tą kasę (po otrzymaniu drugi raz tega samego zadania nic nie wpłacałem), ale za to teraz brakuje mi dostępnej ludności, co wcześniej było ok, może takie zmyłki mają przyciągać do tej gry? ;)
 
Do góry