Nagminne pomijanie tematów ,,pomysły,, przez support i moderatorów forum

Status
Zamknięty.

Marik

Książę
Jak to jest, że gdy pojawia się jakiś nowy pomysł od graczy dotyczący gry to zarówno support jak i moderacja omija go szerokim łukiem? Ale wystarczy napisać coś o pracy foe team lub wyrazić jakąś negatywną opinie o grze, to odpowiedź pojawia się do pięciu minut. Nie pojmuje waszej logiki myślenia/działania. Mamy was ,,obrazić,, w temacie pomysły, by nakłonić was do zainteresowania? Nie zrozumcie mnie źle, ale skoro udzielacie się w innych wątkach, gracze także ucieszyliby się jeśli wyrazilibyście swoje zdanie o danym pomyśle. I żeby sprecyzować nie zamierzam nikogo obrażać po prostu pytam w jaki sposób można was zainteresować działem ,,pomysły,, ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Też uważam, że zespól Foe nie powinien się wypowiadać oficjalnie o pomysłach, oczywiście nie odbieram nikomu prawa do wypowiadania swoich osobistych poglądów, jako gracz, jak robi to np. Natalia. Skoro inni nie piszą w tych tematach, to oznacza, że albo ich to nie interesuje, albo są inne powody,
Wiem, że na każdym forum jest osoba odpowiedzialna za przesyłanie pomysłów i tylko, co zrozumiałe, od tej osoby zależy czy uzna pomysł za wart przedstawienia.
 

Marik

Książę
Tyle, że tu nawet nie ma stwierdzenia, że pomysł jest kiepski totalne zero reakcji. Natalia z suportu też wypowiada się na wiele tematów jako gracz, ale pomysły omija szerokim łukiem. Jeśli np suport nie może się wypowiadać o propozycjach graczy, to z czystej kultury osobistej warto by było o tym napisać
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli np suport nie może się wypowiadać o propozycjach graczy,
Oczywiście, ze może, czego dowodem są wypowiedzi Natalii i nie tylko jej, ale nie musi czego dowodem jest brak wypowiedzi wielu innych członków zespołu.
Wystarczy, że wypowiadają się inni gracze, i zazwyczaj nie są to pieśni pochwalne, nie żądaj, aby
prezes Inno lub jego podwładni komentowali każdą bzdurę wymyśloną przez graczy.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Jak to jest, że gdy pojawia się jakiś nowy pomysł od graczy dotyczący gry to zarówno support jak i moderacja omija go szerokim łukiem?
Zasady Forum:
"7. Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu."
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Postaramy się bardziej udzielać w dziale pomysły.
Jednak z swojej perspektywy powiem że ciężko będzie sprostać wymaganiom. Niestety coraz częściej wypowiedź supportu traktowana jest jako cel ataku, nie chce również żeby z mojego powodu były tutaj niepotrzebne kłótnie. Nie chce się również tłumaczyć z każdego wpisu, każdego błędu językowego, ortograficznego itd.

Z tego powodu mogę się założyć wiele supporterów woli zachować neutralne milczenie niż napisać coś i tłumaczyć się przez wiele dni.

Co do działu pomysły o jego działania.
Pamiętajmy że gra jest międzynarodowa, dział pomysły jest w każdej wersji językowej gry. Pomysły są przekazywane dalej i jako support również mamy jakiś wpływ co zostanie przekazane. Tutaj od razu wytłumaczę, firma czasami zaznacza co jest możliwe do zrealizowania i ja jako support mam tą informację i mogę wyrazić wtedy że nie jest to możliwe czy tam przypomnieć w takim temacie że były takie pomysły itd.
Natomiast nie zawsze muszę zdejmować taki pomysł żeby nie było że firma nie słucha czy tam cenzuruje. Bo tutaj dodam to że firma wyraża że nie jest możliwe do realizacji, nie znaczy że pomysł jest zły a wręcz pomysł ma tutaj funkcje ukazania że gracze chcą zmiany w tej kwestii (firma widzi że jest niemożliwe ale jest niezadowolenie więc można coś innego postarać się dodać)

Na koniec jeszcze wyjaśnię dlaczego i gdzie suppoter się wypowiada. Na forum są różne działy. Np offtop jest traktowany jako... Offtop.
Dział pomysły jest ważny jednak to nie znaczy że supporter musi tam działać wypowiadać się i spekulować. Dział jest jednak moderowany i pomysły przekazywane.
Z ważnych do wypowiedzi dla supportu jest dział pytania, tutaj jest zawarta definicja naszego istnienia jako support. Odpowiadamy na pytania ;)
Działy dyskusje jak komentarze są dla nas pomocne w działaniu, np dowiadujemy się o błędach jak i o rozwiązaniach jakie gracze stosują. Pomaga to w pracy. Dowiadujemy się o nowościach w grze (wywiad graczy jest wspaniały) te działy ja traktuje jak skarbnica wiedzy.

Tak ładnie kończąc. Na forum obowiązek (może to zbyt silne słowo) stawiania się ma moderator. Support powinien się tu pokazywać ale nie musi, CM pokazują się bo muszą np zamieszczać info o aktualizacji itd.
Tak wygląda mniej więcej przydział obowiązków. (Nie znajdę lepszego słowa a już za dużo tu ich napisałam)
 

Persarum Rex

Zablokowany
Niestety coraz częściej wypowiedź supportu traktowana jest jako cel ataku
Kazdy ma prawo się pomylić wystarczy proste "pomylilem/am się". Ale pisanie o atakach, nagonce? Bycie w Zespole FoE to bycie "na świeczniku" i oczywiste że gracze oceniaja bo reprezentujecie Inno Games więc kształtujecie opinię o firmie.
 

Azzie

Baron
Wystarczy, że przy pomyśle, który zasłużył na zaszczyt przekazania dalej ukaże się takie info w formie wpisu. Głupot opisywać nie ma potrzeby :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry