[Zgłoszone] Możlwiiość wyłączenia Historii Wydarzeń

  • Rozpoczynający wątek nexter
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za możliwością wyłączenia Historii Wydarzeń?

  • TAK (to dobra zmiana)

    Głosy: 21 75,0%
  • NIE (niech będzie jak jest)

    Głosy: 7 25,0%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym, aby pojawiła się opcja wyłączenia 'Historii Wydarzeń' - to znaczy okna, która systematycznie informuje nas o przyznanych bonusach, atakach, transakcjach...itd. Wolę sam sprawdzić, gdy mam dogodny moment - a często okno pojawia się w momencie 'nieodpowiednim' - czyli np. po walce, gdy zbieram 'czynsz' z domów (swoich lub sąsiada).

A ponadto jest tu widoczne niedopracowanie programistów - bo niejednokrotnie zdarza się tak, że okno z historią wydarzeń pojawia się mimo, iż nie zawiera wydarzeń, których bym już nie widział (bo samemu zerknąłem wcześniej).

akcja nieuzasadnionego przerywania gry przez komunikaty psuje radość grania i jest ewidentnym niedopracowaniem.
ale może ktoś tak lubi - więc chciałbym, aby ci, którzy tak nie lubią, mieli taką możliwość.
 

DeletedUser4428

Guest
sztrxzymam się od głosu bo mi to krzywdy nierobi
 

DeletedUser

Guest
OK.

tak jak pisałem
(...) chciałbym, aby ci, którzy tak nie lubią, mieli taką możliwość.
to oznacza, że pozostali, którym to nie wadzi, mieliby 'po staremu'. mnie brak tej opcji wyłączania przeszkadza (a raczej przeszkadzają komunikaty, bo zazwyczaj są w złym momencie).
 

DeletedUser4428

Guest
cóż zazwyczaj akceptuje pomysły ale mi to obojętne, ale niech strace chce zobaczyć wyniki
 

DeletedUser

Guest
idea polega na możliwości wyboru - jak ktoś lubi komunikaty, to niech ma 'po staremu'.
jak ktoś nie lubi, to niech ma opcję wyłączenia.

więc jak można głosować na nie? ;)
 

DeletedUser

Guest
Jakoś bardzo nie przeszkadza chyba że.......
Chyba że się gra na słabym sprzecie lub łączu internetowym, w takim wypadku FoE przymula i jest to irytujace

Jestem na Tak
 

DeletedUser1724

Guest
Również jestem ZA bowiem gdy siedzę na pecetowcu jest ok, ale gdy przesiądę się na netbook-a to tragedia ... Zanim załaduje mi to okienko tracę parę cennych sekund kiedy to mi na czasie zależy :D
 

DeletedUser3458

Guest
Owszem był ale nic z niego nie wynikło. Może teraz to nastąpi?
Jestem za.
 

DeletedUser5506

Guest
Hmmm... A moze zrobic w ten sposob ze bedzie sie pojawial wykrzykniczek nad ratuszem, zamiast tego komunikatu?
Wiadome by bylo ze cos sie wydarzylo a nie trzeba by od razu otwierac i sprawdzac wydarzenia.
 

DeletedUser

Guest
obecne rozwiązanie jest nieco irytujące - zwłaszcza jeśli w trakcie walki się to pokazuje lub gdy akurat motywuje. a do tego dochodzi czas pokazywania się historii wydarzeń - czasem kilka razy w ciągu godziny.

więc może ta opcja wyłączenia nie jest super-ważna, ale brak jej jest odczuwalny.

'wykrzykniczek nad ratuszem' mógłby być. ;)
 

DeletedUser5506

Guest
Nie twierdze ze Twoja propozycja jest zła, bo w pelni sie zgadzam z tym ze to okienko wyskakuje i tylko przeszkadza. Ale calkowite wylaczenie powiadomien tez nie byl by najlepszym rozwiazaniem, bo rzecza ludzka jest zapomniec sprawdzic, a akurat moglo by nas cos ominac;p Wiec wychodzi ze tak zle i tak nie dobrze. A taki maly wykrzykniczek nikomu by nie wadzil a dzialalby na zasadzie tego durnego komunikatu.

Mogliby tez popracowac nad szybkoscia, bo czasami po pol godziny dociera do mnie wiadomosc ze "cos sie wydarzylo"
 

DeletedUser

Guest
ja nie chcę by po każdym wydarzeniu wyskakiwało mi okienko, bo gra w pewnym momencie polegałaby na zamykaniu okienka (zwłaszcza w godzinach popołudniowych). większość tam zawartych informacji nie jest mi potrzebna, a jeśli chce coś sprawdzić, to sprawdzam. nie muszę mieć takiego 'automatu. nie pomaga, a przeszkadza.
 

DeletedUser

Guest
Podsumowując temat, wyłączenie jest dobrą opcją. Ponieważ najbardziej ono denerwuje, wystarczy zrobić podświetlony napis miasta przy przychodzącym raporcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4108

Guest
Jestem na tak, w domu to nie odczuwam zamulenia, ale w pracy jest już gorzej, więc wiem jak to potrafi wkurzać
 

DeletedUser

Guest
wyskakujące okienko historii wydarzeń irytuje także graczy na angielskim forum:
link
 
Status
Zamknięty.
Do góry