Myszka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13910
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13910

Guest
Kupiłem myszkę za 12 zł ;) Niby wszystko dobrze, wygodna itd. Jest tylko pewien problem, ciągle cofa mi strony. Wygląda to tak jakbym kliknął strzałkę przenoszącą do poprzedniej strony. Podczas wybierania armii, wchodzenia na mapę, historię wydarzeń, przeglądania internetu, w ogóle podczas klikania lewego przycisku. Nie występuje to przy każdym kliknięciu. Zaczęło mnie już to trochę irytować. Ktoś ma może pomysł czym jest to spowodowanie i wie jak to naprawić czy mam wyrzucić myszkę przez okno?
Mysz wygląda tak :
f-vakoss-mx707k-3d-czarno-szara.jpg
 

kasia2389

Arcyksiążę
Na początek proponuję wymienić "bakteryjke" w myszce, jak to nie pomoże to udać się do sprzedawcy tego cuda po zwrot środków płatniczych, w ostateczności rzut za 2 pkt. do kosza na odpady elektroniczne w najbliższym markecie.
 

Nimod

Baronet
Ex-Team
Hmm... U mnie ostatnio też tak się zdarza, mimo że mysz swoje lata już ma, i dzieje się tak tylko w przypadku prawego przycisku myszy. Ostatnio podłączyłem sobie taki jakby przedłużacz USB, ze względu na to że z powodu nowego ustawienia sprzętu mysz nie sięgała do komputera (tak, jestem zwolennikiem urządzeń na kabelku), i właśnie mniej więcej wtedy zaczęło się tak robić.
 

DeletedUser17232

Guest
Wyrzuć myszkę przez okno i zainwestuj w lepszy sprzęt. Nie ma co liczyć na myszkę za 12zł...
 

DeletedUser17453

Guest
tak jak poprzednicy, ja bym jeszcze zmienił port usb, i po rozkręceniu dokładne czyszczenie bebechów , do sprawdzenia zasięg radio jesli BT bo w tym przypadku warto przeinstalować sterowniki
 
Status
Zamknięty.
Do góry