[Zadania] Możliwość zamiany każdego zadania z dziennych zadań

Status
Zamknięty.
Niestety nie zawsze jest tak dobrze. Dziś znowu miałem zdobyć sektor w dziennych bez możliwości podmiany! Jestem za nawet bez ankiety ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czyli uwal sobie powtarzalne, albo zmień epokę na siłę
? wystarczy nie wysyłać "szpiegów" by odkryli kolejną prowincje. Wtedy nigdy nie dostaniesz zadania - zajmij sektory na mapie prowincji -
w jaki sposób to uwala powtarzalne?

View attachment 7346

Oczywiście to łatwizna do wykonania dla mnie, ale jednak uwaga założyciela tematu słuszna!
Kasia odpisala wyżej:
Podczas wymiany zadań gra pobiera zadania z puli zadań. Zadanie po wymianie powinno być łatwiejsze niż poprzednie. Jeśli w puli nie ma dostępnego łatwiejszego zadania LUB zadania się wykluczają (np. nie mogą być tego samego typu), przycisk nie będzie dostępny."

Co prawda przydałoby się info co to znaczy łatwiejsze zadanie bo 4h produkcja - łatwiejsze winno być zbierz X srebrników/wydaj X srebrników. Chyba ze ono jest nad monetami (widać pasek do scrolowania)
 

Marik

Książę
? wystarczy nie wysyłać "szpiegów" by odkryli kolejną prowincje. Wtedy nigdy nie dostaniesz zadania - zajmij sektory na mapie prowincji -
w jaki sposób to uwala powtarzalne?


Kasia odpisala wyżej:
Podczas wymiany zadań gra pobiera zadania z puli zadań. Zadanie po wymianie powinno być łatwiejsze niż poprzednie. Jeśli w puli nie ma dostępnego łatwiejszego zadania LUB zadania się wykluczają (np. nie mogą być tego samego typu), przycisk nie będzie dostępny."

Co prawda przydałoby się info co to znaczy łatwiejsze zadanie bo 4h produkcja - łatwiejsze winno być zbierz X srebrników/wydaj X srebrników. Chyba ze ono jest nad monetami (widać pasek do scrolowania)
Mapa przemysłowej dragon city i las penas, zdobycie tych 2 prowincji poniżej kolonialnej zabiera powtarzalne, bo wskakują bonusowe. A żeby robić mapę dalej trzeba zrobić na nich zwiad
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Mapa przemysłowej dragon city i las penas, zdobycie tych 2 prowincji poniżej kolonialnej zabiera powtarzalne, bo wskakują bonusowe. A żeby robić mapę dalej trzeba zrobić na nich zwiad
nie bardzo rozumiem, to albo je zajmujesz i robisz bonusowe i tyle
albo ich nie otwierasz nawet i masz powtarzalne i brak zadań z zajęciem/zdobyciem sektorów.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Tłumacze ci że tak się nie da
co znaczy nie da xD zadania bonusowe da sie zrobić, najwyżej idziesz epoke dalej (po kiego grzyba sie kisić w przemyśle.
a mapy dalej nie trzeba robić, jeżeli nie chce miec zadan "zajmij prowincje lub szpiegu jsektory"
chciałbym zrozumieć w czym jest problem bo żaden element gry nie zmusza was do robienia mapy do przodu.
W niskich epokach to ja robiłem tylko mapę z aktualnej epoki i tyle, dalej nie szedłem bo zal było wtenczas jednostek i surki. Mape na full do przodu to dopiero od EP jest sens - bo dolecisz wojskiem az do marsa (a niektórzy nawet do Jowisza)
 

i.am

Baron
Coś mi się wydaje że i tak coś pozmieniali i dodali parę nowych zadań bo ostatnio wyskoczyło mi coś nowego. Więc jeżeli jest losowanie z puli to możliwe że zwiększyli pulę i teraz będzie łatwiej wymienić
 
Status
Zamknięty.
Do góry